Ko nas najvise voli

Ko se najvise na forumu brine za Srbiju

  • Hrvati

    glasova: 7 25,0%
  • Crnogorci

    glasova: 4 14,3%
  • Madjari

    glasova: 2 7,1%
  • Siptari

    glasova: 2 7,1%
  • Ako znam ja ,znas i ti

    glasova: 13 46,4%

  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
Stvarno sam odusevljen gomilom Hrvata,Madjara,siptara,crnogoraca.. kojih je toliko u zadnje vreme na ovom forumu i svi su zabrinuti za Srbiju i brinu za nas.Prosto jadni ne mogu oka da sklope od brige za Srbiju i Srbe.
 
kod ankete mi se dopada da imas samo cetiri naroda u istoj. ne dopada mi se tvoje nepoverenje prema okruzenju.
ja bih izabrao peti neutralan odgovor.
i jedan mali savet, kako bi bilo da nakon zaborava ove ankete [a oticece brzo], postavis neku drugu temu sa naslovom "zasto nas vole" mislim ta tema bi bila posecenija, ljudi bi se utrkivali da nabroje sve razloge te ljubavi itd. itd. msilim ti je mozes razraditi, ovo je samo "okvir"
 
Kakva je ovo glupost!??!!?! Niko te ne voli dok ne radis i nisi drustveno koristan, ni jednom narodu u Evropi nisu potrebni paraziti i izvor nestabilnosti, nema tu ljubavi...trgovina, rad, razmena, kapital, roba. **** ljubav i ovakve kretenizme od anketa kada se radi o medjudrzavnim interesima.
 
Pitanje ankete je

Ko se najvise na forumu brine za Srbiju,a da bi se za nekoga brinuo moras valjda i da ga volis inace se ne bi brinuo. :)

Za Srbiju treba da se brinu najvise Srbi, valjda je to majku mu i logicno, medjutim tragicno je to sto se za ovu zemlji vise brinu manjine nego oni koji bi i trebali da se brinu, Srbija je jedna od retkih zemalja u kojoj je provereno da zakoni fizike, hemije, kapitala, digniteta i zdravog razuma ne funkcionisu kao u ostalim delovima sveta.
 
Stvarno sam odusevljen gomilom Hrvata,Madjara,siptara,crnogoraca.. kojih je toliko u zadnje vreme na ovom forumu i svi su zabrinuti za Srbiju i brinu za nas.Prosto jadni ne mogu oka da sklope od brige za Srbiju i Srbe.

Шиптари, ********* и још неке квази-нације су и изградиле свој "национални идентитет" у МРЖЊИ ПРЕМА СРБИМА, и ако им се деси да укину ту мржњу - укидају и себе, зато им је потребно да је стално "хране" новим смицалицама...
 
Шиптари, ********* и још неке квази-нације су и изградиле свој "национални идентитет" у МРЖЊИ ПРЕМА СРБИМА, и ако им се деси да укину ту мржњу - укидају и себе, зато им је потребно да је стално "хране" новим смицалицама...

ех :-(објасни то осталима:cry:
 
у праву си :rolleyes:сећам се сахране Слобе:lol:неки се баш нарадили:roll:

Sloba i 30 do 100 neduznih civila?!!!! Ja mogu da kazem da sam samo jednom coveku zeleo atentat, Milosevicu. Pogresno, znam, ali nas je toliko unesrecio, toliko neduznih ljudi njegov rezim ubio, da je zasluzio smrtnu kaznu na sudu, ili dozivotnu robiju. I opet se na kraju nisam radovao njegovoj smrti, verovatno zato sto je bio zatvoren i nije vise mogao ikoga da ugrozi. A ti se radujes smrti nekih tamo obicnih ljudi koji ne da ti nisu nista nazao uradili, nego nisu nikada dosli u kontakt sa tobom najverovatnije.
 
Sloba i 30 do 100 neduznih civila?!!!! Ja mogu da kazem da sam samo jednom coveku zeleo atentat, Milosevicu. Pogresno, znam, ali nas je toliko unesrecio, toliko neduznih ljudi njegov rezim ubio, da je zasluzio smrtnu kaznu na sudu, ili dozivotnu robiju. I opet se na kraju nisam radovao njegovoj smrti, verovatno zato sto je bio zatvoren i nije vise mogao ikoga da ugrozi. A ti se radujes smrti nekih tamo obicnih ljudi koji ne da ti nisu nista nazao uradili, nego nisu nikada dosli u kontakt sa tobom najverovatnije.

"Био један Стрез који се радовао смрти човечијој..." то је детаљ из једне приче о Светоме Сави који је тог злотвора усмртио молитвом... има и фреска у Хиландару о томе...

Иначе, да те подсетим ОНИХ БАЛОНЏИЈА КОЈИ СУ СЛАВИЛИ СМРТ С.М. НА КАЛЕМЕГДАНУ ...:x:x:x
 
"Био један Стрез који се радовао смрти човечијој..." то је детаљ из једне приче о Светоме Сави који је тог злотвора усмртио молитвом... има и фреска у Хиландару о томе...

Иначе, да те подсетим ОНИХ БАЛОНЏИЈА КОЈИ СУ СЛАВИЛИ СМРТ С.М. НА КАЛЕМЕГДАНУ ...:x:x:x

Ti to sto se radujes smrti tih ljudi u Tirani pokusavas da opravdas nekim balondzijama kako ih nazivas, ili sam ja nesto pogresno razumeo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top