Ludi Kamen Spoticanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Da li vam se ikad desilo da se spotaknete o kamen (ili nešto drugo, npr stepenice ili flašu od piva...) i tako šljoknete i razbijete nos pred osobom koja vam se đasvi? Da li tada ustajete i prilazite i k'o da se štani nije desilo ili ležite čekajuči da se zabrinuto lice pojavi iznad vas i pruži vam prvu pomoć?

Znači, samo padanje, povraćanje i ostale gadosti me ne zanimaju. Inspiracija za temu mi je bila jedna dovojka koju sam danas upoznao (remse k'o foka, viđo sam je u prolazu), lepa i zgodna... dok joj ne videh profil i slomljen nos...

Pozz. :kiss:
 
ja nisam pala, zadržala sam se nekako al sam tom prilikom polomila tridesetak čaša sa.. nema veze čim.
to je zato što sam bila.. nema veze u kom stanju.

reč mi nije reko. bogme, lakše bi mi bilo da je ova tema bila o oneome o čemu smo svi mislili da će biti.
 
desilo mi se skoro. decko koji je hteo meni da pridje, sapleo se na odignuti deo na podu, onda posrnuo, zakacio o stolicu i preko nje se nekako slomatao i udario u klavir koji je bio iza. ja to gledam kao u usporenom filmu i razmisljam da li je ziv...kad on ustaje, smeje se, podize stolicu, i tako nasmejan prilazi meni i pocinje pricu. ja u shoku..
 
E ova tema je ko stvorena za mene. Mogla bih jedno 50 postova sa razlichitim situacijama na nabrojim...:lol: Smotana sam najstrashnije, ali hvala bogu pa nekako sve to sharmantno odradim...pa nije strashno...
Bilo je zilion takvih situacija ali evo nabrojacu par...
Jedna se desila proshlog proleca.Sedela sam sa drugaricom na adi (bila sam tad slobodna), i bila sam u kontaktu sa nekim dechkom, koji je u nekom momentu javio da ce doci na kratko chisto da me vidi. Pri tom se radilo o dechku koji mi se svideo, iako sam ga znala poprilichno slabo. Ja i drugarica smo htele da iskoristimo sunchan dan maximalno, zavalile smo se u lezaljke, pile kafu i uchile. Meni naravno nije bilo dovoljno to shto sam zavaljena u lezaljci (koja je bila postavljena pod normalnim uglom na plazi), nego sam reshila da je okrenem naopachke, da bih uhvatila malo sunca. Dechko se u medjuvremenu pojavio, krenula je neka pricha, i u sred priche kako sam htela da podignem sholjicu kafe, ona lezaljka sa sve zajedno sa mnom u njoj se prevrne...Scena: ja lezim na ledjima, cela lezaljka mi je zalepljena preko duupeta i ledja, a noge su mi ostale u vazduhu...:lol:
I vratim se ja normalan polozaj...napravim shalu od tog prevrtanja...Namestim normalno lezaljku...Ali ne lezi vraze...posle par minuta...ja da se pomerim da uzmem kafu...a lezaljka se sa sve sa mnom u njoj sklopi i "nas dve"...onako "spontano" zavrshimo na podu. E to je vec izazvalo smeh jedno 50 -tak ljudi koji su sedeli u nashoj okolini. ...

