STRATEGIJSKI CILJ SAD NA BALKANU


Jesu opasni Lazanjski i Drecun.... samo kad bi im jos ljudi dali malo vise prostora, mislim da bi razotkrili oni tu citavu Judeo-masonsku zaveru sa Ilumintskim primesama.... Procitaj Zbignjeva bzezinskog i videces sta su americki interesi....

kad smo vec kod toga, oni su svoje interese na Balkanu ostvarili, Kosovo je dobilo nezavisnost i time se prica zavrsava.... Ostalo je jos da BiH postane unitarna drzava, koliko je to moguce....
 
ОВО ЈЕ НАЂЕНО КОД МРТВОГ ОФИЦИРА САД-а (1995) КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН У АКЦИЈИ СА МУСЛИМАНИМА ПРОТИВ СРБА (1. СЕПТЕМБАР 1995 ГОДИНЕ) НА ПЛАНИНИ ТРЕСКАВИЦА, ЈУЖНИЈЕ ОД САРАЈЕВА.

 
ОВО ЈЕ НАЂЕНО КОД МРТВОГ ОФИЦИРА САД-а (1995) КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН У АКЦИЈИ СА МУСЛИМАНИМА ПРОТИВ СРБА (1. СЕПТЕМБАР 1995 ГОДИНЕ) НА ПЛАНИНИ ТРЕСКАВИЦА, ЈУЖНИЈЕ ОД САРАЈЕВА.




не престајетеш да ме одушевљаваш:lol::lol::lol:

па кад су американци(заостали,затуцани....:roll:) имали 1995 карте као дечије бојанке

ај макни то.

прошетај мало по сајтовима види шта имају:rolleyes:
 
Jesu opasni Lazanjski i Drecun.... samo kad bi im jos ljudi dali malo vise prostora, mislim da bi razotkrili oni tu citavu Judeo-masonsku zaveru sa Ilumintskim primesama.... Procitaj Zbignjeva bzezinskog i videces sta su americki interesi....

kad smo vec kod toga, oni su svoje interese na Balkanu ostvarili, Kosovo je dobilo nezavisnost i time se prica zavrsava.... Ostalo je jos da BiH postane unitarna drzava, koliko je to moguce....

Још мало па си постао безобразан колико и Цобел - ето шта све ми странцима дозвољавамо ...
 
не престајетеш да ме одушевљаваш:lol::lol::lol:

па кад су американци(заостали,затуцани....:roll:) имали 1995 карте као дечије бојанке

ај макни то.

прошетај мало по сајтовима види шта имају:rolleyes:

извини, што теби смета ? Постоје људи који желе ово да виде, јер је то блиска реалност. Да ли се прави НАТО ДРЖАВА на Косову ? Само би слепац рекао данас да то није истина.
 
Још мало па си постао безобразан колико и Цобел - ето шта све ми странцима дозвољавамо ...

To je cinjenicno stanje na terenu.... moze da ti se ne svidja koliko hoces, ali tako je.... Srbija nema nikakvu kontrolu nad Kosovom vec 9 godina.... A u BiH se radi na jacanju unitarne drzave... valjda citas vesti da ce u aprilu potpisati SSP sa EU.... cim to potpisu krece sprovodjenje mera iz tog sporazuma....
 
ОВО ЈЕ НАЂЕНО КОД МРТВОГ ОФИЦИРА САД-а (1995) КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН У АКЦИЈИ СА МУСЛИМАНИМА ПРОТИВ СРБА (1. СЕПТЕМБАР 1995 ГОДИНЕ) НА ПЛАНИНИ ТРЕСКАВИЦА, ЈУЖНИЈЕ ОД САРАЈЕВА.


Ako pogledamo po ekonomskim ulaganjima u regiji,vidi se istinitost doticne karte.
 
duznost svakog srbina je da se bori protiv amerike i nemacke .

oni su nasi neprijatelji.

Ова мисао је толико истинита, кроз историју смо увек ратовали против Немаца, не очекујем ни у будућности да буде другачије, обзиром на околности. Американци су данас светска сила, дакле, они су као Немци у протеклом рату.
 
Ова мисао је толико истинита, кроз историју смо увек ратовали против Немаца, не очекујем ни у будућности да буде другачије, обзиром на околности. Американци су данас светска сила, дакле, они су као Немци у протеклом рату.

I kako mislis da se boris protiv Amera i Svaba? Kamenjem?:shock:

Ne znam kako ti samo ne dosadi da postas ovakve teme? I odakle ti inspiracija?:lol:
 

Back
Top