Političko ubitstvo Zorana Đinđića - Insajder

Mi6 !
Ko ima malo mozga shvatice !
Ма јооок!
То је био Звездан који је био толико глуп да остави и оружије и ћебе и пикавце са све ДНК материјалом.:rotf:

Само, морам да признам да ми ухапшених није ни најмање жао, вала, заслужили су робију, и ако нису одговорни за све што им се приписује.:twisted:
 
setih se kad je ono na sudjenju slobi svedochio pedi ešdaun i na slobino pitanje da kaže od tačno koje godine je službenik mi6 i da navede tačno resor u kome radi, a ako neće on će da mu kaže... ekspresno zatvoriše raspravu za javnost... ma mora da su i to bajke.... i nisu ubili dajanu i nerođeno dete tamne puti koje je imalo sansu da bude pretend na krunu jednog dana... saplela se u tunelu sa blindiranom mečkom na vespu od paparazza.... :lol:

a i anu lindt sledeceg dana posle susreta sa djikom ubi ludi srbin... ma haos bre....
 
setih se kad je ono na sudjenju slobi svedochio pedi ešdaun i na slobino pitanje da kaže od tačno koje godine je službenik mi6 i da navede tačno resor u kome radi, a ako neće on će da mu kaže... ekspresno zatvoriše raspravu za javnost... ma mora da su i to bajke.... i nisu ubili dajanu i nerođeno dete tamne puti koje je imalo sansu da bude pretend na krunu jednog dana... saplela se u tunelu sa blindiranom mečkom na vespu od paparazza.... :lol:

a i anu lindt sledeceg dana posle susreta sa djikom ubi ludi srbin... ma haos bre....


Вид' стварно...вид' случајности...аууу...мЛого бре случајности .:lol:

Ово и није смешно, а случајности не постоје, што значи...да...верујем у све ово, а нисам усамљена у том веровању.:arrow:
 
Вид' стварно...вид' случајности...аууу...мЛого бре случајности .:lol:

Ово и није смешно, а случајности не постоје, што значи...да...верујем у све ово, а нисам усамљена у том веровању.:arrow:

a reka mu ovaj čoek il' žena što li je, da mu rade neki o glavi..a djika reka ma znam ja to su oni koji ne žele reforme u srbiji :) piše u njenoj knjizi od riječi do riječi... ufati me dukljanski pelcer....


s24og5.jpg



kaže ovi ovemu aljbanerosu.. reci zokiju da znam da mu rade o glavi... a ovaj sa planine odgovara.... oću al' malo kolko još šjutra....
 
Jer ste gledali??????? Emisija je bila super!!! Onaj ko nije gledo trebo bi da pogleda.
Insajder, baš zanimljiva emisija, ako želite da saznete o zaverama koje spremaju vanzemaljci o invaziji na zemlju, samo pogledajte emisiju, saznaćete da su za sve krivi Koštunica, ostatak DSS-a, opako udruženje ugostitelja Srbije, društvo izviđača iz Pirota i ostale retrogradne snage. Naravno, u Insajderu možemo da vidimo i supermena, tj Klarka Kenta, alias Čeda prašak, koji će spasiti planetu od sila iz svemira i njihovih saradnika na zemlji.
 
Insajder, baš zanimljiva emisija, ako želite da saznete o zaverama koje spremaju vanzemaljci o invaziji na zemlju, samo pogledajte emisiju, saznaćete da su za sve krivi Koštunica, ostatak DSS-a, opako udruženje ugostitelja Srbije, društvo izviđača iz Pirota i ostale retrogradne snage. Naravno, u Insajderu možemo da vidimo i supermena, tj Klarka Kenta, alias Čeda prašak, koji će spasiti planetu od sila iz svemira i njihovih saradnika na zemlji.
И заборавио си дечији хор ''Колибри'' ...тако, сад су комплетирани сви злочинци.:idea: :lol:
 
И заборавио си дечији хор ''Колибри'' ...тако, сад су комплетирани сви злочинци.:idea: :lol:
Ops, ne znam kako mi je to moglo da promakne, mada nisu kompletirani svi zločinci, ja sam čuo da Brankica prikuplja materijal kojim će razotkriti zločinačko delovanje Mice Trofrtaljke, koja je po svemu sudeći jedan od organizatora zavere sa vanzemaljcima.
 
Tu televiziju više uopšte ne gledam. Ja znam da se oni ugledaju na CNN, ali zaboga - CNN ima publiku od dvesta miliona obmanutih i zavedenih građana, i ta zemlje ima još uvek moć u rukama. A ko zna koliko ljudi u svetu gleda njihove fabrikacije... Kada televizija u Srbiji, proamerička, u zemlji gde pet procenata ljudi obožava carstvo novog svetskog poretka, to onda više nije ni za komentarisanje, ni za bes, već samo za podsmeh. Ej, oni imaju moć u rukama!
 
Ne znam šta da vam kažem. Ali, ako vam to pričinjava zadovoljstvo, samo napred.

Čuj, ovo je ipak malo podmetanje ... Šta bilo ko od nas ima da uživa oko ubijenog Đinđića ? :shock:

Vi kao da niste u stanju da vidite sebe u stanju obožavanja dotičnog i to u toj meri da je prosto neukusno. On bi ovo, on bi ono ... nego, ubiše ga manijaci. On je bio naj-ovo naj-ono ...

A smejete se prošlim vremenima i odnosu prema Titu, Slobi ili već bilo kojim ostrašćenim ljudima koji ne mogu bez idola. Ne razlikujete se od tih ljudi ni po čemu osim po objektu obožavanja. Pa gde vam je ta demokratičnost kojom se dičite ? Ko vam dirne u "ikonu" vi bi odmah da streljate ...:shock: "Nemoj neko da prlja lik i delo ..." :cool:
 

Back
Top