pljuge

A prestao, na zalost ili srecu neam pojma. Inace poceo sa nekih 12, dal sam uopste bio punih 12 ne znam, pa do nekih 15 i po. Probo sam od drine bez filtera do kubanki, i najjachi mi je bio Rothmans, e te pljuge su zakon bukvalno bile, onda sha znam Davidov crni, Dunhil, Davidov light je bio i suvise blag, West 100s ili kako bese, bese mocna pljuga, ali samo bez filtera, ma sha znam, a poceo sam sa lucky strike-om, mada su ga posle bili upropastili skroz..
 
kad sam bila u dvanaestoj prvi put sam ozbiljnije popusila cigare...tada smo nas pet sest devojchuraka bile navucene da smo "opasne"...tako nekoliko meseci i onda sam u jednom trenutku samo bacila pljuge i prekinula da se druzim sa njim...za mnom sledeca i tako dalje...drustvo nam se raspalo
sada pusim samo ekskurzijski-kada sam negde, na nekom dogadjaju il tako nesto-ovako necu...
 
Poceo sam da pusim pocetkom sedmog razreda i prestao sam najduze na dva dana. Probao sam skoro sve cigare koje mogu da se nadju na trafikama, ali od pre dve godine i nesto stalno pusim Winston 100's. Nekako mi jedna cigara ugasi zelju na duze vreme, za tazliku od Lucky Strike-a. Mogu da popusim 3 k'o 1 Winston
 
Hehe,sad ste me podsetili na moju prvu zapaljenu pljugu...dao mi je jedan decko koga sam bas bas gotivila...a uzela sam jer me je miris cigareta podsecao na jednog decka sa kojim sam tad bila...znate ono,on je pusio...e,sad ja uzimam cigaru i cekam da mi je zapali (naravno ni na kraj pameti mi nije da treba da je stavim u usta i povucem dim),pa su morali to da mi objasnjavaju,a kad sam ukaprala izgledalo je otprilike ovako: "Samo pazi,nemoj da povuces previse jak.." sledeca scena : Courtney se gusi :arrow: naravno,nije ukapirala da ne sme jako da uvuce dim... :roll: :lol: Inace,nemam nikakvu zelju to da ponovim,previse jako postajem ovisna,a o cigarama stvarno ne bih htela da budem :( Mojoj baki se pojavilo nesto sto se zove "pusacka noga"(posle 50 godina konzumiranja duvana) pa se jos ne zna hoce li morati da amputiraju...uzas :cry: To ne donosi nista dobro :(
 
ne,not yet...
kad sam imala 5 godina krala sam mami i tati cigare i uzimala od svake po dim pa ih sakrivala ispod duseka.A mama kad je videla...e od tada mi ne pada na pamet da pusim :lol:
 
Pusenje?Sta ce mi to??Samo trosim pare na to..narocito na Davidoff Crni koji kosta 100 dinara...Mislim..daj....za 7 Davidoffa ja mogu sebi recimo da obezbedim interneta za mesec dana ili nesto bolje..kupim sebi nesto..

Drugo...pa jednostavno idem u medicinsku skolu i s obzirom da sam treca godina ucio sam o cigarama i o stetnim dejstvima.I nije sve u riziku od raka i od te pusacke noge ili tako vec nesto....ima tu jos 100 drugih razlicitih bolesti i problema koji mogu da se jave sa pusenjem..Naravno cela mooja medicinska skola pusi boli ih k ali ja nikad necu potpasti pod uticaj toga...Mozda je to zato sto moj cale nikad dim nije povukao pa sam se ugledao na njega doduse to je jedino dobro sto sam na njega povukao...
 

Back
Top