Sledeca situacija je bila pre 7, 8 godina. Pozajmila sam bicikl od dobrog druga, ignorishuci sva upozorenja da je to ipak stara "ponika" i da moze da se raspadne dok je vozim. Ali naravno ja ne bi bila ja kad ne bi tvrdoglavo isterivala svoje...Nakon voznje koja je trajala par sati dodjem do svog bloka sa drugaricom (koja je vozila ispred mene), meni se prednji tochak od bicikle zaglavi izmedju dve ploche , (hvala bogu pa sam u tom momentu jako sporo vozila), i dok sam pokushala (to je bio delic sekunde) da ga izvuchem, u ruci mi je ostao volan sa sve onom shipkom koja se izvukla iz prednjeg tochka, a zadnji tochak sa sedishtem je pao pored mene, sa jedne strane, a prednji pored mene sa druge strane. Pozvala sam drugaricu, koja je imala shta da vidi kad se okrenula. Ja koja stojim izmedju raspadnutog bicikla, i drzim volan sa shipkom u ruci, i gledam je nema i zbunjena. Jao zivote koliko se ona smejala. Zao mi je i dan danas shto nije imala fotoaparat da slika tu scenu...
I krenemo nas dve da skupljamo ostatke bicikla da bi ga odnele kuci, i ne lezi vraze, prolazi moj bivshi sa ortacima, u tom momentu, (koji hvala bogu zna za moju smotanost i obozava tu moju osobinu :))...Scena koju zatiche je: drugarica koja kotrlja prednji tochak sa shipkom (izgledalo je kao ona sprava iz cirkusa, samo je falilo sedishte :lol: ), u drugoj ruci nosi volan, i mene iza kako vuchem zadnji tochak sa ostatkom bicikla onako za shipku...Posle toga znam da su me iz tog drushtva (poshto se i dan danas povremeno druzimo , i jako gotivimo) preprichavali godinama...i smejali se do suza svaki put kad prichaju tu scenu...

Jedan blam koji se desilo proshle zime (on spada u manje :D) je kad sam prvi put doshla u stan tadashnjeg dechka, chija soba se nalazi u potkrovlju, tako da faktichki chovek ako ne pazi jako lako prilikom ustajanja moze da odalami glavom o plafon shto sam ja naravno za to veche ponovila par puta...:lol:

I josh jedan sa ade...sa sadashnjim dechkom...od proshlog leta...
proveli smo ceo dan na adi, super atmosfera, s tim shto sam ja u tom momentu bila na kraju "zenskog perioda". I hvala bogu to me nije sprechilo da se kupam, ali mi se desio peh prilikom presvlachenja gacica od kupaceg. Peshkir u koji sam bila umotana je jednostavno spao, i ja sam ostala onako gologuza na sred ade. Jao zivote, tad me stvarno pojeo blam....

I tako...mislim da je bilo dosta blamova za jedan post...:lol:
 
A jel mora to padanje i blamiranje pred osobom koja nam se svidja..ili moze bilo koje?
Ja pre neki dan pala sa merdevina dok sam na poslu nesto dohvatala sa najgornje police...
i povukla i policu(koja nije bila pricvrscena )sa sve svim na njoj...
e ubila sam se:lol::lol::lol:
 
E ova tema je ko stvorena za mene. Mogla bih jedno 50 postova sa razlichitim situacijama na nabrojim...:lol: Smotana sam najstrashnije, ali hvala bogu pa nekako sve to sharmantno odradim...pa nije strashno...


Taman sam pomislila da tema govori o necem drugom, kad ono...
Bas si slatka leptirko jedan lepi, mislila sam da sam ja najsmotanija, kad ono ti...
Uzivala sam dok sam citala tvoj post.
 
E ova tema je ko stvorena za mene. Mogla bih jedno 50 postova sa razlichitim situacijama na nabrojim...:lol: Smotana sam najstrashnije, ali hvala bogu pa nekako sve to sharmantno odradim...pa nije strashno...


Taman sam pomislila da tema govori o necem drugom, kad ono...
Bas si slatka leptirko jedan lepi, mislila sam da sam ja najsmotanija, kad ono ti...
Uzivala sam dok sam citala tvoj post.

