ISPITI

Kako gledate sanse za prolaznost na ispitu?
Samo tranzite,ili i deveto i tece polje?
Gledas tranzite.. pa sad na:
1. na vladara prvog polja jer ako padnes a ucila si dugo, to ce te potresti, a to je onda ili vladar asc-a ili sunce
2. na vladare treceg/devetog kao komunikaciju i uspeh na studijama
3. na vladara petog ako je nesto sto polazes na srecu
4. na vladara desetog jer je to ipak "uspeh"

Naravno kad gledas sporije planete (jupiter, saturn, uran, neptun i pluton) oni nece nista doneti/odneti na dvevnoj osnovi. Dakle prvo vidi u kom su polju i sta olaksavaju i otezavaju, pa tek onda dnevne tranzite. Recimo trigon tr urana/jupija na adekvatnu planetu moze bas olaksati zivot. Kvadrat plutona ama nikako, dok se kvadrat tr saturna da prevazici studioznim i teskim radom.

Nadam se da je pomoglo
 
ja sam objavio jedan cijeli tekst o temi objaviti ću ga.

uspješnost pogađanja: 90 posto ;)

Ako stignes vindex do srede, da pokusas da pogodis sta ce meni biti na ispitu:)
U pitanju je svetska knjizevnost a ispit je 19.03.2008 u 9:00,ali ja mislim da bi ja trebalo da stignem na red oko 11:00h.
evo i mojih pod.16.oktobar 1984 u 06 :17h ujutru
 
E ovo sam cekala... Ako mozes meni da pogledas, rodjena sam 7.12.1987. u 14:15 u Zrenjaninu, ispite imam 8.4. i 10.4., u 9 ujutru oba... Jako mi je vazno, pliiiiiz ako mozes da mi pogledas, stvarno bih bila zahvalna...
 
lepota horarne astrologije je u njenoj jednostavnosti, da bi se pomocu nje odgovorilo da li ce ispit biti polozen ili ne, potrebno je postaviti takvo pitanje, nisu potrebni vreme ispita niti podaci za natal

konkretno, kada je uspeh na ispitu u pitanju
otvara se karta za trenutak kada je pitanje postavljeno a bitno je i gleda se sledece:
- Asc tj. koja planeta vlada Asc jer je to osoba koja pita, kao i Mesec
- i gde pada vrh 10 polja tj, koja je planeta njegov vladar, jer to je ispit
ako su planete koje predstavljaju gore navedeno u dobrom stanju i u dobrim medjusobnim recepcijama, i ako medju njima postoji aplikacioni aspekt koji nista ne narusava, ispit se polaze
 
Mogu vam reći da me jako frustrirala činjenica kada sam svojoj staroj fulao vozački ispit.

Ispitivao sam detaljno tu tematiku.

Ovako stvari stoje: 3 polje i vladar je sam ispit. 5. polje kao 3. polje od 3. je ocjena na ispitu. Ni sam nisam siguran kako sam došao do tog sistema , no činjenica da je to 5. polje kojim vlada Sunce - profesor , a profesor je taj koji piše ocjenu , zaključio sam tako da je to ocjena. 3 polje je pisati. A kad ti napišeš oni tebi nešto napišu - ocjenu.

Ako se radi o fakultetu u obzir treba uzeti i 9 polje .

Kasnije ću detaljnije.
 
čuo sam da Imširagić zastupa tezu 12 polja da se radi o ispitima mada nisam to baš najbolje shvatio.

kako 12 polje može prikazati sva pitanja ?
 
Ne može pokazati sva pitanja, ali ako se posmatraju dnevni tranziti-posebno meseca , vladara 12. (polje tajni i svega skrivenog-a ceduljice sa ispitnim pitanjima su skrivene ) i aspekti koje pravi sa 5.(izvlačenje istih na sreću) , 3. i 9. poljem može ukazati na (ne)sreću sa ispitnim pitanjima, znam iz iskustva :) tokom studiranja sam ovo primenjivala u praxi.
 
Nažalost nemam text, Predrag Radović mi je dao tu ideju za 12.polje i ispite a ja sam dodala i simboliku petog polja- sreće i ispostavilo se da šljaka u praxi , nisam ni znala da i Imširagić zastupa istu tezu.
 
Nažalost nemam text, Predrag Radović mi je dao tu ideju za 12.polje i ispite a ja sam dodala i simboliku petog polja- sreće i ispostavilo se da šljaka u praxi , nisam ni znala da i Imširagić zastupa istu tezu.
Da, 12. polje jeste polje ispitnih pitanja, ni ne znam čija je teorija jer sam čula iz više izvora.
U konkretnom slučaju znam da se čak više gleda 12. polje od 9., znači kad se gleda pojedinačni ispit, a kad se gleda celokupno studiranje onda je to 9. polje.
Vaša iskustva? Mada je to u globalu to, nema mnogo filozofije. :D
 
Ambasadaroka ti i ja smo došlo do iste stvari iz drugog kuta. Tebi je recimo logika išla u smjeru da je 5 polje sreće, a ja sam gledao da je to ocjena napisanog jer je 3. od 3. polja upravo 5 = gdje se nalazi prirodno sunce = profesor.

Mislim da bi onda 12 polje označavalo ne sam ispit kao 3 polje već ispitna pitanja.
 
da vidim vas kako ste darežljivi kad sam ja u pitanju ;)

danas u 13 sati pisao sam ispit.

lolita sad ću tebi pogledati. samo mi nije jasno gdje da ti nađem kartu.
 
no da budem iskren situacija mi izgleda dosta nezgodno, pogotovo ako ideš prvi puta na ispit. jedino u slučaju da si išla više puta na ispit postoji tada veća šansa da prođeš.

definitivan odgovor je teško dati ali vidi se da ćeš biti brzopleta, pokušaj ne biti. pokušaj pisati jako sporo.

po meni je 60:40 protiv tebe omjer.
 
ovako ako si išla više puta tada se stvari mijenjaju tada su ti šanse puno veće za prolaz.

jer retro saturn koji upravlja tvojim trećim poljem radi trigone na mars i jupiter.

medjutim merkur ide prema kvadratu sa jupiterom i tesko mi je jako na osnovu toga procijeniti.


evo dati cu svoje konacno misljenje pa ako fulam fulam jer i meni je ovo novo:

proci ces ali neces dobiti visoku ocjenu.
 

Back
Top