pomoc muski rode

  • Začetnik teme objasnite.....molim vas..
  • Datum pokretanja
O

objasnite.....molim vas..

Gost
:( sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
 
objasnite.....molim vas..:
:( sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
nemam pojma niti volim bilo sta pasivno!
od koga si to cula majke ti?
sex je dobar ako oboje date i uzimate podjednako...
 
STA VAM ZNACI I KAD MISLITE DA JE DEVOJKA PASIVNA U KREVETU....TO ME ZANIMA, JER SE TO ODNOSI NA PREDIGRU, ILI VAM JE SMOR DA SVE SAMI ODRADITE, ILI OCEKUJETE I NJENU INICIJATIVU ZA SEKS.....MISLIM DA JE PITANJE NA MESTU!!!!!!!
 
Evo ja cu ti objasnim: Pasivna devojka u krevetu ti je ona koja samo rashiri noge i pusti muskarca da odradi sav posao. To niko ne voli, to ti je kao da je*es lutku, zar ne. Ukljuci se malo, ako mu je do takvog sexa, onda moze lagano da ode do erotik shopa i kupi jednu lutkicu. :wink: Samo zivo!!
 
objasnite.....molim vas..:
:( sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
-poshto ti je verovatno prvi put....ako ne onda si na pocetku niko od tebe nece da ocekuje neke genijalne poteze,zato je najbolje da se opustish,prepustish svojim osecanjima,slushash svoje telo i reagujesh onako kako ti ono kaze...nemoj da gushish emocije pokushavajuci da ih racionalizujesh i kvalitativno klasifikujesh...u smislu "ovo treba da osetim...ovo cu da ugushim" i sl...just go with the flow...necesh pogresiti...mozda ispadnesh i iskusna ako poslushash...ali nece danas deca da slushaju pa to ti je :wink: ...have a good time :D
 
goodday:
objasnite.....molim vas..:
:( sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
-poshto ti je verovatno prvi put....ako ne onda si na pocetku niko od tebe nece da ocekuje neke genijalne poteze,zato je najbolje da se opustish,prepustish svojim osecanjima,slushash svoje telo i reagujesh onako kako ti ono kaze...nemoj da gushish emocije pokushavajuci da ih racionalizujesh i kvalitativno klasifikujesh...u smislu "ovo treba da osetim...ovo cu da ugushim" i sl...just go with the flow...necesh pogresiti...mozda ispadnesh i iskusna ako poslushash...ali nece danas deca da slushaju pa to ti je :wink: ...have a good time :D

Slusaj iskusnog ciku. ;) Bravo. Ozbiljno. I ja sam
hteo nesto da napisem, ali ti si sve odgovorio.
Dizem kapu. :wink:
 
objasnite.....molim vas..:
:( sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
Ležati kao klada, ne pokazivati uzbuđenje, ne odgovarati na ono što ti se radi, pa jel treba da ti se crta? Pitanje i tebi, ako ne osećaš potrebu, šta ćeš u krevetu?
 
objasnite.....molim vas..:
:( sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
ma bre, kada ga osetis medju nogama, sutra malo ces da ostanes pasivna... ono na sta si ti mislila je SEBICNA devojka...tj ona koja gleda da su njene potrebe zadovoljene, a za decka je bas briga... :?
 
ok nakrpili ste me....
dobro pa niko se ucen nije rodio, samo jedan ucesnik je pogodio...a to je da sam neiskusna skroz u kvrevetu...jer vam je sada jasnije i nisam sebicna :(
 
neupucena malena:
ok nakrpili ste me....
dobro pa niko se ucen nije rodio, samo jedan ucesnik je pogodio...a to je da sam neiskusna skroz u kvrevetu...jer vam je sada jasnije i nisam sebicna :(
pa nisam ni rekao da si sebicna, vec da pogresno sagledavas svoju situaciju... a to da si neiskusna se vidi po pitanju, pa je to bilo suvisno spominjati... :wink:
 
pazi u cemu je fora. seksualna revolucija i emancipacija su dosle i promenile stvari. danas nije samo u fazonu leci i rasiriti noge. Oralni i analni sex i razne druge stvari su dosle. Naravno treba da radis samo ono sto ti se svidja i sto tebi prija i sto je najbitnije ne smes dozvoliti da radis nesto sto ti se ne svidja samo zbog nekog drugog. Ako mu je stalo do tebe nece ni insistirati ali i ti treba da vodis racuna o njemu. Dobro je samo ako oboje uzivaju i daju i dobijaju. Ostalo ne valja. Posto si neiskusna eksperimentisi, otkri sta ti se svidja a sta ne, tako ces i ti postati iskusnija i kvalitet sexa ce drasticno porasti a to je i najbitnije. Osim toga nemoj se stideti nicega. U sexu je sve dozvoljeno ako se dogovorite 8)

neupucena malena:
ok nakrpili ste me....
dobro pa niko se ucen nije rodio, samo jedan ucesnik je pogodio...a to je da sam neiskusna skroz u kvrevetu...jer vam je sada jasnije i nisam sebicna :(
 

Back
Top