Bit Defender Total Security 2008

CyberPatuljak

Zainteresovan član
Poruka
280
Samo hocu da podelim sa vama pozitivno iskustvo vezano za BitDefender.

Kad sam uveo kablovski NET instalirao sam samo BitDefender posto ima antivirus, firewall, antispyware, antiphishing i parent control.

Ne gusi masinu i nisam imao ni jedno negativno iskustvo. Nasao je neke crve koje je uklonio i od tad je sve pod kontrolom.

Ono sto je extra je sto mu je cena smesna, moze da se kupi za oko 1000 dinara.
 
Sa tim bit defenderom imam jako losa iskustva...to nije antivirus to je samo iluzija antivirusa...Imo sam neke crve i trojance i kupio taj jbni bit defender i on naravno nije mogao ni da defuse-ira ni da obrise...poslije 10-ak dana izgorila mi je maticna......
 
Sa tim bit defenderom imam jako losa iskustva...to nije antivirus to je samo iluzija antivirusa...Imo sam neke crve i trojance i kupio taj jbni bit defender i on naravno nije mogao ni da defuse-ira ni da obrise...poslije 10-ak dana izgorila mi je maticna......

Evo dokaza ljudi o tome koje su mogucnosti tehnologije 21.og veka. Cim kompjuter shvati da ne moze virus da se unisti softverski, ona pribegava jedinom mogucem resenju a to je samounistenje!
Ja sam fasciniran !!!!
 
Sa tim bit defenderom imam jako losa iskustva...to nije antivirus to je samo iluzija antivirusa...Imo sam neke crve i trojance i kupio taj jbni bit defender i on naravno nije mogao ni da defuse-ira ni da obrise...poslije 10-ak dana izgorila mi je maticna......


Hahahahahahahhaha. Ne mogu da verujem, kakve to veze ima sa antivirusom, a i moja iskustva su potpuno drugacija.

Evo ga jedan review http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
 
Ako je tako onda nije tacno ono da je kvalitet u ceni...Malo sam nepoverljiv...
Da li si nasao negde na netu rezultate testova tog softvera?

E da, ove su cene za OEM softver, onaj sto bi trebalo da moze da se kupi samo uz nov racunar, ali ovo je Srbija :).

Kako su mi rekli u radnji i za Kasperski bi bila slicna cena da moze da se nabavi OEM ali distributer trazi od maloprodaja da kupe par stotina komada da bi dobili tu cenu, a distributer BitDefender-a ne uslovljava sa kolicinom :)
 
ja samo hocu da se slozim sa cayber patuljkom, ja sam koristio nod biznis 3.0.655 registrovanu verziju i upao mi virus a nod se nije ni cuo! probao sam krasperski on isto kao nod, i kada sam uzeo bit difender total 2008 on ga naso ali je vec bilo kasno za brisanje jer je zarazio ceo sistem, ali odusevio sam se kakav je anti virusi i koliko ima dobre opcije u sebi! jedina zamerka mu je to sto je spor, ali je odlican! preporucio bih ga svima!
 
Napisali na sajtu, to je nesto o najboljim anti-virusima u svetu...
Otvorio sam TOP 10 ali ne mogu da se setim cele liste ali znam prva tri:
1. BitDefender
2. Kaspersky
3. NOD 32

Mislim da bi trebalo prvi da bude Kaspersky jer taj BitDefender ne valja nista! A danas sam instalirao NOD 32 i videcu kako se on snalazi sa virusima :)
 
Napisali na sajtu, to je nesto o najboljim anti-virusima u svetu...
Otvorio sam TOP 10 ali ne mogu da se setim cele liste ali znam prva tri:
1. BitDefender
2. Kaspersky
3. NOD 32

Mislim da bi trebalo prvi da bude Kaspersky jer taj BitDefender ne valja nista! A danas sam instalirao NOD 32 i videcu kako se on snalazi sa virusima :)

meni osobno je najbolji nod smart security, zatim kaspersky i tek onda bitdefender.... po meni bitdefender se treba instalirati na komp u krajnjoj nuzdi...
 
Napisali na sajtu, to je nesto o najboljim anti-virusima u svetu...
Otvorio sam TOP 10 ali ne mogu da se setim cele liste ali znam prva tri:
1. BitDefender
2. Kaspersky
3. NOD 32

Mislim da bi trebalo prvi da bude Kaspersky jer taj BitDefender ne valja nista! A danas sam instalirao NOD 32 i videcu kako se on snalazi sa virusima :)

Ne valja nista, daj argumente za tu tvrdnju ???????????????????????????????

meni osobno je najbolji nod smart security, zatim kaspersky i tek onda bitdefender.... po meni bitdefender se treba instalirati na komp u krajnjoj nuzdi...

Stvarno a zasto ??? Imas li iskustva ili pricas onako ???
 

Back
Top