V.KOSTUNICA I NJEGOVE LAZI O KOSOVU

Stvarnost i Iskrenost

Zainteresovan član
Poruka
482
U zadnjih nekoliko dana aktuelno je i pitanje Srba koji su napustili institucije kvazi-drzave Kosova,akcioni plan vlade republike Srbije za pomoc Srbima na KiM.
Vlada na cijem se celu nalazi Vojislav Kostunica,inace koji se svakodnevno poziva na Kosovo i Metohiju i na pomoc Srbima na Kosovu i Metohiji,upravo obmanjuje ne samo srpski narod na KiM vec i celu srpsku javnost,radi se o sledecem:
Da li jo ovo deo akcionog plana???
1.Posle proglasenja nezavisnosti Kosova (17 februara),Vojislav Kostunica i vlada republike Srbije,pozvala je sve Srbe na Kosovu i Metohiji da ne priznaju institucije samoproglasene drzave Kosovo.
ODGOVOR SRPSKOG NARODA NA Kosovu i Metohiji:Svi radnici u privremenim institucijama Kosova napustaju ove institucije,iako svesni da mnogi ostaju bez ikakvih primanja,jer im je ovo bio jedini prihod,
TRENUTNO STANJE:Mnogi trenutno nemaju nikakav prihod (plate)i dovode u pitanju svoju egzistenciju i egzistenciju svojih porodica.Ljudi i posle mesec dana nemaju nikakve odgovore na pitanje sta dalje?
MOGUCI DALJI SCENARIO:Mnogi ce morati zbog egzistencije svojih porodica,da potraze posao u Srbiji,samim tim i da napuste KiM.
DALI JE OVO DEO AKCIONOG PLANA VOJISLAVA KOSTUNICE???
2.Na putevima KiM a juzno od ibra,su pojacane patrole KPS-a,u kojima vise nerade Srbi,pa svako zaustavljanje Srba od strane KPS-a,nije nista drugo do maltretiranje Srba i zadrzavanje po pola sata i jace,pa detaljni pretres vozila,ne tako retko predstavnici KPS-a nalaze razlog za kaznjavanje Srba,te kazne se krecu od 30 do 100 evra.Ne tako retko to su uglavnom oni ljudi koji su napustili institucije Kosova,jer su oni prvi na udaru zbog otkazivanja poslusnosti kvazi-drzave Kosova.
3.Na KiM,postoje institucije koje su pod kontrolom Srbije:skolstvo,zdravstvo,socijalni zavodi,trziste rada,kancelarije koordinacionog centra za KiM...
TRENUTNO STANJE U OVIM INSTITUCIJAMA: po ovim institucijama mogu da rade uglavnom samo ljudi koji su politicki podobni,t.j.da pripadaju vladajucoj garnituri (DSS,DS,G 17),ali uglavnom su 90% clanovi DSS-a,narocito na rukovodecim mestima po ovim institucijama,a oni imaju obaveze da rese problem clanova svojih stranaka,odnosno da im obezbede neka primanja iz Srbije,pa tako da im daju i stimulaciju za izbornu kampanju.Ove naloge dobijaju direktno od ministra Samardzica.
