U DILEMI

U

U DILENI

Gost
Imam 28 godina i pocela bih da koristim neku kremu protiv celulita. Pa me zanima da li imate neku preporuku i koja su vasa iskustva. Hvala!!!!!!
 
Promijeni nacin ishrane,pij barem 1.5 l vode dnevno, pocni se baviti nekim sportom,( npr. plivanje je idealno ), sama krema tu nista ne moze napraviti.
Par mjeseci takvog nacina zivota i rezultati su fantasticni.
 
Ni od jedne kreme ne ocekuj cudo, one pomazu ali to nije nista epohalno. Ja ih redovno koristim i stalno mijenjam. Imala sam Avon gel, pa Afroditin gel - kremu ,nesto sa cimetom, sada koristim Vitaskinovu neku iz kolekcije biovital. Cijene su priblizno iste, kao i ucinak. Zategnu kozu a ne vjerujem da postoji ta koja ce sasvim ukloniti celulit...
 
Čitala sam u nekim ženskim novinama da bog zna kako hvale neku lorealovu kremu protiv celulita. Ja je nisam koristila,a ako neko jeste neka kaže neku reč.
 
Tipovi celulita su razliciti, nasi metabolizmi takodje, pa su tako i dejstva preparata odnosno licna iskustva veoma relativna stvar - ono sto deluje na moj problem, ne znaci obavezno da ce pomoci nekome drugome i obrnuto.
Elem, moja iskustva sa anti-celulit preparatima potvrdila su poznatu cinjenicu da su cuda na ovu temu nemoguca, ali je moguce popraviti stanje - ponavljam, u zavisnosti od tipa i stadijuma problema. To sto je neki proizvod skup, ne znaci obavezno da je i dobar, no to ste vec znale. Ja sam bila veoma zadovoljna (verovali ili ne) Bozen anti celulit gel-om, za sada je to najbolji proizvod koji sam probala. Takodje je veoma dobar i pomenuti Loreal-ov Perfect Slim, po zenskom zurnalu 'Company' jedan od 3 najbolja preparata u tu svrhu na trzistu. Ukliko vas zanima, na prvom mestu po njima je Diorov proizvod (tacan naziv ne znam).
Sto se cena tice - Bozen - bio je oko 300din., Loreal - moze da se nadje po ceni od 750 do 1200 din (200ml), Dior - to je vec naucna fantastika, ko moze da si priusti, lako ce naci. :lol:
 
hvalili su onaj TIOMUKASA gel,mislim da ga proizvodi HEMOFARM.cak ga je pre 2-3 dana i na tv-u hvalio neki lekar ili sta je vec koji koristi limfnu drenazu za uklanjanje celulita.kaze da je ovaj najbolji.bas i ja planiram da ga kupim obih dana
 
Bez pogovora - Oriflame anticelulit gel - odlican je, hladi kozu, ostaje 24 h primetno dejstvo, posle jednog pakovanja 10% celulita se smanjuje.Naravno u kombinaciji sa ostalim savetima...
 
Imam celulit i odlučila sam da idem na tretmane koji obuhvataju elektrostimulaciju, masažu i termo pakovanje. Interesuje me da li je neko to probao i kakvi su bili rezultati? H V A A A L A !
 

Back
Top