Hvalaaa :D
Ima toga josh, chim se setim nekih zanimljivih iskuckacu. Dodushe nisu svi bash vezani za blamove sa potencijalnim simpatijama ili sa partnerima...:)
 
Evo je jedna koja dodushe nije vezana za ljubav, ali je definitivno u mom stilu smotanosti. Pre par godina dok sam bila 24h dnevno zaludjena sviranjem, bendovima i pravljenjem svoje muzike...sedeli smo kod druga (komshija preko puta)...on, moja drugarica koja je ujedno bila tada i bubnjarka u bendu u kom sam svirala, i ja. Inache sklop od nas troje uvek nekako spontano izazove neku ludoriju, pa je tako nastala i sledeca.
Sedeli smo negde do 12 uveche i naprasno u 12 smo shvatili da imamo materijala za snimanje neke moje pesme. On zivi u zgradi preko puta mene, tako da je potrebno bilo samo da se preselimo sa svim instrumentima do moje sobe. E sad....tu je postojao odredjeni problem.
Moj ujak i mama lezu ranije, i napravili bi mipoprilichnu frku na licu mesta da saznaju da ja dovlachim drushtvo u to vreme da sviramo i snimamo pesmu. Poshto smo nas troje dugogodishnji prijatelji, i svako dobro zna "situaciju" ali jbq...umetnichka inspiracija do ujutro moze da nestane...reshili smo da odmah izvedemo to...na sledeci nachin...
Drug i drugarica su se ushunjali na prstima do moje sobe (moji naravno nishta nisu chuli), upalili komp, pripremili sve, utishali bas gitaru, i krenuli da sviraju. Naravno bubanj je pre toga odradjen na kompu, tako da smo samo uskladjivali. I taman se mi opustimo, sve krene kako treba, ne chuje se, a snima...i meni se posle par sati...(baksuzu)..da prostite pripishki...
I shta cu...Imam kuatilo i wc. Preko puta kupatila je ujkina soba, tu bi me chuo i nagrabusila bi. Wc je blize ulaznim vratima i maminoj sobi, a mama spava kao top nocu, te se ja opredelim za wc. Izvrshimo pripreme za sluchajni napad smeha nekog od njih, utishamo se, iskontrolishemo (poshto se tu stvarno nije znalo ko je ludji od nas troje), i ja polako krenem prema wc....na prstima.
Kako su vrata bila otvorena, samo sam ih gurnula, i ushla. Pomislih; "uh, sve je za sada proshlo super, niko nishta nije chuo"...Uhvatim kvaku da bi zatvorila vrata i chujem jedno gromoglasno CANGRRRRR iz trpezarije. Zatim Urosha i Sanju kako krecu da vrishte od smeha. Pogledam u svoju ruku,...i skontam da mi je polovina kvake ostala u ruci, i da je onaj zvuk prozivela ona druga polovina koja je naravno po Marfijevom zakonu morala da ispadne...U panici dotrchavam do sobe, pokushavajuci i sama da obuzdam svoj napad smeha (jer je ono CANGRRRR odzvonilo ne samo u mom stanu, nego verovatno kroz celu zgradu)...Vidim njih dvoje kako se drze za usta, bordo face, leze na podu i vrishte od smeha....
Naravno end je happy, jer moj ujak nije odreagovao, iako je verovatno pretpostavio o chemu se radi...:)
 
Da li vam se ikad desilo da se spotaknete o kamen (ili nešto drugo, npr stepenice ili flašu od piva...) i tako šljoknete i razbijete nos pred osobom koja vam se đasvi? Da li tada ustajete i prilazite i k'o da se štani nije desilo ili ležite čekajuči da se zabrinuto lice pojavi iznad vas i pruži vam prvu pomoć?

Znači, samo padanje, povraćanje i ostale gadosti me ne zanimaju. Inspiracija za temu mi je bila jedna dovojka koju sam danas upoznao (remse k'o foka, viđo sam je u prolazu), lepa i zgodna... dok joj ne videh profil i slomljen nos...

Pozz. :kiss:

pa ne upoznajes se sa njenim nosem vec sisama,guzom i picom...;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top