Ne tako retko u ovim institucijama rade ljudi koji i uopste ne zive sa svojim porodicama na KiM,poznatiji u narodu kao "vikendasi",kojima su porodice smestene na sigurnom u Srbiji,vecina od njih nije raseljeno vec je prodalo svu nepokretnu imovinu na Kosovu,sebi sagradili vile po Srbiji i sada dolaze da bi primali platu koja je na Kosovu 200%.Ove ljude moguce je videti na KiM od Ponedeljka do Petka,njih dovode upravo clanovi DSS-a gde bi obican narod zavisio od njih (za koriscenje svojih osnovnih ljudskih potreba),mnogi od njih su doktori,mnogi od njih rade po socijalnim zavodima,trzistu rada,crvenom krstu,kancelarijama koordinacionog centra...gde obicni ljudi imaju svakodnevne potrebe.Pa obican narod se uslovljava da na izborima mora glasati DSS u protivnom mogu izgubiti sva prava koja ih sleduju.
A ono sto je bitno za ove "vikendase"je da su za vreme proglasenja nezavisnosti (17 februara),svi su bili van teritorije KiM,na sigurnom sa svojim porodicama i to u periodu od 14.02. pa do 20.02.mnogi su ostali i duze.
MOGUCI DALJI SCENARIO: obican narod je nemoguce da trpi torturu ovih ljudi vise,pa je moguce da krene da napusta svoje domove,a posto je vecina sirotinja i potrazi smestaj po kolektivnim centrima po Srbiji.
DALI JE OVO DEO AKCIONOG PLANA KOSTUNICE I SAMARDZICA?
4.Trenutno je aktuelno i ojacavanje srpske zajednice na KiM,i to kao deo "akcionog plana",to ide na sledeci nacin:Otvaraju se navodno kancelarije po srpskim sredinama,gde treba doci do toga da obican narod konkurise za odredjene projekte.E sad pitanje je ko ce voditi te kancelarije,zamislite isti oni koji vec imaju po 200%plate,isti oni koji nisu sa svojim porodicama na Kosovu,isti oni koji su sebi sagradili vile i kuce po zemlji Srbiji,isti oni koji uslovljavaju narod da mora biti za DSS,u odredjenim sredinama bice i od G 17 ili DS,ali njima po obicaju na KiM pripada samo 10%posto kolaca,sto i nije bas tako malo.
TRENUTNO STANJE: posto su ove kancelarije u fazi formiranja,jos uvek neznamo kako ce funkcionisati,ali da se videti da ce interes imati samo ljudi koji ce raditi u njima i njihovi prijatelji.Vec se spekulise u narodu ko bi mogo od njih i koliko da dobije.
MOGUCI DALJI SCENARIO:da se projekti podele clanovima DSS-a,da oni ponovo uposle ljude koji vec primaju po 200%,inace istaknute clanove DSS-a,da se njihovo bogatstvo uvece jos za neko "milionce",a da obican narod ostane da pati i zivi sa svojom sirotinjom.
MOZDA JE I OVO DEO AKCIONOG PLANA KOSTUNICE,SAMARDZICA I NJIHOVIH KOALICIONIH PARTNERA???

