šta uraditi protiv lažljivih saobraćajaca?

dive

Legenda
Poruka
61.139
razmišljala sam da li temu ovde da postavim, ali..

u pms-u sam, :evil:nervoznaaaaaaaaa!!...!!!!:twisted:


odoh do banke na pet minuta da ostavim virmane, kola parkirala na nedozvoljenom mestu ( u požeškoj nemaš gde da parkiraš - sve je nedozvoljeno).

računam - ostajem samo 5 min.u najgorem slučaju ako mi je baš maler dan može samo da mi piše kaznu za pogrešno parkiranje, j.b.g platiću je!

izlazim iz banke - a auto mi maznuo pauk.

sustižem ih.. skačem na kvaku od vrata..otvaram ..neću da pustim..a usput isterujem pravdu..

kako su mogli da napakuju auto kad nije prošlo 10 min?

mladi (20 i neku god ima) već iskvareni saobraćajac, sleže ramenima i gleda u drajvera pauk makine kao u boga i kaze - pa neće on sad da spusti kola. ne bi li ispunili dnevnu kvotu za 2 h rada, sem mog na sajlu su nakačili još jedna kola

dripci daju gas i odlaze.
na adu - na zborno mesto stižem taksijem pre njih.

dok su spuštali kola sa kamiona besno maznem opomenu nakačenu ispod brisača, a tamo - AUTO ZAPAŽEN U 9 :31:shock:!!!


a ja se u to vreme fenirala 1 km dalje.

na nedozvoljeno mesto parkirala sam se tek u 9:50!!!

kaznu sam uredno platila, a protiv pokvarenog mladunca ću da podnesem prijavu..

jel postoji još neka muka sa kojom mogu da ga mučim?:?:

al' malo efikasnija?:idea:
nešto ne verujem ni ovim našim sudijama..

da vas čujem žene:mrgreen:
 
e,nije u skladu sa tvojm temom ali ja moram da kazem da mene uzasno nerviraju svi vozaci koji na "5 minuta" ostave svoja kola prakirana po sred tramvajskih sina...i onda tramvaj ne moze dalje...u tim momentima zamisljam da sam vozac tramvaja i da smrskavam onaj auto,ponosno i pobedonosono ...
 
Ako nemaš dokaza, svedoka, ne možeš ništa. Na žalost.
Ali moram da reagujem na ono tvoje u pms-u sam, nervozna sam. Zašto to govoriš? Buzdovani to koriste da nas napadnu kada god se borimo za neku pravdu. Šizim od toga. Ako i sama tako počneš priču onda će samo reći ma histerična žena, loš vozač (kao što je pravilo buzdovana) i nemaš nikakve šanse sa bilo čim u životu. Sama priča je dovoljna da čovek eksplodira bio u pms-u ili ne.
 
Ako nemaš dokaza, svedoka, ne možeš ništa. Na žalost.
Ali moram da reagujem na ono tvoje u pms-u sam, nervozna sam. Zašto to govoriš? Buzdovani to koriste da nas napadnu kada god se borimo za neku pravdu. Šizim od toga. Ako i sama tako počneš priču onda će samo reći ma histerična žena, loš vozač (kao što je pravilo buzdovana) i nemaš nikakve šanse sa bilo čim u životu. Sama priča je dovoljna da čovek eksplodira bio u pms-u ili ne.
joj stvarno,ovo je fakin tacno
zene same kopate sebi rupu:-|
 

ma znam!!!:-(

bar cu da umirim savest..dacu drzavi sem placene kazne rado jos 150,00rsd za zalbu - cisto da mladuncu uflekam karijeru!:mrgreen:

vidjam ga svakodnevno..ordinira po pozeskoj..viri iz nekih budzaka..

jednom je padala kisa.

ja parkirala na istom tom mestu.

on na trotoaru preko puta.

