ima li stoke na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
nisliya

kakvi crni pregovori sa stokom
hoce sukobe dok im ameri drze ledja
ko se jos na svetu ponasa ovako?
samo STOKA

ovo nije prvi put da neki forumasi nazivaju neki narod stokom. obicno sam izbegavao da repliciram takvom forumasu, mislim ozbiljnim tonom. a zasto bih, kakav rezultat dijaloga mogu ocekivati od takvog forumasa. meni nije ni bitno da li neko neki narod nazove stokom, ili koljacima, ustasama, cetnicima, lepeza je siroka. sve se na isto svodi, takve forumase mozes pokusati ili izbegavati ili jednostavno se nasmejati, neki primenjuju onda reciprocan metod, ali time se samo spustaju na njihov nivo, i onda doticni imaju "satisfakciju" da su bili u pravu. i obicno tada odredjena tema gubi svoju poentu, jer razgovor skrece na bogastvo recnika. a tema??? ode u tri lepe ....materine. znaci zarad koliko toliko pristojnijeg foruma, bilo bi pozeljno da se ipak ponasamo malo civilizovanije, mozda je nekome tesko, ali mislim da svi time dobijaju, a narocito forum. pogledajte samo koliko je starih forumasa "otislo", sto zbog takvog nacina konverzacije, sto izazvani takvim nacinom, a u nemogucnosti da to "progutaju" reaguju istim nacinom i ....
svrha teme je apel svim forumasima, budite malo pristojniji, ako ne zarad vas, jer vam nije bitno ucesce na forumu, onda zarad onih koji zele biti na pf. politika.
ps.nije isto reci nekome da je stoka i nazvati jedan narod stokom.
 
Pa mozda nije mislio na tebe sto si se odmah nasao prozvanim

vidi torente, ne bih obracao paznju da ti kazes [a srecom nisi nikada:oops:] meni , ali meni da sam stoka, to nije tako stracno, ja cu tebe nazvati ustasom i kvit smo. ali ako ja kazem da zbog tog tvog, meni upucenog "stoka" kazem "svi ste srbi ustase" onda je to vec velika greska, ili cetnici, nije bitno.
 
Kao prvo ademe slažem se da te je uvredio, ali da zbog toga započinješ novu temu...

Osim toga nisi ni ti njemu ostao dužan;

ja sam znao da bolida na forumu ima, i cesto"razgovaram" sa njima jer su mi "zanimljivi", ali da si i ti isto *&^*& nisam ni jednog trenutka pomislio. medjutim ovo je samo dokaz da i ja mogu pogresiti u proceni.

Verovatno je sada i on trebao da započne novu temu: "Ima li bolida na forumu..."

Što se mene tiče, nisi stoka, to ti nikada ne bih rekao, ali da si lažov i manipulator to tvrdim i dalje...

Citat:
Američki Ured osuđuje ilegalni upad u prostorije UNMIK-a

Priština, 14 Mart 2008 (Kosovapress) Vreme 18:06

Američki ured u Prištini, preko jednog obaveštenja za medije, u petak je osudila najoštrije razbijanje imovine i ilegalni upad u kancelarije UNMNIK-a na severu Kosova, postupak koji je u suprotnosti sa Rezolucijom 1244 SB pri Ujedinjenim Nacijama. “Nema opravdanja za upotrebu sile koja je direktno uperena protiv autoriteta UNMIK-a.

nista novo, samo izvrsavaju naredjenja dobijena iz baze

Upravo je na FOX TV (dakle američkoj TV u Srbiji) prikazan snimak na kome se vidi da ništa nije provaljeno, razvaljeno nti na bilo koji drugi način uništeno.
Dakle, Ademe - lažeš, kao što lažu i ti mediji na koje se pozivaš... :)
 
Ma bAdeme vi ste otimači. Malo ste uzleteli na ovom kaubojskom vetru. Ali, to će se srediti. ;-)

Nego, ovi zapadno, naši, promenili veru za večeru ... To malo više "žulja" :lol:


Misliš čizmi?
e8o8k0.jpg


2eyytdw.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top