I na kraju tokom diskusije recicu vam jos mnogo sto-sta,sto ne ide sa "Kostunicinim patriotizmom za KiM,i brigu o Srpskom narodu na KiM"
Treba i naglasiti da sve ovo placa narod u Srbiji porezima,i treba reci da ovo i ne stize do narod na KiM,vec samo do nenormalno bogatih pojedinaca???

MOZDA JE OVO DEO AKCIONOG PLANA???AKO JESTE JA SE IZVINJAVAM STO JAVNO PRICAM O NJEMU.A STA VI MISLITE O SVEMU OVOME???
 
Заиста не знам тренутну и прецизну ситуацију на КиМ али знам једно:

"СТО БАБИЦА - КИЛАВО ДЕТЕ"! Тако да мислим да потезима Срба на КиМ треба да управља Србија - а не да сада ви са КиМ стално тражите "преко 'леба - погаче!"
 
Заиста не знам тренутну и прецизну ситуацију на КиМ али знам једно:

"СТО БАБИЦА - КИЛАВО ДЕТЕ"! Тако да мислим да потезима Срба на КиМ треба да управља Србија - а не да сада ви са КиМ стално тражите "преко 'леба - погаче!"


Ako ne znas trenutnu situaciju na KiM , nemoj je ni komentarisati !!!
Posebno nemoj da govoris da MI Srbi sa Kosova trazimo hleba preko pogace .
Treba da znas da Srbi sa Kosova i Metohije nikada nisu ni mrdnuli bez signala iz BG -a ,
nikada ni jedan jedini potez nisu povukli , baz odobrenja odavde !
Pa cak ni odna kada je vojska i policija ocistila KiM od siptarskih teroristickih bandi , a izdajnik Milosevic naredio da se i jedni i drugi povuku i potisao Kumanovski sporazum .
A vi djubrad iz DSS -a, bi kao sto sam odavno rekla prodali svakog Srbina na KiM radi malo vlasti , prodali ste vi i Srbe odavde sa svojim pogresnim koalicijama zarad malo vlasti , a ne samo one dole !
I lepo ti je napisao ovaj lik koji je otvorio temu , vi terate ljude da budu u vasoj stranci jer ukoliko nisu ne mogu niti jedan posao u gradu zavrsiti , jedan dokument izvaditi , ni zavrsiti fax , niti pregled obaviti , vi ste ucinili da srpsko drustvo bude korumpirano u svakom segmentu jer su svuda vasi kadrovi .
I NEMOJ VISE NIKADA DA TI PADNE NA PAMET DA DELIS SRBE NA OVE OVDE I ONE NA KiM !
Jer i bez te podele svima je jasno koliki ste izdajnici , imali ste dva izbora da branite KIM i proterate one koji podrzavaju nelegalno proglasenu nezavisnost ili da istu prihvatite , niste uradili niti jedno niti drugo , izabrali ste da prodajete maglu u vidu " akcionog plana "
Hvala Gospodu Bogu, da je Kostunica izabrao da ne potpise nista u vezi cele price jer bi tada zaista bio kraj ...
 
Ako ne znas trenutnu situaciju na KiM , nemoj je ni komentarisati !!!
Posebno nemoj da govoris da MI Srbi sa Kosova trazimo hleba preko pogace .
Treba da znas da Srbi sa Kosova i Metohije nikada nisu ni mrdnuli bez signala iz BG -a ,
nikada ni jedan jedini potez nisu povukli , baz odobrenja odavde !
Pa cak ni odna kada je vojska i policija ocistila KiM od siptarskih teroristickih bandi , a izdajnik Milosevic naredio da se i jedni i drugi povuku i potisao Kumanovski sporazum .
A vi djubrad iz DSS -a, bi kao sto sam odavno rekla prodali svakog Srbina na KiM radi malo vlasti , prodali ste vi i Srbe odavde sa svojim pogresnim koalicijama zarad malo vlasti , a ne samo one dole !
I lepo ti je napisao ovaj lik koji je otvorio temu , vi terate ljude da budu u vasoj stranci jer ukoliko nisu ne mogu niti jedan posao u gradu zavrsiti , jedan dokument izvaditi , ni zavrsiti fax , niti pregled obaviti , vi ste ucinili da srpsko drustvo bude korumpirano u svakom segmentu jer su svuda vasi kadrovi .
I NEMOJ VISE NIKADA DA TI PADNE NA PAMET DA DELIS SRBE NA OVE OVDE I ONE NA KiM !
Jer i bez te podele svima je jasno koliki ste izdajnici , imali ste dva izbora da branite KIM i proterate one koji podrzavaju nelegalno proglasenu nezavisnost ili da istu prihvatite , niste uradili niti jedno niti drugo , izabrali ste da prodajete maglu u vidu " akcionog plana "
Hvala Gospodu Bogu, da je Kostunica izabrao da ne potpise nista u vezi cele price jer bi tada zaista bio kraj ...

Е, бебето, бебето - НИТИ СИ ТИ СА КиМ, НИТИ СИ ТИ СРБИН! А шта ће мени да "падне на памет" је моја приватна ствар.

Хехехе, нисам знао и први пут чујем у животу да су ДСС-овци једина и главна власт у Србији, па и на КиМ ???

Него......онај......кхм...... не написа ти ништа о потезима ДС-а, Г17* или ЛДП-а - изгледа да ти се они више свиђају??? :x:x:x
 
Нападају ДСС, а доминацију у Влади има ДС.:confused: Уосталом све речено није баш тачно јер и људи на Космету размишљају и убијеђен сам да им нико не може говорити како да поступају, поготово када се ради о њиховим животима.
 