mrsko mu da kisne, nego mi mase da pridjem..:rtfm:

kako da ne druze plavi..:ok:

previse si ti slinav da bi tako lako zaradio honorar mimo plate..:mrgreen:

nego da vidim zene..dajte inspiraciju - nek drzava radi svoj posao, a kojom mukom ja da ga mucim?:roll:
 
Ako nemaš dokaza, svedoka, ne možeš ništa. Na žalost.
Ali moram da reagujem na ono tvoje u pms-u sam, nervozna sam. Zašto to govoriš? Buzdovani to koriste da nas napadnu kada god se borimo za neku pravdu. Šizim od toga. Ako i sama tako počneš priču onda će samo reći ma histerična žena, loš vozač (kao što je pravilo buzdovana) i nemaš nikakve šanse sa bilo čim u životu. Sama priča je dovoljna da čovek eksplodira bio u pms-u ili ne.

ko govori?

pa to pricam vama zasto sam skocila na kvaku:razz:

ja sam stalozena, mirna..nije to moje uobicajeno ponasanje:mrgreen:

a njemu sam samo pretila:oops:
 
Ako nemaš dokaza, svedoka, ne možeš ništa. Na žalost.
Ali moram da reagujem na ono tvoje u pms-u sam, nervozna sam. Zašto to govoriš? Buzdovani to koriste da nas napadnu kada god se borimo za neku pravdu. Šizim od toga. Ako i sama tako počneš priču onda će samo reći ma histerična žena, loš vozač (kao što je pravilo buzdovana) i nemaš nikakve šanse sa bilo čim u životu. Sama priča je dovoljna da čovek eksplodira bio u pms-u ili ne.



kako nemam svedoke?:(

a frize:wink:rka u cijem salonu sam bila do 9 45 na 1 km udaljenosti i tri semafora prepreke?
 
diva, mislim da lažeš sebe, jer koliko je tvoje sećanje tačno i pouzdano?
hajde da se ne lažemo, reci kad si parkirala, zaista, u 9 i 31 ili u 9 i 50?
da li znaš po kom principu funkcioniše sećanje?
desi se događaj A, nakon toga ti se setiš događaja A ili samo pomisliš na njega, posle toga ti pomisliš na nešto drugo, i sad, kada treba ponovo da se setiš događaja A, ti se više ne sećaš tog događaja već se sada sećaš svog sećanja događaja A, i tako redom sećanje na sećanje, pampti se samo poslednje sećanje, i to se nadograđuje i na kraju čak i sama sebi poveruješ da si parkirala u 9 i 50 a u stvari si to samo pomilila i onda si se te pomisli samo setila kao da je bio događaj A, kog se uopšte više i ne sećaš jer uopšte nisi ni obratila pažnju....
tim izvrtanjem svog sećanja ti pokušavaš da prebaciš krivicu na policajce, da sebe prikažeš žrtvom a nisi... jednostavno si napravila prekršaj, face it, i osećaj ljutnju prema sebi, a ne prema policiji koja samo radi svoj posao...
 
diva, mislim da lažeš sebe, jer koliko je tvoje sećanje tačno i pouzdano?
COLOR]



dragojlo - ja sam dive ( od diver), a ne diva.

jedna od stvari koje ne volim je LAZ. ja ne lazem.

slucajno su se stvari poklopile..zavrsila feniranje, pogledala na sat (koliko je trajalo)da bi zakazala za cetvrtak jer sam knap sa vremenom.

j.b.g nekad se kockice sloze pa znas detalje.
u 10 00 sam bila sa taxistom na adi..

sta ces..imam godinica, ali me pamcenje i pamet jos sluze:wink:


svesno sam parkirala na nedozvoljenom mestu jer nemam gde. i sa namerom da platim kaznu jer se vracam za pet min a ne da jurim auto po gradu.

ljuta sam sto se predstavnik zakona sluzi lazima. i to mu nije prvi put. prvi put nisam imala svedoka.
a sad cu da mu uflekam karijeru.
 
