MAPA USA ZA BALKAN IZ 1995 GODINE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
ОВО ЈЕ НАЂЕНО КОД МРТВОГ ОФИЦИРА САД-а (1995) КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН У АКЦИЈИ СА МУСЛИМАНИМА ПРОТИВ СРБА (1. СЕПТЕМБАР 1995 ГОДИНЕ) НА ПЛАНИНИ ТРЕСКАВИЦА, ЈУЖНИЈЕ ОД САРАЈЕВА.

 
Ова мапа је врло могућа као обележавање ЗОНЕ УТИЦАЈА - па исто тако су направили и на КиМ (постовао сам раније ту њихову званичну мапу због које се по мом мишљењу и налазе 6 звездица на новој шиптарској застави).

То је прави систем ПОДЕЛЕ РАЗБОЈНИЧКОГ ПЛЕНА...
 
За вас Хрвате ништа није истина, ни да НАТО прави своју државу на Косову.
Prije svega... nisam hrvatske nacionalnosti, a i sve da jesam - STO TEBE BOLI UVO ZA TO.
Odraz necije kulture je dali ce ljude svrstavati po NACIONALNOM opredJeljenju.


A sad da li NATO pravi nekome drzavu ili ne... pa sam vidi... a sto zaboga Rusi ne napravishe Veliku Srbiju, ako cemo na taj nacin i takvim "Chinjenicama" da razgovaramo.


ps.
dobar ti avatar :whistling::think:
 
To jeste istina, ali ako iko normalan poveruje u ono gore. :mrgreen:

Да ли се ради на поништавау БиХ данас ? Наравно да раде на томе. Прогласиће је геноцидном творевином и укинуће је.

Ако сте приметили испред ње пише EXS-БИВША, као и испред неких осталих делова.
 
Ова мапа је врло могућа као обележавање ЗОНЕ УТИЦАЈА - па исто тако су направили и на КиМ (постовао сам раније ту њихову званичну мапу због које се по мом мишљењу и налазе 6 звездица на новој шиптарској застави).

То је прави систем ПОДЕЛЕ РАЗБОЈНИЧКОГ ПЛЕНА...

Једино ми није јасно зашто на Хрватском делу пише "Немачка", да ли то значи план о "Великој Хрватској" ? Зар није интересантно што Буш ових дана посећује Хрватску ? Mислим и да ће они у Хагу Хрвати бити ослобођени или ће бити врло кратко у затвору.
 
Da pojasnim
za sve lakovijerne i one koji ne misle svojim mozgom... evo dokaz da je "mapa" koja je postavljena ovdje cista LAZ
Amerikanci ili englezi NIKADA NE PISU NA TAKAV NACIN SLOVO E
A vi malo progooglajte ili poyahooajte, a ako hocete nadjite i kakav ruski pretrazivac i pogledajte na koji nacin oni (natovci - srbomrsci) pisu slovo E


Dakle MAPA JE CISTA IZMISHLJOTINA ili ti LAZ
 
Da pojasnim
za sve lakovijerne i one koji ne misle svojim mozgom... evo dokaz da je "mapa" koja je postavljena ovdje cista LAZ
Amerikanci ili englezi NIKADA NE PISU NA TAKAV NACIN SLOVO E
A vi malo progooglajte ili poyahooajte, a ako hocete nadjite i kakav ruski pretrazivac i pogledajte na koji nacin oni (natovci - srbomrsci) pisu slovo E


Dakle MAPA JE CISTA IZMISHLJOTINA ili ti LAZ

Dobro rekla si svoje, ajde sad culi smo te, ajde sad malo idi negde prosetaj.
 
Ова мапа је врло могућа као обележавање ЗОНЕ УТИЦАЈА - па исто тако су направили и на КиМ (постовао сам раније ту њихову званичну мапу због које се по мом мишљењу и налазе 6 звездица на новој шиптарској застави).

То је прави систем ПОДЕЛЕ РАЗБОЈНИЧКОГ ПЛЕНА...

ajde mito idi više na tečaj engleskog.
barem na dopisni :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top