Najbolja rock pesma ?!

Izzy Stradlin

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
104
Stvarno nisam primetio ovakvu temu na forumu pa reko ajd....

Shta mislite ? Koja je najbolja rock pesma ?! Ali onako iskreno...bez preterivanja...Dakle ne gledajte bend, ne gledajte gitaristu, samo pesma ! Znachi tekst, muzika...Koja je imala najvishe uticaja?

Dakle, po meni je to Wind of Change (ako postoji neko ko ne zna, to je od scorpionsa). Mislim, to je moje mishljenje. Neko ce mozda da kaze : "Ovaj je lud ! " ...:)
 
niko nece reci da si lud... pesma je legendarna

tesko je reci i izdvojiti neku pesmu.... posto najvise volim prastari,pravi rock moj izbor bi bio Dion - Runaround Sue

medjutim,tu je i pomenuti Wind Of Change,November Rain,Africa.... ima ih mali milion :)
 
Stvarno nisam primetio ovakvu temu na forumu pa reko ajd....

Shta mislite ? Koja je najbolja rock pesma ?! Ali onako iskreno...bez preterivanja...Dakle ne gledajte bend, ne gledajte gitaristu, samo pesma ! Znachi tekst, muzika...Koja je imala najvishe uticaja?

Dakle, po meni je to Wind of Change (ako postoji neko ko ne zna, to je od scorpionsa). Mislim, to je moje mishljenje. Neko ce mozda da kaze [/B]: "Ovaj
je lud ! " ...:)[/QUOTE]


Xe, xe bre ti si majke mi lood, s'o bi rekli da si lood kad je pesma mnogo dobra?!:lol::razz:
Dobar topic btw ;)

Meni...pa ne znam...znaci mnoogo ih ima....ali ajde kao ono... Don't you cry od Gunsa...:D
 
Ma naravno da ima milion dobrih pesama...ali nije valjda svaka toliko dobra da bi ste je izdvojili kao najbolju ? Ae stvarno razmislite dobro, mora da postoji jedno 5-6 pesama koje su vam znachi ono...vrh...pa deset mesta prazno, pa ostale...i izaberite jednu od tih 5...Da li vam je nekada palo na pamet da napravite svoju lichnu top listu ? Da se setite svih pesama koje su vam nekad znachile i da jednostavno izaberete najbolju? Meni bi za to trebale nedelje, mozda i meseci...Ali ipak mislim da je wind of change vrh...
 
S'o bre lood, decko se majku mu setio...:S

Anyway mojih top 5
1. I Was Made For Lovin' You Baby ( znaci pva pesma ono... mada iako je mnogo dosadna sad, ja ne znam s'a bih da je nisam znala )
2. Poison, yeah
3. Don't You Cry
4. God Gave R 'n' R To You
5. Trail Of Tears....!
 

Back
Top