"ZUTICA" je bolest prljavih ruku !!!

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Marija Raseta - tender aerodrom i diskoteka
Goran Vesic - nestao covek
Janjusevic i Kolesar - kajmanska ostrva i ko zna sta jos, sartid
Neda Arneric - afera Bodrum "Nismo mi majke mi" !
Labus Secerna Afera - Dinkic best frend Labus
Prle satelit - ds + g17
Boza Djelic - koliko ima para 11 milona manje vise, sto krije nema imovinske karte
Dragan Djilas - dajrek medija- "burazeru nabacicu ti posao" nista ne brini Saperizam
Aleksandar Vlahovic - Dr. Leva ruka desni dzep, Sartid, UO Crvene Zvezde u vreme najvece pljacke bio i u Insajderu, cementar ili malte ne svaka privatizacija i stefajna mafija !
Mister 30 %
Labus, Dinkic ds best frends - Knjaz Milos, Nacionalna stedionica
Beba Popovic - no comment, posto alav nije dobio procenat pa pobega u LDP
Miodrag Kostic - so sweet !
Dragan Sutanovac - misteriozna savetovanja u Svici !
ITD, itd
p.s.Paznja dame i gospodo, obratite paznju na ruke gospodina na slici pocele su da se "zute" !
tadicvry7.jpg
 
"zute mu se ruke", on je tu najmanje kriv on je ustvari taj koji je "neobavesten" !
Onaj koji je svedok u procesu izvrsenja krivicnog dela, duzan je to delo da prijavi, prikrivanje, zataskivanje i pruzanje utocista licima i izvrsiocima kaznenog dela je kaznjivo zakonom !
 
Jel sam ja to nesto iskonstruisao !?
Ovo je sve na osnovu izvestaja Verice Barac !
E,pa promašio si...žutaći odavno optužuju Vericu Barać kako ih mrzi.Oni su čistih ruku,dobri,zlatni i fini,a što im se pare lepe za ruke,pa to su pokloni sponzora na koje nije plaćen porez,al' platiće oni to sutra,keve im...samo da stignu od silnih ''poslova''!
 
Демократска странка, која је и потрошила највише за финансирање кампање свог председничког кандидата Бориса Тадића – готово 347 милиона динара
Шеф Тадићевог изборног штаба Марко Ђуришић, каже да су „људи који су пружали услуге током кампање имали поверења у ДС, веровали су у нас и били су спремни да сачекају завршетак избора да бисмо им платили”.
Према Ненадићевим речима, Републичка изборна комисија ће имати доста посла, уколико буде хтела да обави контролу достављених извештаја тако што ће утврдити све релевантне чињенице. Он, ипак, истиче, да, на основу онога што је могао да види, а РИК није одговорио на захтев Транспарентности Србија да им буду достављени извештаји, постоји благи напредак у приложеним извештајима: „Нема грешака формалне природе као раније, на пример, сада су сви уредно оверени. Међутим, примећују се проблеми са навођењем извора за подмирење трошкова који су остали неизмирени
Он додаје, да је Тадић имао, на основу онога што се могло видети, скупљу кампању од Николића, али „чини се не баш толико скупљу, четири пута скупље не изгледа реално и то је ствар која би требало да буде предмет провере”.
 

Back
Top