V.KOSTUNICA I NJEGOVE LAZI O KOSOVU

Је л' ја теби заиста делујем толико наивно?
Па на ком си ти Косову, а да при томе имаш времена да дрљаш по форуму у једном таквом тренутку???
Крај приче!

Tako je!
Umesto da, kao ti, sedi u Beogradu i drlja po forumu o Kosovu, u jednom ovakvom trenutku:mrgreen::lol:

jojjjj Vojislave vidiš li ti ove tvoje?:shock::lol:
 
[QUOTE=dakica;6211953]Прочитао сам целу тему. Ово је лудост. Људи се двоуме између ДС и СРС. Ово ми личи на психилогију ЛДП-овца, само они размишљају радикали или демонократе, џа или бу, све или ништа, они или ми, XIX век или III миленијум...
Pa brate gore od ovih (DSS)sigurno nema i tu nema mnogo ili dza ili bu,jer samo da se ovi sklone- sto su se ustolicili i zagrizli u kriminal,da ovom napacenom narodu svane,svaka promena ovih ljudi i dolazak novih sigurno nece doneti gore od ovoga,moze biti samo bolje,mozda ne puno ali dovoljno da narod negleda vise ovu tragediju.
Ја не сумњам да има крађе што се тиче хуманитарне помоћи и свих тих ствари (али не у тој мери), али зашто се Чедозлар са овом причом не обруши на Коштуницу. Па, новинари Б92 имају на Космету приступ свакој информацији. Могу да одраде интервју са ким код желе.
Netreba da sumnjas,a zasto B-92 ne objavi sve ovo?Pa neznam ja nemam pristup medijima,takodje ako cekas od obicne ljude,pa nemogu oni vec sam napisao da su nemocni,mozda je ovo jedan od nacina da neko procita,i krene u provere...ako je iskren u namerama da razgovara sa obicnim ljudima,nece mu biti tesko da se u ovo uveri.
 
Netreba da sumnjas,a zasto B-92 ne objavi sve ovo?Pa neznam ja nemam pristup medijima,takodje ako cekas od obicne ljude,pa nemogu oni vec sam napisao da su nemocni,mozda je ovo jedan od nacina da neko procita,i krene u provere...ako je iskren u namerama da razgovara sa obicnim ljudima,nece mu biti tesko da se u ovo uveri.

http://www.b92.net

При дну ти је линк за контакт.
 
Koštunica je jedini čovek koji je ikad dao ostavku na mestu premijera u Srbiji i to 2 puta. Pitanje je da li bi neko drugi to učinio da je na njegovom mestu. Setimo se Zorana Živkovića. I on je bio premijer i šta je uradio... Ništa sem što je krao i lagao.



Nije da branim Zorana Živkovića, ali ne mogu da se setim koliko on beše dugo premijer. 5 godina? Ne, sigurno manje.:D

A Koštunica... da, daje ostavke, ali uvek neke privremene, nikako neopozivu. Vidi da mu posao ne ide od ruke, ali je nepopravljivi optimista. Stalno misli da će u sledećem mandatu biti bolje.:D
 

Back
Top