Ako ne znas trenutnu situaciju na KiM , nemoj je ni komentarisati !!!
Posebno nemoj da govoris da MI Srbi sa Kosova trazimo hleba preko pogace .
Treba da znas da Srbi sa Kosova i Metohije nikada nisu ni mrdnuli bez signala iz BG -a ,
nikada ni jedan jedini potez nisu povukli , baz odobrenja odavde !
Pa cak ni odna kada je vojska i policija ocistila KiM od siptarskih teroristickih bandi , a izdajnik Milosevic naredio da se i jedni i drugi povuku i potisao Kumanovski sporazum .
A vi djubrad iz DSS -a, bi kao sto sam odavno rekla prodali svakog Srbina na KiM radi malo vlasti , prodali ste vi i Srbe odavde sa svojim pogresnim koalicijama zarad malo vlasti , a ne samo one dole !
I lepo ti je napisao ovaj lik koji je otvorio temu , vi terate ljude da budu u vasoj stranci jer ukoliko nisu ne mogu niti jedan posao u gradu zavrsiti , jedan dokument izvaditi , ni zavrsiti fax , niti pregled obaviti , vi ste ucinili da srpsko drustvo bude korumpirano u svakom segmentu jer su svuda vasi kadrovi .
I NEMOJ VISE NIKADA DA TI PADNE NA PAMET DA DELIS SRBE NA OVE OVDE I ONE NA KiM !
Jer i bez te podele svima je jasno koliki ste izdajnici , imali ste dva izbora da branite KIM i proterate one koji podrzavaju nelegalno proglasenu nezavisnost ili da istu prihvatite , niste uradili niti jedno niti drugo , izabrali ste da prodajete maglu u vidu " akcionog plana "
Hvala Gospodu Bogu, da je Kostunica izabrao da ne potpise nista u vezi cele price jer bi tada zaista bio kraj ...



Bravo momče.;) U poslednjih dvadeset godina Milošević, pa za njim Koštunica. Srbiji zaista više ništa ne treba. Ovo je više nego dovoljno. Jedino zlo koje nas još nije zadesilo, to je Nikolić na čelu vlade. E onda ćemo završiti posao do kraja.
 
Е, бебето, бебето - НИТИ СИ ТИ СА КиМ, НИТИ СИ ТИ СРБИН! А шта ће мени да "падне на памет" је моја приватна ствар.

Хехехе, нисам знао и први пут чујем у животу да су ДСС-овци једина и главна власт у Србији, па и на КиМ ???

Него......онај......кхм...... не написа ти ништа о потезима ДС-а, Г17* или ЛДП-а - изгледа да ти се они више свиђају??? :x:x:x


Ех, уштеде ми да не пишем сама...ово ми није чак ни смешно...туга...јад и чемер...чиме се све "појединци" не служе...:roll::confused:
 
Нападају ДСС, а доминацију у Влади има ДС.:confused: Уосталом све речено није баш тачно јер и људи на Космету размишљају и убијеђен сам да им нико не може говорити како да поступају, поготово када се ради о њиховим животима.

Greška. Sve odluke u vezi Kosova i Metohije donosi Koštunica i njegov ministar za Kosovo. Premijer i nadležni ministar.
 
Ako ne znas trenutnu situaciju na KiM , nemoj je ni komentarisati !!!
Posebno nemoj da govoris da MI Srbi sa Kosova trazimo hleba preko pogace .
Treba da znas da Srbi sa Kosova i Metohije nikada nisu ni mrdnuli bez signala iz BG -a ,
nikada ni jedan jedini potez nisu povukli , baz odobrenja odavde !
Pa cak ni odna kada je vojska i policija ocistila KiM od siptarskih teroristickih bandi , a izdajnik Milosevic naredio da se i jedni i drugi povuku i potisao Kumanovski sporazum .
A vi djubrad iz DSS -a, bi kao sto sam odavno rekla prodali svakog Srbina na KiM radi malo vlasti , prodali ste vi i Srbe odavde sa svojim pogresnim koalicijama zarad malo vlasti , a ne samo one dole !
I lepo ti je napisao ovaj lik koji je otvorio temu , vi terate ljude da budu u vasoj stranci jer ukoliko nisu ne mogu niti jedan posao u gradu zavrsiti , jedan dokument izvaditi , ni zavrsiti fax , niti pregled obaviti , vi ste ucinili da srpsko drustvo bude korumpirano u svakom segmentu jer su svuda vasi kadrovi .
I NEMOJ VISE NIKADA DA TI PADNE NA PAMET DA DELIS SRBE NA OVE OVDE I ONE NA KiM !
Jer i bez te podele svima je jasno koliki ste izdajnici , imali ste dva izbora da branite KIM i proterate one koji podrzavaju nelegalno proglasenu nezavisnost ili da istu prihvatite , niste uradili niti jedno niti drugo , izabrali ste da prodajete maglu u vidu " akcionog plana "
Hvala Gospodu Bogu, da je Kostunica izabrao da ne potpise nista u vezi cele price jer bi tada zaista bio kraj ...

