Utakmice pasa

gost 42348

Poznat
Poruka
7.267
Дакле, данас се одржала утакмица паса у раду, на Макишу! Дан је био помало тмуран, одзив паса и власника слаб (колико сам видела, на списку је било пријављено 14 паса), расе немачки овчар и малиноа.
Мој комплетан утисак је да су малиное далеко биле боље у свему - наравно, нек ми не замере власници немачких овчара, говорим за псе који су се тамо такмичили, не уопштено. Још једном потврђују тврдњу да су јако добри у дресури.
Траг нисам гледала, то се одржало јако рано, послушност већи део, било је паса који су стварно лоше радили, затим они који су били са понеким грешкама до оних који су добро радили.
Одбрану и напад сам само мали део одгледала, у принципу није било лоше.

Сада ћу да вас избомбардујем фотографијама, скрећем пажњу да има јако пуно фотки, јер сам доста фоткала, ако вас то смара, немојте гледати!

Овом приликом поздрављам Лосмија и његову прелепу Дону и Мигору и његову исто лепу Севе!
 
Посебна пасија ми је била да сликам псе како прескачу препреке и апортирају, отуд и оволико слика са тим мотивом!

 
Oво је ситуација када судија преко микрофона говори како су прошли пси, колико су поена постигли и да ли су прошли!

 

Back
Top