Pokret za Smederevo - Lokalni izbori 2008.

Ne bih mnogo o politici, ali jzar jedna dokazano korumpirana zena da nam opet bude na celu?!

Da, da, da...

Toliko (dokazano) korumpirana da ni posle 2 godine od onih famoznih 30 dana pritvora nije ni na vidiku početak sudjenja...
Pa valjda je svima postalo JASNO da je taj proces montiran kako bi lakše prošao opoziv, a i to JEDVA izguraše - 9450/8451 (referenca - http://www.naslovi.net/2005-12-27/kurir/smenjena-jasna-avramovic/82835)

Možda se reše da ponovo nekog uhapse, ali pod izgovorom "da ne utiču na BIRAČE". Šta znamo, ovo je Srbija...

Nadam se da će bar onih 8451 ponovo glasati za "Pokret za Smederevo" pa da vidimo šta će izmisliti posle OVIH izbora.
Unapred se radujem.
 
"Pokret za Smederevo" će se na glasačkim listićima nalaziti na rednom broju 2, jer je opštinska izborna komisija prihvatila podnetu dokumentaciju i kandidaturu 54 odbornika za skupštinu grada.

Dodeljeni sudski overivač je u prostorijama "Pokreta za Smederevo" radio prvog dana prikupljanja potpisa od 11 - 21 čas, bez pauze za ručak ili kafu, i u tom vremenu je prikupljeno 517 potpisa.

O gužvi koja se u toku popdnevnih i večernjih časova stvorila u prostorijama "Pokreta" mogu da vam posvedočim, verujem, ne samo ja nego i cela zgrada "solidarnosti".

Jedino me muči jednoi pitanje:
Kako je "neko" (znate već sigurno na koga mislim) uspeo da za jedno pre-popodne prikupi celih 2100 potpisa (i preda listu već sutra, uz nevidjenu medijsku pompu), kada je na opštinskom nivou dogovoreno da su "svi jednako tretirani".

Uz teoretsku brzinu od jednog potpisa na minut, overivaču bi trebalo 35 časova da to izvede, pod uslovom da ne spava, ne jede, ne ide tamo gde i "car ide peške"... i slično...

Ipak bih rekao da je u Smederevu, neko ipak malo "ravnopravniji" od ostalih... pa dobio možda još neku ekstra ruku...
Ili je možda, Resavska prepisivačka škola trajala do kasno u noć... znaš, neki dan pre toga su se prikupljali potpisi za republičke izbore... pa što da se maltretiraju ti ljudi da dolaze ponovo kada su se već izjasnili za njih i ostavili lične podatke...

Ako... u Smederevu se poslednje dve godine sve može... preživećemo do 11.maja...
Neka smo samo mi živi i zdravi...
 
Dokazano ili ne to stoji i prati je.

Ne znam koliko ti poznajes Jasnu, ali ja je znam i vise nego dobro. Zena koja je bila normalna osoba, prijatelj, vrlo blizak, da se toliko promeni, to mi je nepojmljivo. Kako to kaze danasnja omladina, digla nos i svi njeni dojucerasnji prijatelji su zamenjeni nekim novim iz samo njoj znanih razloga.
Ovo sam napisao tek nakon izbora da ne uticem na biracko telo, ali zaista, bila je jednom na funkciji, ne ponovilo se, bilo po pitanju njene licnosti, ili po pitanju onoga sto je ucinila za Smederevo.
 
Dokazano ili ne to stoji i prati je.

Ne znam koliko ti poznajes Jasnu, ali ja je znam i vise nego dobro. Zena koja je bila normalna osoba, prijatelj, vrlo blizak, da se toliko promeni, to mi je nepojmljivo. Kako to kaze danasnja omladina, digla nos i svi njeni dojucerasnji prijatelji su zamenjeni nekim novim iz samo njoj znanih razloga.
Ovo sam napisao tek nakon izbora da ne uticem na biracko telo, ali zaista, bila je jednom na funkciji, ne ponovilo se, bilo po pitanju njene licnosti, ili po pitanju onoga sto je ucinila za Smederevo.

Svako ima pravo na svoje mišljenje, tako da ja cenim i tvoje.
Tome i služe izbori, da se vidi čije mišljenje deli većina.

Svi su pre izbora mislili da će PZS dobiti seoske sredine, a ispalo je sasvim suprotno.
PZS je od svih stranaka koje su učestvovale, dobio apsolutno najviše glasova u baš gradu i gradskim MZ.

Kako reče Jasna u noći izbora "...selo je očigledno zaboravilo šta je sve uradjeno za njih u naših godinu dana"

Hvala svima koji su delili mišljenje sa nama i kojima je Smederevo bilo bitno.
 

Back
Top