epilatori zamena

jao, a mora li da ima sve delove? (kutijica i to)
i GDE odneseš
i kako ja nisam videla tu reklamu?
već dva meseca razmišljam kako bi ovaj krš trebalo promeniti, a žao mi, radi..
 
e i ja imam taj sa slicice :D
ufff ja nisam videla ni u jednim novinama reklamu za braun zamenu :( bilo na tv-u u pauzi filma KLOPKA sad u nedelju..
nije los taj sa slike. nego me nesto zezaju kapilari na nogama, tako da moram uzeti nesto kvalitetnije ;)
 
Koje vi to depilatore imate kad vas boli i tandrče?? Mene moj baš dobro služi. Ok star je već 6 godina i mogla bih ga menjati al posle toliko depilacije nekako mi nelogično da još uvek boli.

bug.gif
 
Ja imam "braunov", kupila sam ga pre desetak godina i dala oko 50 ili cak 100 DM :confused:.
Depilirala sam 1cm2 na nozi, dala ga mami i vratila se ziletu. Boli :shock::shock::shock:
Gde moze da se zameni ?
 
Koje vi to depilatore imate kad vas boli i tandrče?? Mene moj baš dobro služi. Ok star je već 6 godina i mogla bih ga menjati al posle toliko depilacije nekako mi nelogično da još uvek boli.

bug.gif

Ja imam Phillipsov, i boli me svaki put kad pocnem al cim se malo prorede vise ne boli. A nije bas da tandrce al zuji posteno.Jednom prilikom sam probala Zepterov i mogu vam reci da je najbolji.
 
e ljudi nasla sam reklamu
:)
U casopisu best shop


pisacu vam posle sta je unutra ali i dalje mislim da je navlakusa
akcija traje do 31. marta i mislim da je trik u nizoj ceni i garanciji od 5 godina

al ne pise gde...
 
Ja imam Phillipsov, i boli me svaki put kad pocnem al cim se malo prorede vise ne boli. A nije bas da tandrce al zuji posteno.Jednom prilikom sam probala Zepterov i mogu vam reci da je najbolji.

e,pa ja imam Zepterov,al od pre 10god, i---eno ga stoji,ne koristim ga,dobro on cupka,al ne mogu,bre!!!!!Koristim ga samo za dlacice na prstima,i tako to sitno,znaaas!!!!!:D
A sto se tice zamena,mislim da su to navlakusice,treba tu dobroooo da se doplati,videla,al ne konstatovala....hahahh!!!8):lol:
Mozda,ako bi vec kupovala novi,onda sto da ne,resi se starog-bivseg,hahhah!!!!:wink:
 

Back
Top