Znacenje planeta: SUNCE

A

anakin

Gost
Sunce se u astrologiji tretira kao planeta, molim astronome da me ne razapnu :lol:

elem, ono simbolizuje volju, principijelnost, svest o hirjerarhiji. nas znak se odredjuje upravo u odnosu na Sunce.

ovde mozete da pitate sve sto vas interesuje o Suncu u vasem natalnom horoskopu - u kom je znaku, kojoj kuci i koji aspekti postoje.

:arrow:
 
znaci da odlicno komuniciras, da bi bila super profesor, lako sklapas poznanstva, idu ti svi poslovi koji ukljucuju finu motoriku (sviranje, daktilografija, fizioterapija)...
imas dar za retoriku, umes da ubedis ljude u sve sto zelis.
inteligentna si i brza.

bino je u kom su znaku i da li su u konjukciji (verovatno jesu) i koji su aspekti sa ostalim planetama.
 
*Natasa*:
Mala ispravka:
Sunce mi je u raku u sedmoj kuci... :oops:


sustina tvog bica je u uspostavljanju dobrih partnerskih odnosa, od braka do odnosa sa javnoscu. tesko te je zamisliti kao usamljenika zato so ti je potrebna razmena anergije. tvoj sjaj dolazi do punog izrazaja tek kad ti okruzena ljudima koje volis. privlacis dinamicne ljude i obicno ostajes u senci dominantnog partnera (ali posto si rak, ovo ti ne smeta mnogo).
aspekti :?: ....da vidimo da li ce se sve ovo i desiti :wink:
 
anakin:
*Natasa*:
Mala ispravka:
Sunce mi je u raku u sedmoj kuci... :oops:


sustina tvog bica je u uspostavljanju dobrih partnerskih odnosa, od braka do odnosa sa javnoscu. tesko te je zamisliti kao usamljenika zato so ti je potrebna razmena anergije. tvoj sjaj dolazi do punog izrazaja tek kad ti okruzena ljudima koje volis. privlacis dinamicne ljude i obicno ostajes u senci dominantnog partnera (ali posto si rak, ovo ti ne smeta mnogo).
aspekti :?: ....da vidimo da li ce se sve ovo i desiti :wink:
HVALA! :wink:
Znas,ja sam siroce- nemam podznak :? .
U stvari ne znam vise koji je jer se sve tabele razlikuju,uvek mi kazu drugacije. :(
Pa ako bi ti mogao da mi preporucis najbolji nacin za utvrdjivanje istog,bila bih ti zahvalna!
 
anakin:
znaci da odlicno komuniciras, da bi bila super profesor, lako sklapas poznanstva, idu ti svi poslovi koji ukljucuju finu motoriku (sviranje, daktilografija, fizioterapija)...
imas dar za retoriku, umes da ubedis ljude u sve sto zelis.
inteligentna si i brza.

bino je u kom su znaku i da li su u konjukciji (verovatno jesu) i koji su aspekti sa ostalim planetama.

E,hvala stvarno na lepim recima i na zaista pozitivnom tumacenju polozaja ovih planeta.Sto se tice aspekata,ne bih te zamarala sada sa tim,jer ih ima vise,ali nadam se da ne menjaju bitno ovo dosadasnje tumacenje.
Hvala jos jednom i veliki pozdrav za tebe! :D
 
misica bez lozinke:
Zašto je u blizini Sunca uvek Merkur?

sjajno pitanje!!! verovatno zbog astronomskog polozaja?? (mislim da se polozaj i gleda prema nebeskoj sferi koja je projekcija svemira na sferu oko zemlje, a merkur je blizu sunca...??).. znam da venera moze da sevrda plus minus dva znaka

hm.....moji aspekti sa suncem
rak, 9 kuca; merkur lav 10 kuca

trigon 30 jupiter (u lavu) 10 kuca
sextil 60 saturn (devica) 11
kvadrat 90 pluton (vaga) 12
sextil 60 severni cvor (vaga) 11
 
Nina2:
Sunce u biku i IX kuci?
Jos ovo i da te ne zamaram vise...za sada :)


imas potrebu da posedujes mnogo materijalnih stvari a ova sklonost ga gomilanju ti pravi probleme sa ljudima. tvrdoglavo insistiras na svojim stavovima sto ti dodatno pravi probleme. konzervativna si u vezi prihvatanja novih ideja. mada ipak imas dovoljno takticnosti da ne insistiras po svaku cenu na svom zivotnom stilu.
u zivotu su ti bitno filozofski ili religiozni stavovi. ne mozes da zivis a da se svaki dan ne pitas o sustini zivota.
da li si negde emigrirala? verovatno hoces.
uglavnom, neki rad sa strancima sigurno.
 
anakin:
Nina2:
Sunce u biku i IX kuci?
Jos ovo i da te ne zamaram vise...za sada :)


imas potrebu da posedujes mnogo materijalnih stvari a ova sklonost ga gomilanju ti pravi probleme sa ljudima. tvrdoglavo insistiras na svojim stavovima sto ti dodatno pravi probleme. konzervativna si u vezi prihvatanja novih ideja. mada ipak imas dovoljno takticnosti da ne insistiras po svaku cenu na svom zivotnom stilu.
u zivotu su ti bitno filozofski ili religiozni stavovi. ne mozes da zivis a da se svaki dan ne pitas o sustini zivota.
da li si negde emigrirala? verovatno hoces.
uglavnom, neki rad sa strancima sigurno.


Tnx!!! :)
 
Saint:
Sunce u vagi i XII kuci?
Pozdrav


ljubitelj lepote i sklada, ne podnosis grubost, nekulturu...uvidjavan, rafiniran, oplemenjujs svaku sredinu u kojoj se nadjes.pravdoljubiv, tolerantan, sudove donosis tek kad dobro odmeris svako za i protiv. uzrok nerazumevanja okoline je tvoja izrazita averija prema fizickim poslovima (usisivac u ruke!!). tolerantan si. ali to tvoje vaganje cesto prelazi u neodlucnost...
delujes kao poslatrac, pre nego kao ucesnik u zivotu jer ti je vitalna energija zarobljena u podsvesti. prija ti da se povuces u sebe jer na taj nacin skupljas snagu. ne podnosis agresiju i volis da radis u samoci. tesko da ces javno da iznosis u sta verujes i sta osecas. za tebe je bolje vise aksije a manje razmisljanja, ovo drugo radis i previse.
 
natsha ti si sunce a merkur... :P


sustina tvog bica je u uspostavljanju dobrih partnerskih odnosa, od braka do odnosa sa javnoscu. tesko te je zamisliti kao usamljenika zato so ti je potrebna razmena anergije. tvoj sjaj dolazi do punog izrazaja tek kad ti okruzena ljudima koje volis. privlacis dinamicne ljude i obicno ostajes u senci dominantnog partnera (ali posto si rak, ovo ti ne smeta mnogo).
aspekti :?: ....da vidimo da li ce se sve ovo i desiti :wink:[/quote]
 

Back
Top