Treca je u pravu.
Tolike godine si zalud potrosila, a jos uvek ne znas da nikada ne smes da priznas da PMS utice na promenu ponasanja.
Jer ako to priznas, vise neces moci da buzdovanima nazivas one koji ti protivurece, vec ces morati da pristanes da ih oznacavas kao normalne osobe koje su pomalo u pravu.

Ne radi se o tome. Već činjenici da buzdovani svaku nervozu objašnjavaju pms-om. Mada, šta ti ja i objašnjavam kada znam da znaš šta sam napisala, samo si sam buzdovan.
 
ih bre..pa nije zato postavljena tema..bez vredjanja molim..


g -duranon, ne znam koliko godina imas, al` kad budes usao u neke iako si muskarac videces sta su hormonske oscilacije.

nije me sramota da par dana pre ciklusa kazem da sam u pms-u..
ne pravdam nista time, samo su mi reakcije intenzivnije.

verovatno se ne bih ovoliko nervirala da se ovo desilo nedelju dana kasnije..

nije to tema..

dobih instrukcije od svojih prijatelja i malac ce da snosi posledice za svoju lazljivost.

nedam da saobracajac sa 20 i kusur bude lazljiv i radi neometano..

a ne treba ni vi..

ovde sam potrazila samo relax i kroz pisanje ga dobila..

a vi?
 
ih bre..pa nije zato postavljena tema..bez vredjanja molim..


g -duranon, ne znam koliko godina imas, al` kad budes usao u neke iako si muskarac videces sta su hormonske oscilacije.

nije me sramota da par dana pre ciklusa kazem da sam u pms-u..
ne pravdam nista time, samo su mi reakcije intenzivnije.

verovatno se ne bih ovoliko nervirala da se ovo desilo nedelju dana kasnije..

nije to tema..

dobih instrukcije od svojih prijatelja i malac ce da snosi posledice za svoju lazljivost.

nedam da saobracajac sa 20 i kusur bude lazljiv i radi neometano..

a ne treba ni vi..

ovde sam potrazila samo relax i kroz pisanje ga dobila..

a vi?


Svaka cast:).Ne treba da cutimo!!!
 
Sasvim si u pravu.
Znam. Zato sam ovo i napisao:

... vise neces moci da buzdovanima nazivas one koji ti protivurece, vec ces morati da pristanes da ih oznacavas kao normalne osobe koje su pomalo u pravu.
Ali, kakogod, bez obzira na to sto razlozi nerazumevanja leze u onima koji se ne slazu s tobom - ipak bi trebalo da malo pripazis kako se obracas ljudima.
Znas, moze neko da se naljuti.

ih bre..pa nije zato postavljena tema..bez vredjanja molim..


g -duranon, ne znam koliko godina imas, al` kad budes usao u neke iako si muskarac videces sta su hormonske oscilacije.

nije me sramota da par dana pre ciklusa kazem da sam u pms-u..
ne pravdam nista time, samo su mi reakcije intenzivnije.

verovatno se ne bih ovoliko nervirala da se ovo desilo nedelju dana kasnije..
Pa ne znam sta sad da kazem... Je l' ima il' nema tih oscilacija?
To ce zauvek ostati misterija.
Ja mislim da ih ima, tako i zene tvrde; ali se ne desavaju nikad kad mi muskarci posumnjamo da je to u pitanju.

- Je l' imas inace PMS?
- Imam. Jako ga tesko podnosim.
- A jesi li sad u njemu, mislim da li sad nervozna zbog toga? Pitam zato sto znam da treba da dobijes...
- Nisam! Teraj se bre u tri lepe... Ne vidis koliki si kreten, nego nalazis opravdanje u mom PMS-u... Stoko! Stani, gde bezis...? Vrati se da rascistimo ovo... Nema nigde da ides.

Znam da PMS nije tema ove teme, ali oprostite, volim ovde da pricam o tome.
Sta cu kad nikad u zivotu nisam imao kurazi da sve ovo kazem tet a tet.
 

Back
Top