Права тема за људе од речи!

Тако ми части одлазим из земље у случају победе СРС-а

  • Одлазим неповратно

  • Одлазим, али ћу се вратити као трговац. Продаваћу вам демократију.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svasta sa ovim anketama, naravno da ne bezim ali ne daj Boze da radikali pobede
Ja bih recimo napravila anketu
Ako radikali pobede da li idete u borbu za odbranu Kosova do poslednje kapi krvi, ko sto jednom rece Sloba ;)

Одмах ти одговарам - НЕЋЕМО!

Него, ова анкета је отворена како бих сабрао све ЛДП-овце на једном месту... претпостављам да су они по овом форуму изјављивали/изјављују како се сваки час спремају да оду из њима мрске Србије.

Биљана Србљановић је најјача, она не зна зашто и даље живи у Србији.
 
Svasta sa ovim anketama, naravno da ne bezim ali ne daj Boze da radikali pobede
Ja bih recimo napravila anketu
Ako radikali pobede da li idete u borbu za odbranu Kosova do poslednje kapi krvi, ko sto jednom rece Sloba ;)

Ja sam otvorio slicnu ,dali bi se odazvali na poziv za mobilizaciju ,jedni su jekli da bi a drugi da nece ,jer su toboze ljuti sto sam spojio da i li zajedno pa ih to povredilo i nisu hteli da odgovore na pitanje .:D
 
Одмах ти одговарам - НЕЋЕМО!

Него, ова анкета је отворена како бих сабрао све ЛДП-овце на једном месту... претпостављам да су они по овом форуму изјављивали/изјављују како се сваки час спремају да оду из њима мрске Србије.

Биљана Србљановић је најјача, она не зна зашто и даље живи у Србији.

Ali znamo mi, zato sto prima debele pare da pljuje po ovoj zemlji i za to bude placena ,
 
Svasta sa ovim anketama, naravno da ne bezim ali ne daj Boze da radikali pobede
Ja bih recimo napravila anketu
Ako radikali pobede da li idete u borbu za odbranu Kosova do poslednje kapi krvi, ko sto jednom rece Sloba ;)



Dobro pitanje.:D Pisala sam to već, ali nije na odmet da ponovim. Skoro je u Čačku bila skrivena kamera. Pitali su Čačane, sve kršni momci, kako bi branili Kosovo. Svi do jednog, kao u horu odgovorili da bi odmah uzeli oružje, odmah na Kosovo bez razmišljanja i tako... je li. A onda im je momak iz skrivene kamere rekao da je odmah tu blizu organizacija koja upisuje dobrovoljce za odlazak na Kosovo i da mogu odmah da odu da se upišu. Jooj, da ste čuli odgovore.:D Te imaju neka posla, pa će neki drugi dan, te tetki lekovi..... :D:D Toliko.:D
 
Dobro pitanje.:D Pisala sam to već, ali nije na odmet da ponovim. Skoro je u Čačku bila skrivena kamera. Pitali su Čačane, sve kršni momci, kako bi branili Kosovo. Svi do jednog, kao u horu odgovorili da bi odmah uzeli oružje, odmah na Kosovo bez razmišljanja i tako... je li. A onda im je momak iz skrivene kamere rekao da je odmah tu blizu organizacija koja upisuje dobrovoljce za odlazak na Kosovo i da mogu odmah da odu da se upišu. Jooj, da ste čuli odgovore.:D Te imaju neka posla, pa će neki drugi dan, te tetki lekovi..... :D:D Toliko.:D

линк:?:
 
Dobro pitanje.:D Pisala sam to već, ali nije na odmet da ponovim. Skoro je u Čačku bila skrivena kamera. Pitali su Čačane, sve kršni momci, kako bi branili Kosovo. Svi do jednog, kao u horu odgovorili da bi odmah uzeli oružje, odmah na Kosovo bez razmišljanja i tako... je li. A onda im je momak iz skrivene kamere rekao da je odmah tu blizu organizacija koja upisuje dobrovoljce za odlazak na Kosovo i da mogu odmah da odu da se upišu. Jooj, da ste čuli odgovore.:D Te imaju neka posla, pa će neki drugi dan, te tetki lekovi..... :D:D Toliko.:D

B92 није галамио о тој анкети. Шта им је, да се нису можда разболели:-|
 
донео Чеда синоћ неке залихе од дочека Нове Године ,па још пробају:twisted:

утисак недеље 21-23 Н

Aaaaaa..... зато је Оља била тако питома и срдачна према Чедозлару... а Чеда маштовит, каже да ће за 5 година имати гласова колико сада БТ, а Боки ће имати као сад ЛДП..

Не постоје лаке и тешке дроге, све су тешке:!:
 
To što Evropa preti nekom izolacijom, od toga nema ništa: Samo nas plaše da bi pobedili njihovi poltroni iz DSa. Ne isplati se Evropi da nas izoluje jer mnoge su njihove firme ušle na naše tržište i zarađuju ogromne pare, pa bi bilo šteta da se to prekine. Prdeće Evropa 2-3 meseca ako radikali pobede pa će i njih prihvatiti.
 

Back
Top