KLOPKA

Reci mu da znas sve o njegovoj supertajnoj vezici i da mu ne vredi da laze i vrda, da mu je bolje sve lepo da prizna, jer manje ce da boli.
Reci mu da je o toj njegovoj vezi diskutovano i na jednom od najposecenijih foruma, pa da je vreme da se sve to zavrsi, da se ne bruka pred svetom, prijateljima i roditeljima.
Napisi ovde njegovo ime i prezime, pa mu pokazi dokle je dogurao u svojim lazima, sramoteci i tebe i sebe.
 
Reci mu da znas sve o njegovoj supertajnoj vezici i da mu ne vredi da laze i vrda, da mu je bolje sve lepo da prizna, jer manje ce da boli.
Reci mu da je o toj njegovoj vezi diskutovano i na jednom od najposecenijih foruma, pa da je vreme da se sve to zavrsi, da se ne bruka pred svetom, prijateljima i roditeljima.
Napisi ovde njegovo ime i prezime, pa mu pokazi dokle je dogurao u svojim lazima, sramoteci i tebe i sebe.

jesam ali mi je rekao da tripujem i da to nije istina, ma daj da li bi iko normalan priznao da ima ribu a da pritom hoce da ostane u braku
 
jesam ali mi je rekao da tripujem i da to nije istina, ma daj da li bi iko normalan priznao da ima ribu a da pritom hoce da ostane u braku

Je. Onaj koji ima kesha, jer zna da ga ova nece napustit. Ko je lud da ostavi zlatnu koku.
Ima i takvih ali takve se ne bi od samog pocetka nasli u toj prici.
 
Normalno, kad moze zeni davati kesh i uzdrzavati je, moze i torbat sa strane. Pa najbolje je da ce mu ona to branit.

Nek se osamostali i onda moze imati pravo glasa.

itekako sam ja samostalna, dragi moj, i ni blizi da me dragi puni kesom!!hi,hi malko si se z... vidis ne branim mu zbog kesa već zbog nečeg drugog ali ti to izgleda ne razumeš
 
itekako sam ja samostalna, dragi moj, i ni blizi da me dragi puni kesom!!hi,hi malko si se z... vidis ne branim mu zbog kesa već zbog nečeg drugog ali ti to izgleda ne razumeš

Stalo ti je do njegove kite. E ako je tako, zelim da te torba svaki put kad pozeli ljubavnicu.

Uvek sam cenio zene koje vole kitu.
 
Treba mi ideja kako da napravim klopku nevernom muzu, kako da ga nateram da se zezne u svojoj supertajnoj vezici i otkrije se u svojim lazima!?

Imas proveren metod.kada god odlazi od kuce,na posao,po novine....nepustaj ga dok te neodradi ali posteno.
Posle ga ispeglaj i slobodno posalji napolje.:lol:
 

Back
Top