pomoc muski rode
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: pomoc muski rode

objasnite.....molim vas..
    Guest

Podrazumevano pomoc muski rode

sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: pomoc muski rode

Citat Original postavio objasnite.....molim vas..
    sta mislite kada kazete da ne volite pasivne devojke, mislim kako da vas pitam, evo ovako sta je po vama pasivna devojka u krevetu...i sta vi ocekujete od devojaka u krevetu na pocetku veze, znam da je glupo pitanje ali ajde? Odgovori te mi na pitanje: sta znaci biti pasivan/a u krevetu?
    nemam pojma niti volim bilo sta pasivno!
    od koga si to cula majke ti?
    sex je dobar ako oboje date i uzimate podjednako...

!!!!!!!!!
    Guest

Podrazumevano OBJASNITE MOLIM VAS

STA VAM ZNACI I KAD MISLITE DA JE DEVOJKA PASIVNA U KREVETU....TO ME ZANIMA, JER SE TO ODNOSI NA PREDIGRU, ILI VAM JE SMOR DA SVE SAMI ODRADITE, ILI OCEKUJETE I NJENU INICIJATIVU ZA SEKS.....MISLIM DA JE PITANJE NA MESTU!!!!!!!

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano

Evo ja cu ti objasnim: Pasivna devojka u krevetu ti je ona koja samo rashiri noge i pusti muskarca da odradi sav posao. To niko ne voli, to ti je kao da je*es lutku, zar ne. Ukljuci se malo, ako mu je do takvog sexa, onda moze lagano da ode do erotik shopa i kupi jednu lutkicu. :wink: Samo zivo!!

Elita
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

-poshto ti je verovatno prvi put....ako ne onda si na pocetku niko od tebe nece da ocekuje neke genijalne poteze,zato je najbolje da se opustish,prepustish svojim osecanjima,slushash svoje telo i reagujesh onako kako ti ono kaze...nemoj da gushish emocije pokushavajuci da ih racionalizujesh i kvalitativno klasifikujesh...u smislu "ovo treba da osetim...ovo cu da ugushim" i sl...just go with the flow...necesh pogresiti...mozda ispadnesh i iskusna ako poslushash...ali nece danas deca da slushaju pa to ti je :wink: ...have a good time

iluzionista
    Guest

Citat Original postavio goodday
    -poshto ti je verovatno prvi put....ako ne onda si na pocetku niko od tebe nece da ocekuje neke genijalne poteze,zato je najbolje da se opustish,prepustish svojim osecanjima,slushash svoje telo i reagujesh onako kako ti ono kaze...nemoj da gushish emocije pokushavajuci da ih racionalizujesh i kvalitativno klasifikujesh...u smislu "ovo treba da osetim...ovo cu da ugushim" i sl...just go with the flow...necesh pogresiti...mozda ispadnesh i iskusna ako poslushash...ali nece danas deca da slushaju pa to ti je :wink: ...have a good time
    Slusaj iskusnog ciku. Bravo. Ozbiljno. I ja sam
    hteo nesto da napisem, ali ti si sve odgovorio.
    Dizem kapu. :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano

Znaci da se lose je be sh!

Buduća legenda Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    122

Ležati kao klada, ne pokazivati uzbuđenje, ne odgovarati na ono što ti se radi, pa jel treba da ti se crta? Pitanje i tebi, ako ne osećaš potrebu, šta ćeš u krevetu?

Elita DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

ma bre, kada ga osetis medju nogama, sutra malo ces da ostanes pasivna... ono na sta si ti mislila je SEBICNA devojka...tj ona koja gleda da su njene potrebe zadovoljene, a za decka je bas briga... :?

neupucena malena
    Guest

Podrazumevano neupucena malena

ok nakrpili ste me....
    dobro pa niko se ucen nije rodio, samo jedan ucesnik je pogodio...a to je da sam neiskusna skroz u kvrevetu...jer vam je sada jasnije i nisam sebicna

Elita DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano Re: neupucena malena

Citat Original postavio neupucena malena
    ok nakrpili ste me....
    dobro pa niko se ucen nije rodio, samo jedan ucesnik je pogodio...a to je da sam neiskusna skroz u kvrevetu...jer vam je sada jasnije i nisam sebicna
    pa nisam ni rekao da si sebicna, vec da pogresno sagledavas svoju situaciju... a to da si neiskusna se vidi po pitanju, pa je to bilo suvisno spominjati... :wink:

italijan76
    Guest

Podrazumevano Re: neupucena malena

pazi u cemu je fora. seksualna revolucija i emancipacija su dosle i promenile stvari. danas nije samo u fazonu leci i rasiriti noge. Oralni i analni sex i razne druge stvari su dosle. Naravno treba da radis samo ono sto ti se svidja i sto tebi prija i sto je najbitnije ne smes dozvoliti da radis nesto sto ti se ne svidja samo zbog nekog drugog. Ako mu je stalo do tebe nece ni insistirati ali i ti treba da vodis racuna o njemu. Dobro je samo ako oboje uzivaju i daju i dobijaju. Ostalo ne valja. Posto si neiskusna eksperimentisi, otkri sta ti se svidja a sta ne, tako ces i ti postati iskusnija i kvalitet sexa ce drasticno porasti a to je i najbitnije. Osim toga nemoj se stideti nicega. U sexu je sve dozvoljeno ako se dogovorite 8)

Citat Original postavio neupucena malena
    ok nakrpili ste me....

Slične teme

1. VRATIĆE SE RODE
    Autor mineral032 u forumu Kultne teme
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 07.09.2013., 11:45
  2. Vratice se rode
    Autor pacerdule u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 20:56
  3. Ajde muski, treba mi pomoc
    Autor Spock u forumu Muškarci
    Odgovora: 113