Prizor: Sex-a u tramvaju

cura i dečko vode seks u tramvaju, šta vi činite:

  • ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim

  • ostajem sediti i pokušavam ne gledati,tu i tamo pogledam sa zgražanjem

  • ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam, okrenute glave gledam kroz prozor

  • ustajem i odlazim u drugi dio tramvaja da mi nisu pred očima i negodujem

  • ustajem i odlazim do izlaza, te izlazim odmah na sledećem stajalištu van

  • glasno negodujem, tražim šofera da nešto poduzme i/ili zovem policiju

  • glasno negodujem i pokušavam sprečiti sve dalje od poljupca i diranja, razdvajajući ih

  • tipu opalite šamar, a ženu opsujete i tražite da izađu van iz tramvaja (busa)

  • vidno napaljeni pridružujete se paru

  • nešto deseto (navedite u postu)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kyo.

Elita
Poruka
22.685
Prizor: Seksa u tramvaju

Lep je i sunčan dan...Nedelja...Stajalište javnog gradskog prevoza...
Ulazite u tramvaj i/ili gradski bus pun ljudi i sedate na prvo slobodno mesto...
Tramvaj (bus) krene kad li odjednom muškarac i žena preko puta vas na sedištu počnu da se najpre pipkaju, pa ljube, pa skidaju da bi bez pardona počeli da se seksulano (oralno i analno) zadovoljavaju i vode pravi HC sex


Šta u tom trenutku činite?

1) ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim
(za radoznale):)
2) ostajem sediti i pokušavam ne gledati, al svejedno tu i tamo pogledam sa zgražanjem
(za one koji si ne žele priznati, da zapravo nisu ono čime se kite):oops:
3) ostajem sediti i uopšte ih ne doživljavam, okrenute glave gledam kroz prozor
(za pasivce) :o
4) ustajem i odlazim u drugi dio tramvaja da mi nisu pred očima i negodujem
(za gunđala):wink:
5) ustajem i odlazim do izlaza, te izlazim odmah na sledećem stajalištu van
(za fine i vaspitane):mrgreen:
6) glasno negodujem, tražim šofera da nešto poduzme i/ili zovem policiju
(za legaliste):D
7) glasno negodujem i pokušavam sprečiti sve dalje od poljupca i diranja, razdvajajući ih
(za aktivne) :rolleyes:
8.) tipu opalite šamar, a ženu opsujete i tražite da izađu van iz tramvaja (busa)
(za aktivne na potenciju) :cool:
9) vidno napaljeni pridružujete se paru
(za egzibicioniste) :lol:
10) nešto deseto
(navedi šta u postu):idea:

----------------------
anketni odgovori plod su moje mašte....ali ovaj prizor se zbilja dogodio u javnom gradskom prevozu u jednom gradu...vjerovali ili ne...oni koji su zainteresirani mogu me kontaktirati na PP da im pošaljem link s VIDEOom pa da vide kako su ljudi u tom busu reagirali (naravno moraju biti punoljetni);)
NAPOMENA
inaće link sa VIDEOm bi postavio i ovdje al ima previše eksplicitnog sadržaja
 
iskreno...ja bih ovo:
1) ostajem sediti i sa zanimanjem sve to gledam i pratim

(ne bih gledao eventualno ako mi se nebi dopalo ono što vidim...ili ako bi postali predegutantni)

--------------
auuu...sad dok dobijem puno sanduče poruka da im pošaljem link sa videom:lol:

inaće u videu neka baba od 60 godina nasrnula na tipa kao lupit će ga tašnom:mrgreen: a lik se ničim nije dao smesti
inaće najsmešniji su mi oni koji su si pokrivali oči , a onda su svejedno pogledavali kroz prste:mrgreen:

...eh taj ludi svet
:D
 
Prizor: Seksa u tramvaju

Lep je i sunčan dan...Nedelja...Stajalište javnog gradskog prevoza...
Ulazite u tramvaj i/ili gradski bus pun ljudi i sedate na prvo slobodno mesto...
Tramvaj (bus) krene kad li odjednom muškarac i žena preko puta vas na sedištu počnu da se najpre pipkaju, pa ljube, pa skidaju da bi bez pardona počeli da se seksulano (oralno i analno) zadovoljavaju i vode pravi HC sex

Ccccc, dokle je stiglo to danas...
Pre smo to radili suptilnije... Ona obuce siroku i dugacku suknju, ja pantalone sa slicom, naravno i jedno i drugo bez donjeg vesa. Osacujemo tramvaj u kome nema guzve, upadnemo negde na Vozdovcu i do Bloka 45 bude ludo i nezaboravno :mrgreen:
Savet - deco, ne pokusavajte ovo kod kuce :mrgreen:
 
ovde nema nekoliko opcija... ustajem i odlazim u drugi deo tramvaja ne negodujuci... onda... znacajno pojacavam muziku gde Kemis svojim nadljudskim, fantasticnim trilerima skrece misli na nesto meni bitno... zatim... seo sam na stolicu okrenut ledjima i nisam ih uopste primetio... sto odma' iskljucuje sve druge opcije... a moze, isto, i da bude da udje kontrolor i da oni nemaju karte... prokletstvo... sta tad? ovo vec otvara nova virtuelna prostranstva za diskusiju...
 
Bolje ne stavljati video zbog silne omladine koja masturbira u ovo vreme..
previše ima HC scena da ga stavim na forum

PS svim forumašima....
moje isprike na čekanju za filmić...trebalo mi je vremena da ga "distribuiram svima onima koji su ga zatražili preko PP-a


Izvadim mobilni.
eh ...znao sam da sam zaboravio jednu opciju (a da stvar bude žešća tu opciju imam na onoj anketi sa vanzemaljcima...EH!):lol:

posto su u "zaru" sexa,a samim tim ne obracaju paznju ni na sta,uzimam njenu torbicu i ostale accessories-e i izlazim na sledecoj stanici

hm...i ovo nije loša ideja...hm...jel si i ti sudelovala u "isprobavanju patika u sklopu mitinga?";):)
 
Ccccc, dokle je stiglo to danas...
Pre smo to radili suptilnije... Ona obuce siroku i dugacku suknju, ja pantalone sa slicom, naravno i jedno i drugo bez donjeg vesa. Osacujemo tramvaj u kome nema guzve, upadnemo negde na Vozdovcu i do Bloka 45 bude ludo i nezaboravno :mrgreen:
Savet - deco, ne pokusavajte ovo kod kuce :mrgreen:

da al sad su izgleda došla druga vremena...ANTIsuptilna!:mrgreen:

inaće ovo da mi je neko temu napisao bez videa ne bih verovao da je tako nešto moguće....tj. da ljudi mogu imati toliko "hrabrosti" i ludosti u sebi da tajko nešto učine

al s obzirom da sam jednom u Zagrebu (mislim da je bilo prošle godine) doživio gdje se žena od 50 i kusur godina počela na sred tramvaja skidati i pokazivati "ribicu" te se dirala i lovila tim rukama putnike... i sve to pred penzionerima, malom djecom...to je bilo po meni daleko degutantnije..ja sam isprva bio šokiran..al nisam izašao...više su me zanimale reakcije ljudi kako su ulazili i izlazili iz tramvaja...ženu nisam doživljavao toliko jer mi je bila degutantna za gledat...al reakcije ljudi ...pogotovo penzionerki mi je bilo za upišat se od smeha
 

Back
Top