desperate dr house and the city

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
kad biste morali da birate seriju/film u kojoj biste ziveli sta bi to bilo?i zasto?a u kojoj nikako,i koji lik i sve sto vam padne na pamet
ja bih volela da budem gabrijela solis :D samo se setkam,mrsava sam bez muke,joga,soping,opustencija a karlos rinta rinta:mrgreen:
jedino bi me malo plasilo sto malo malo pa neko pogine iz okoline,ali posto sam gabrijela verovatno me ne bi bolela glava.
 
je l bi volela samo jednu epizodu ili trajna postava?


e isto bih volela i da budem gibs iz serije ncis,onako (sve)mocan,neprocitljiv,hladan,misteriozan :) i onda da otkrivam razne misteriozne smrti u americkoj mornarici.jedino mi se ne dopada sto bih radila redovno nedeljom i sto visoku platu moram da podelim na ko zna koliko alimentacija :(
 
ček, u startu sam rekla nešto pogrešno,
al šta da radim kad me inspirisao naslov
(edit: bilo bi kul da budem neki recimo dr hausov zli drugar koji zajebava sve isto ko on
a posle idu na pivo i viču ha ha )


ja bih najviše volela da sam karen iz vil&grejs
zato što je mala lepa bela i ono.. vesela =D
 
kate na ostrvu (lost) kao magare izmedju dva plasta sena. malo s jednog, malo s drugog a u medjuvremenu baci neki prekorni pogled, kao nju treba zaliti, mucenica. zrtva za spomenik
meredit iz grey's anatomy, svidja mi se sto nije super heroj
ally mc bill, smejem se njenoj muci a lepo mogu zamislim sebe na njenom mestu od pocetka do kraja :lol:
 
ja bih da sam Alison Dubois iz MEDIUMA... jes nije bas super sto joj stalno iskacu mrtvi iz ogledala, kupatila, ormana, glave i sto prozivljava ubicinu perspektivu svremena na vreme(nesto se upravo predomisljam) ali je superheroj :D na neki nacin, sve zna, sve resava, malo teze hvata konce ali na kraju dana spava snom pravednika(u stvari ne spava, jer sanja mrtve :(i ima kosmare:think::think:da li ja ovo stvarno zelim) ima super porodicu&super muza(nije moj tip, ali jeste njen)...

:| ipak menjam... ja bih da saaammm... da sammm... jos cu da razmislim...
 
kad biste morali da birate seriju/film u kojoj biste ziveli sta bi to bilo?i zasto?a u kojoj nikako,i koji lik i sve sto vam padne na pamet
ja bih volela da budem gabrijela solis :D samo se setkam,mrsava sam bez muke,joga,soping,opustencija a karlos rinta rinta:mrgreen:
jedino bi me malo plasilo sto malo malo pa neko pogine iz okoline,ali posto sam gabrijela verovatno me ne bi bolela glava.

Ja mislim da je kod mene ocigledno 8)
 

Back
Top