GRAFITI GRADA BEOGRADA....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
osnovna shkola banovitj strahinja......
attachment.php
 

Prilozi

  • Banovicka grafit.JPG
    Banovicka grafit.JPG
    43,1 KB · Pregleda: 81
Mislim licno da si ovo uputila na pogresnu adresu. Psiho nema nikakve veze sa gradskom vladom (al bi se ekipa sa foruma "odusevla" da ima :D :D :D
Ne znam ni ja o kakvoj se to akciji radi, ako Psiho moze da da malo vise infoormacija.
 
Mislim licno da si ovo uputila na pogresnu adresu. Psiho nema nikakve veze sa gradskom vladom (al bi se ekipa sa foruma "odusevla" da ima :D :D :D
Ne znam ni ja o kakvoj se to akciji radi, ako Psiho moze da da malo vise infoormacija.

Nisam ja to ni nužno njemu uputila, već sam morala ovako da stavim, pošto je on kazao to što je kazao. Bilo bi lepo da se kaže o kakvoj akciji je reč. Ne znam ko je gde i sa kim u vezi. Ne bavim se time. Ali je ružno pisati na ovaj način i stvarati nekakvu zavereničku atmosferu- ja znam nešto što vi ne znate, a pitam vas da biste mi kazali ono što treba da znam, a vi niste u obavezi da znate o čemu se radi. Trulo, zar ne?
 
Kako ne kapiras da je psiho veliki mistik. Cita sudbinu sa fotografija i njegovi odgovori su u stvari mudrosti koje mi manje inteligentni ne razumemo. Al' jednog dana, jednog dana kad svi postanemo pametniji, javice nam se...:lol:
Za sada niko ne razume njegove postupke ni postove....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top