Da li vam se nekada desilo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

***MaR!nA***

Poznat
Poruka
8.652
Da li vam se nakada desilo da u prevozu (npr:bus) pored vas stoji illi sedi da se tako izrezim bukvalno retard.Mislim u smislu da nije normalan/na.

Meni se jednom desilo da je pored mene sedela jedna retardirana devojka oko 26-28 godina.I sve vreme je buljila u mene.Onako zastrasujucim pogledom.Onda je iz trorbe izvadila neki list,i presla onako rukama po njemu (ko sto neke babe onako rade sa kuglom tj. vracare) i pokazivala ga meni ja sam se zacudila i okrenula glavu.Onda ja pogledam u jednu stranu ona ponavlja za mnom!Ja nesto radim na mobu ili kucam poruku ona gleda.Ja sam se naravno uplasila rek'o pored koje budale ja sedim!Onda ona mene pita ''DEVOJCICE STA JE TEBI?'' ja joj odgovorim nista.On kao DOBRO SAMO SAM PITALA!Znaci svi su se zacudili!
Meni je tada puk;o film,i ja izadjem na stanicu pre.To je bilo u petak.A danas sam je opet srela ali je sedela iza mene pa levo i ja pomislim u sebi 'Jadna ona zena koja pored nje sedi''.

Da li vam se nekada tako nesto desilo?:shock:
 
Pa ima ludaka di god se okrenes.Tako jedan ludak posto je medicinski u BG-u blizu Laze Lazarevica,daklem jedan ludak je smugnuo iz bolnice,usao na fakultet,obukao onaj beli mantil i usao pre profesora na predavanje i krenuo da prica studentima nesto...U tom trenutku ulaze dva mladica u belim mantilima,jedan je imao spric u ruci i rekli su: Samo mirno profesore... Tada ga je jedan uhvatio,a ovaj drugi mu zakrkljao spric u grudi i uspavali su ga i vratili u Lazu Lazarevic.To je ziva istina,neka vam neko prica to ko je '55 godiste,a isao na medicinski u BG.
 
Pa ima ludaka di god se okrenes.Tako jedan ludak posto je medicinski u BG-u blizu Laze Lazarevica,daklem jedan ludak je smugnuo iz bolnice,usao na fakultet,obukao onaj beli mantil i usao pre profesora na predavanje i krenuo da prica studentima nesto...U tom trenutku ulaze dva mladica u belim mantilima,jedan je imao spric u ruci i rekli su: Samo mirno profesore... Tada ga je jedan uhvatio,a ovaj drugi mu zakrkljao spric u grudi i uspavali su ga i vratili u Lazu Lazarevic.To je ziva istina,neka vam neko prica to ko je '55 godiste,a isao na medicinski u BG.

Mogao si i 45 godiste da pitas :lol:]

tema: Naravno, ja kad udjem u trolu ili bus svi me gledaju kao da sam pao s Marsa, dal je zbog frizure...ne znam :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top