hoce li Srbija priznat eventualnu TIBET-drzavu?

Original postavio slavonija
HNS uoce nema dodirnih tocaka sa srpskim LDP
prije bi to bila HSLS , ako je za uporedivati...

:lol::lol::lol:

nemojmo se zavaravati...jedini pravi liberali u Hrvatskoj su HNS&liberali
i oni su najsličniji poziciji LDPa


HSLS ono L može slobodno da obriše...iz mnogih razloga...već sam ih jednom pobrojao u celini (od toga da nisu članovi europskih liberala, ne podržavaju liberalne zakone poput onih o homoseksualnim pravima, pretjeranom koketiraju sa desničarskim strankama itd itd ...)

ženo jel ti uopće znaš šta je liberalizam i liberalno:?:?:?:...očito da još manje od Adlešićke:mrgreen:

u HSLS je jedino Čehok koliko-toliko inačica liberalizma ...hippi gandža man:mrgreen::lol:

Pa demokratska levica ako je imate bi bila slicna LDP-u.

koalicija HNS&liberali....skraćeno HNS
 
ne bih sad da grešim dušu i da se svađam s tobom...ipak je danas Veliki petak i bio sam na ispovijedi tako...da će ostat bez odgovora....

samo ću ti reći da nije u redu za ženu u tvojim godinama da mi pišeš onakve uvrede kakve si mi napisala

Sretan Uskrs!

Sretan Uskrs i tebi ; lijepo je da se odrzava tradicija ispovijedanja...:D
p.s. s uvredama si prvi poceo...,ali zaboravimo...
 
:lol::lol::lol:

nemojmo se zavaravati...jedini pravi liberali u Hrvatskoj su HNS&liberali
i oni su najsličniji poziciji LDPa


HSLS ono L može slobodno da obriše...iz mnogih razloga...već sam ih jednom pobrojao u celini (od toga da nisu članovi europskih liberala, ne podržavaju liberalne zakone poput onih o homoseksualnim pravima, pretjeranom koketiraju sa desničarskim strankama itd itd ...)

ženo jel ti uopće znaš šta je liberalizam i liberalno:?:?:?:...očito da još manje od Adlešićke:mrgreen:

u HSLS je jedino Čehok koliko-toliko inačica liberalizma ...hippi gandža man:mrgreen::lol:



koalicija HNS&liberali....skraćeno HNS

s ovim bih se mogla sloziti, ali bez Pusicke
 
Sretan Uskrs i tebi ; lijepo je da se odrzava tradicija ispovijedanja...:D
p.s. s uvredama si prvi poceo...,ali zaboravimo...

uvreda što sam rekao da si se slagala!?!?...pa kako si napisala onaj post to je i jedino moglo da bude laž...posle si se samo sama sebe ispravila...

a šta si ti sve meni napisala zbog toga...al dobro...zaboeravimo

a i vreme je da s vratimo na temu Tibet...važi:!::?:
 
s ovim bih se mogla sloziti, ali bez Pusicke

pa kako bez Pusičke ,,,,žena otvoreno rekla da šte se nje tiće ne samo da je za legalizaciju za istospolne brakove...već i za posvajanje djece istih tih parova.... pa gdje ćeš veći liberalizam od tog?...halo o čemu pričamo:lol::lol::lol:

aj neću te više pobijat i demantirat argumentima ...bit će mi žao....ipak nije ni vreme ni mestoo

back to Tibet....
 
pa kako bez Pusičke ,,,,žena otvoreno rekla da šte se nje tiće ne samo da je za legalizaciju za istospolne brakove...već i za posvajanje djece istih tih parova.... pa gdje ćeš veći liberalizam od tog?...halo o čemu pričamo:lol::lol::lol:

aj neću te više pobijat i demantirat argumentima ...bit će mi žao....ipak nije ni vreme ni mestoo

back to Tibet....
takve treba na panj pre nego sto se to zlo prenese ovde:twisted::twisted:
 
dakle da ponovimo Srbija ne bi trebala priznati Tibet
iz dva razloga:

1) jer bi se to tada kosilo za htjenjima Srbije za KiMom
2) Kina ipak nije priznala nezavisno Kosovo

i samo jedan razlog za priznanje:

1) stanje u Tibetu


-------------------
dakle ukoliko Kina prizna Kosovo...tada Srbija može i Tibet da prizna:idea::idea:
 
dakle da ponovimo Srbija ne bi trebala priznati Tibet
iz dva razloga:

1) jer bi se to tada kosilo za htjenjima Srbije za KiMom
2) Kina ipak nije priznala nezavisno Kosovo

i samo jedan razlog za priznanje:

1) stanje u Tibetu


-------------------
dakle ukoliko Kina prizna Kosovo...tada Srbija može i Tibet da prizna:idea::idea:

a ako Tibet bude imao (svoje) Kosovo?

hoce li to biti sukob interesa ?
 
pa kako bez Pusičke ,,,,žena otvoreno rekla da šte se nje tiće ne samo da je za legalizaciju za istospolne brakove...već i za posvajanje djece istih tih parova.... pa gdje ćeš veći liberalizam od tog?...halo o čemu pričamo:lol::lol::lol:

aj neću te više pobijat i demantirat argumentima ...bit će mi žao....ipak nije ni vreme ni mestoo

back to Tibet....




pu pu pu dalje od mene ne bilo je.
 
Ako bi Srbija priznala Tibet onda bi Kina priznala Kosovo samo što Tibet nikada neče biti nezavisan a Kosovo bi dobilo potpuno priznanje.

U bre, al si ga izkomplikovao. To mu nesto dodje kao ova smesna vest: :)

"Kosovo je spremno da prizna nezavisnost Srbije"

Berlin - Predsednik Demokratske partije Kosova koja je na parlamentarnim izborima na Kosovu osvojila najviše glasova, Hašim Tači, izjavio je da je Priština spremna da prizna nezavisnost Srbije i izrazio nadu da će i Beograd uskoro priznati kosovsku državu.
U intervjuu za jučerašnje izdanje dnevnika "Frankfurter algemajne cajtung", Tači je, u vezi s datumom proglašenja nezavisnosti, rekao da "Kosovo ne namerava da negativno iznenadi ni Vašington ni Evropsku uniju".
- Naši potezi biće usaglašeni s međunarodnom zajednicom. Jer, mi ne želimo izolovanu nezavisnost. Ali, posle 10. decembra Kosovo će, u dogovoru sa Vašingtonom i Briselom, doneti odgovarajuće odluke - rekao je Tači.
Na pitanje da li je parlament Kosova spreman da simboličnom deklaracijom prizna nezavisnost Srbije, Tači je odgovorio da je spreman i da se nada da će "i Srbija uskoro biti u stanju da prizna kosovsku državu, posle čega je region spreman za EU". Priština, kako je naveo predsednik DPK, od pregovora koji se sada vode "ne očekuje da će biti postignut kompromis sa Srbijom".
 

Back
Top