Upoznavanje preko net-a!!!!

..u svakom slucaju mozes da probas, recomo da zakazes kafu u nekom kaficu npr. na Slaviji, pa ko zna sta ce se desiti..mislim dolaze na taj net razni..i pametnjakovici i oni sa diplomom i sajberkurajberi i oni pravi..mozda se na kraju i udas na netu...
 
Da li vam se dogodilo da upoznate osobu preko net-a, a zatim sa njom odpocnete emotivnu vezu?Sta mislite o takvoj vrsti upoznavanja?

nije mi se desilo, ali nemam nista protiv takvog nacina...sto neko rece, bolje nego da mi pridje u kaficu, nesto mi to zadnjih godina deluje klinacki...btw, moj komsija se ozenio tako sto je zenu upoznao preko neta, imaju super klinca, divan brak vec godinama....
 
elem prošlog petka sedim ja u jednom lokalu. i pitam se što je tako puno i što su svi skockani i shvatim da je petak i onda počnem da razgledam unaokolo:
dve drugarice
tri drugarice
tip i riba, očigledno na prvom dejtu
dve drugarice
četiri jako matore drugarice.

svi sa pola uva slušaju šta im ovi drugi pričaju, sede jaaako pravih leđa i nešto uspijaju, očigledno u tom lokalu iščekuju da nađu čoveka svog života... samo to se tamo ne može da dogodi jer je to mesto gde se ispijaju kafe i gde niko ne može da ti ležerno priđe ili da ti pošalje piće ili šta god.
ali one ipak čekaju, i onda odu, pa dođu nove koje isto tako čekaju..

rastužila me ta atmosfera jalovog išćekivanja

isto tako, kad se ode negde gde neko može da ti ležerno priđe muzika bude preglasna a i svetlo prigušeno. što je nekima možda i ok, zato što nemaju bog zna šta da kažu a i ne izgledaju bog zna kako. ta mesta nisu tako depresivna, al opet..

tako da, net je super.. go for it =)
 
Da li vam se dogodilo da upoznate osobu preko net-a, a zatim sa njom odpocnete emotivnu vezu?Sta mislite o takvoj vrsti upoznavanja?


da:heart:
često se postavljaju ovakva pitanja, e sad..manijaka ima na svakom koraku, a ne (samo) na netu :mrgreen:...
nema garancije da će uspjeti, ali to ne znači da treba izbjegavati ovakav način upoznavanja...pa, ko se ne plaši - nek' proba ;)

kad je ova tema u pitanju, onaj frajer što je pitao: "a šta da kažem kad me neko pita gdje smo se upoznali" mi je biser godine :super:
 

Back
Top