Povodom nemira na severu Kosmeta...

Kakve je pozadina kosmetskih nemira?

  • Nemire organizuju lokalne srpske vlasti

    glasova: 0 0,0%
  • Nemire organizuje Rusija

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.747
Iznenadjuje me koliko se malo govori u nemirima na severu Mitrovice. Danas je tamo bio pravi mali rat Srba i KFOR-a, a diskusije na ovom forumu su se pod vestom dirigentskom palicom nasih moderatora pretvorile u beskrajan chat o Kostunici.

Sta vam se cini najverovatnijim od ovih opcija, i zasto?

1. Do nemira je doslo spontano. U pitanju je revolt lokalnog stanovnistva bez ikakve organizovane politicke pozadine.

2. Nemire su organizovale srpske vlasti na severu Kosmeta radi radikalizacije stanja i kao sredstvo pritiska (na Beograd, na UN ili trece strane).

3. Nemire su organizovali elementi srpske vlasti (premijer, vojska, policija, itd) bez znanja ili odobrenja srpskog predsednika i parlamenta, a sa ciljem radikalizacije situacije.

4. Nemire je organizovala srpska vlast, u kojoj postoji potajni konsenzus po pitanju postupanja na Kosmetu.

5. Nemire je organizovala CIA, Vatikan, albanske tajne sluzbe i ostali srpski neprijatelji radi dezavuisanja srpske pozicije.

6. Nemire je organizovala Rusija.

7. Nemate misljenje ili nije bitno.
 
Ja mislim da je Srbima sa Kosova bolje da triput razmisle pre nego što naprave neko sranye, jer posle neće ni Koštunica ni Samardžić da im razapnu šatore u svom dvorištu.

ja mislim da ti lupas gluposti. ja poznajem dosta srba sa kosova i oni znaju da to sto ti pricas je najobicnija glupost.

ako ista ima diobro kod srba na kosovu jeste da tamo nema demokrata (tj takvih izdajnika kao sto si ti)

jer takvi su odavno pobegli glavnom bez obzira. a ostali su hrabri posteni cestiti i odvazni. ljudi koji imaju osobine kakve ti i tebi slicni nikada necete imati.

vase osobine su kukavicluk, poltronstvo, licemerje, izdaja.
 

Back
Top