Још кад бисмо ти веровали да си с Косова :rotf:...ццц....ех, свега се ми с овог форума нагледасмо....:lol:

Такође је опште позната ствар да су Срби с Косова спалили Тадићеву слику, а да Коштуници Верују...дакле, признај, или си Шиптар, или си ДС-овац, ЛДП-овац , ЛСВ-овац, али из неког другог дела Србије, не с Косова!:cool:

п.с. добра ти локација, мислим језик којим иста пише
 
Greška. Sve odluke u vezi Kosova i Metohije donosi Koštunica i njegov ministar za Kosovo. Premijer i nadležni ministar.


Тачно је да је министар за Косово из ДСС-а,али се јасно зна како се одлуке министара спроводе...тј. исте морају бити одобрене у влади 8)...зато, и опет ниси ТИ у праву.8)
 
Е, бебето, бебето - НИТИ СИ ТИ СА КиМ, НИТИ СИ ТИ СРБИН! А шта ће мени да "падне на памет" је моја приватна ствар.

Хехехе, нисам знао и први пут чујем у животу да су ДСС-овци једина и главна власт у Србији, па и на КиМ ???

Него......онај......кхм...... не написа ти ништа о потезима ДС-а, Г17* или ЛДП-а - изгледа да ти се они више свиђају??? :x:x:x


E Eremita , Eremita , ti si nevidjeni jadnik , iskreno bas me boli uvo da i dokazujem da jesam Srpkinja , rodjena sam sasvim slucajno u bg -u , na Vracaru ali sve moje je dole .
Moj deda je u Pristini bio upravnik policije , a zatim i direktor pristinskog zatvora , proterali su ih i kao sto rekoh , sasvim slucajno sam rodjena ovde ...
To na kraju zna i pola podforuma Pristina koji znaju i mene i licno i sve moje kao npr . Iskander , prof. Grof itd , ali kao sto sam vec kazala , tebi ***** DSS - ovsko nemam nameru da dokazujem da jesam Srpkinja.
Na kraju tema je sasvim nesto drugo ali kada nemas odgovor , ti napadas druge ljude licno i to lazima , isto ja mogu da kazem da ti nisi Srbin jer sa ovakvim stavovima ni ne mozes to biti lesinaru DSS - ovski !
 
Тачно је да је министар за Косово из ДСС-а,али се јасно зна како се одлуке министара спроводе...тј. исте морају бити одобрене у влади 8)...зато, и опет ниси ТИ у праву.8)

Da bi opstajala vlada, uslov je bio da se poštuju odluke premijera i resornog ministra u vezi poteza koji će vlada preduzimati na Kosovu i u vezi s Kosovom. To ti je bilo tako, a ti veruj ili ne veruj. Odluke su donosili, tvrdim, Koštunica i Samardžić. Ponavljam, to je bio uslov da bi vlada uopšte funkcionisala.
 
E Eremita , Eremita , ti si nevidjeni jadnik , iskreno bas me boli uvo da i dokazujem da jesam Srpkinja , rodjena sam sasvim slucajno u bg -u , na Vracaru ali sve moje je dole .
Moj deda je u Pristini bio upravnik policije , a zatim i direktor pristinskog zatvora , proterali su ih i kao sto rekoh , sasvim slucajno sam rodjena ovde ...
To na kraju zna i pola podforuma Pristina koji znaju i mene i licno i sve moje kao npr . Iskander , prof. Grof itd , ali kao sto sam vec kazala , tebi ***** DSS - ovsko nemam nameru da dokazujem da jesam Srpkinja.
Na kraju tema je sasvim nesto drugo ali kada nemas odgovor , ti napadas druge ljude licno i to lazima , isto ja mogu da kazem da ti nisi Srbin jer sa ovakvim stavovima ni ne mozes to biti lesinaru DSS - ovski !
Немој да се љутиш, али било ко, ко је упућен у Косовско питање, не може да прогута ову причу коју пласираш...зна се шта је чија одговорност и надлежност, према томе, сваком разумном је јасно у ком грму лежи зец.:idea:
 
