Vazduh koji dishem, ne treba mi ne :( ..

Kuchketina

Primećen član
Banovan
Poruka
943
:mrgreen:
shta mislite..koje je optimalno vreme, koliko vremena treba da prodje da bi se vasha veza uzdigla na vishi nivo? :P tj. kada je pravo vreme da pochnete da prdite pred partnerom (uff kakva odvratna rech, kao ortaaci..de si brtee)..
odmah, posle 5 meseci ili kad se uzmete? :P

i ovi pasivni metrosexualci, da li vishe prde posle yebanja u doope ili :|
 
:mrgreen:
shta mislite..koje je optimalno vreme, koliko vremena treba da prodje da bi se vasha veza uzdigla na vishi nivo? :P tj. kada je pravo vreme da pochnete da prdite pred partnerom (uff kakva odvratna rech, kao ortaaci..de si brtee)..
odmah, posle 5 meseci ili kad se uzmete? :P

i ovi pasivni metrosexualci, da li vishe prde posle yebanja u doope ili :|

Mnogo slusas Cecu:lol:.
 
Nekom se to desi posle mesec dana (mislim ta vrsta bliskosti), a nekome nikad..

:mrgreen: :roll: jao, boze.....ja stvarno ne znam nekoga kome se to nikad nije desilo.
Moze samo malo kasnije, ali zaboga, kad sa nekim delis zivot 24/7 onda u nekom momentu to postane normalno.
Pa nece valjda zena ili muskarac da trpe ili da izlaze na terasu da to rade, samo da bi odrzali iluziju savrsenosti kod onog drugog.
Dobro....treba malo imati mere :mrgreen:, ali to je prirodno, to su samo nasa tela
 
moj bivshi, nekako je posle par vidjanja dobio probleme sa stomakom i ok ja rekoh da moze da se oslobadja gasova..medjutiiim, postade normalno posle nekog vremena da on tako slobodno ispushta zvukove..ybt meni je bilo neprijatno umesto njemu, mame mi..
on je umro jadnichak, ali opet..fuujjj..mogao je odmah da mi kaze da je seljak, a ne problemi sa stomakom :(
 
:mrgreen:
shta mislite..koje je optimalno vreme, koliko vremena treba da prodje da bi se vasha veza uzdigla na vishi nivo? :P tj. kada je pravo vreme da pochnete da prdite pred partnerom (uff kakva odvratna rech, kao ortaaci..de si brtee)..
odmah, posle 5 meseci ili kad se uzmete? :P

i ovi pasivni metrosexualci, da li vishe prde posle yebanja u doope ili :|

Metroseksualac nije isto sto i homoseksualac...
 
Svaki chovek u toku dana ispusti vazduh u proseku oko 50 puta, i to se smatra normalnim. ponekad je zvuchnije, a nekad osechajnije. :D
Uglavnom, to nikoka ne chini seljakom ili shta vech, jer em nije voljna radnja, em je neophodna i prirodna.
Malo diskrecije naravno nije naodmet, pa idemo i u wc a ne obavljamo kad i gde nam padne na pamet

bitch.jpg
 

Back
Top