Још кад бисмо ти веровали да си с Косова :rotf:...ццц....ех, свега се ми с овог форума нагледасмо....:lol:

Такође је опште позната ствар да су Срби с Косова спалили Тадићеву слику, а да Коштуници Верују...дакле, признај, или си Шиптар, или си ДС-овац, ЛДП-овац , ЛСВ-овац, али из неког другог дела Србије, не с Косова!:cool:

п.с. добра ти локација, мислим језик којим иста пише

pa sta ako su spalili Tadicevu sliku , i strasno je sto veruju Kostunici kao sto su verovali i Milosevicu ...
A sto se lokacije tice to mi je pisalo u jos u vreme 2005 kada sam se registrovala kao mali.adagio , oda tada do danas to pise i sluzi kao izvesna provokacija siptarima ali uvek se vi nesrecnici upecate , zao mi je jako :roll:
I rekoh kazite nesto u vezi ovoga sto vam je napisao lik koji je postavio temu , nemojte skretati na to ko sam ja jer ja vrlo dobro znam ko sam , ne mozete mi ni oduzeti niti dodati , a druge ucesnike foruma verujem to ni ne zanima .
 
Da bi opstajala vlada, uslov je bio da se poštuju odluke premijera i resornog ministra u vezi poteza koji će vlada preduzimati na Kosovu i u vezi s Kosovom. To ti je bilo tako, a ti veruj ili ne veruj. Odluke su donosili, tvrdim, Koštunica i Samardžić. Ponavljam, to je bio uslov da bi vlada uopšte funkcionisala.
Аха, само што није тако...али нема везе....кад вам не одговара истина, онда је изврћете...већ виђено.8)
 
]pa sta ako su spalili Tadicevu sliku , i strasno je sto veruju Kostunici kao sto su verovali i Milosevicu ...[/B]
.
Ствар је јасна! Није битно што су сплаили Тадићеву слику, то не би требало ништа да нам говори, народ се мало заиграо!:lol:
Могла бих да ти поставим и питање колико лове добијаш за ово, али нећу...канда ми непријатно с таквима као ти да конверзирам....
Поздрав!
 
E Eremita , Eremita , ti si nevidjeni jadnik , iskreno bas me boli uvo da i dokazujem da jesam Srpkinja , rodjena sam sasvim slucajno u bg -u , na Vracaru ali sve moje je dole .
Moj deda je u Pristini bio upravnik policije , a zatim i direktor pristinskog zatvora , proterali su ih i kao sto rekoh , sasvim slucajno sam rodjena ovde ...
To na kraju zna i pola podforuma Pristina koji znaju i mene i licno i sve moje kao npr . Iskander , prof. Grof itd , ali kao sto sam vec kazala , tebi ***** DSS - ovsko nemam nameru da dokazujem da jesam Srpkinja.
Na kraju tema je sasvim nesto drugo ali kada nemas odgovor , ti napadas druge ljude licno i to lazima , isto ja mogu da kazem da ti nisi Srbin jer sa ovakvim stavovima ni ne mozes to biti lesinaru DSS - ovski !


Вређаш, је л'? А шта ће бити ако и ја тебе почнем да вређам??? :x:x:x

Ахам, деда ти је био УПРАВНИК МУРИЈЕ У ПРИШТИНИ - е па ондаК ми је ипак све јасније јер тај податак казује да си из "друже-Тито" опције која је до сада највише учиниле да сјеб* Србе, почев од Устава из 1974. А шта ћеш ти овде на Врачару? Зашто ниси на Косову??? Продали сте имовину па сте се овде у Бг натртили, је л'? Овде си на пдф политика нашла да се бориш за своје и интересе Срба са КиМ??? Је л'?
 
Вређаш, је л'? А шта ће бити ако и ја тебе почнем да вређам??? :x:x:x

Ахам, деда ти је био УПРАВНИК МУРИЈЕ У ПРИШТИНИ - е па ондаК ми је ипак све јасније јер тај податак казује да си из "друже-Тито" опције која је до сада највише учиниле да сјеб* Србе, почев од Устава из 1974. А шта ћеш ти овде на Врачару? Зашто ниси на Косову??? Продали сте имовину па сте се овде у Бг натртили, је л'? Овде си на пдф политика нашла да се бориш за своје и интересе Срба са КиМ??? Је л'?
Симпатична дама....
 
Аха, само што није тако...али нема везе....кад вам не одговара истина, онда је изврћете...већ виђено.8)

Nisam ja kriva što je Kosovo proglasilo nezavisnost u vreme vlasti premijera iz DSS i ministra za Kosovo iz DSS. Od 2003. godine Koštunica je premijer Srbije, a Srbija u sunovratu. Ne znam kako to pravdate. Ili se ne meša u svoj posao ili je nesposoban.:D

A znam pouzdano, ne pričam napamet, da su sve vitalne odluke vezane za Kosovo donosili ljudi iz DSS. E sad, to što im je politika bila naopaka, nije moja krivica. A isto tako nije moj problem to što se tebi i Mitketu ne svidja da to čujete. Možda će s radikalima biti bolje, videćemo.:D
 
Вређаш, је л'? А шта ће бити ако и ја тебе почнем да вређам??? :x:x:x

Ахам, деда ти је био УПРАВНИК МУРИЈЕ У ПРИШТИНИ - е па ондаК ми је ипак све јасније јер тај податак казује да си из "друже-Тито" опције која је до сада највише учиниле да сјеб* Србе, почев од Устава из 1974. А шта ћеш ти овде на Врачару? Зашто ниси на Косову??? Продали сте имовину па сте се овде у Бг натртили, је л'? Овде си на пдф политика нашла да се бориш за своје и интересе Срба са КиМ??? Је л'?

Jeste bio je , zatim je bio direktor zatvora u Pristini a zatim je proteran , kasnije je radio u SIV -u i sta sa tim ?!
I opet zalazis u licno , nije prodao mi svoju imovinu imamo u Pristnini kao i u Podujevu , i ta imovina ce kad tad morati da bude vracena .
I sto tebi smeta sto sam ja u bg - u, nije li to srpski grad ?!
I sto ti pises na pdf. Politika a da pritom nikako ne znas npr. da je vlasnik preduzeca Krstarice Albanac , znaci li to da si ti siptar ?!
Ja se ovde ne borim , vezbam komunikologiju ... :roll:
 
Вређаш, је л'? А шта ће бити ако и ја тебе почнем да вређам??? :x:x:x

Ахам, деда ти је био УПРАВНИК МУРИЈЕ У ПРИШТИНИ - е па ондаК ми је ипак све јасније јер тај податак казује да си из "друже-Тито" опције која је до сада највише учиниле да сјеб* Србе, почев од Устава из 1974. А шта ћеш ти овде на Врачару? Зашто ниси на Косову??? Продали сте имовину па сте се овде у Бг натртили, је л'? Овде си на пдф политика нашла да се бориш за своје и интересе Срба са КиМ??? Је л'?

Auu Mitke, gde nestade tvoj pravoslavni duh?:D Gde nestade samilost prema sunarodnicima sa Kosova?
 
@ Stvarnost i Iskrenost

А је л' ти уопште ИМАШ НЕКИ ПРЕДЛОГ ШТА ДА СЕ РАДИ - осим што само нападаш и критикујеш оне који покушавају да ураде било шта за Србе са КиМ???
Најлакше је лелемудити и само критиковати а сам ништа не предузимати???

Шта треба по твоме да ураде Срби полицајци??? Да уђу у шиптарску полицију и да тако ПРИЗНАЈУ ту квази-државу???

КО треба да отвара канцеларије за пројекте које финансира Влада и грађани Србије? КО? Трајковићи??? КО? Наведи!!!
 

Back
Top