VLADA DS & SRS

Нису ли баш из ДС долазиле стално оптужбе на рачун ДСС, да ће се удружити са Радикалима , као да је то нешто нај страшније и нај ружније што би неко нормалан могао да уради.
 
Zapravo, to bi bilo dobro... :D Radikalima ministarstva odbrane, KiM-a, informacija (:)), a Demokratama ministarstvo Evropskih integracija etc. ... I moralo bi da se nađe neko ministarstvo glede asfaltiranja, čisto da ih Velja uveseljava... nešto kao dvorska budala...
 
Šta mislite kako bi ovo izgledalo? Dve najveće stranke u vladi? Nisam za to ali voelo bih da pretresemo argumente za i protiv.

Ovo ne bi trebalo da je moguce. Ali ako se to desi Mlohavi ce dobiti glasove umerenih radikala i desno nastrojenih DS-ovaca. To bi znacilo da ga treba trpeti jos jako puno vremena na politickoj sceni, a to mi se nikako ne dopada. Kada ga vidim onako bolesnogh povreca mi se.
 
Ha-Nocri, kako god okreneš ne valja.

Pa, jedini je nacin da SPS ne predje cenzus. Tada ce pro-evropske stranke verovatno imati vecinu. Ako SPS prodje onda ce anti-evropski blok imati vecinu najverovatnije.Tako da ja vidim jednu pd te 2 vlade. Ali moguce je da opet bude DS+DSS opet. Ali to bi opet bila cista agonija kao sto je i danas.
 
Mislim da je bolja solucija Raikali + DPS Crne Gore..

Пуј, пуј, ајде стари, помери се с места! Откуд туркоифонско-шиптарско-хдз-дукљанска коалиција са радикалима? Е та киселина би СТВАААРНО дотукла СРС.
 
Šta mislite kako bi ovo izgledalo? Dve najveće stranke u vladi? Nisam za to ali voelo bih da pretresemo argumente za i protiv.

DS je interesna grupacija i nesumnjam da bi oni usli i u koaliciju sa SRS-om samo da sacuvaju pozicije za kradju Srbije.

Za SRS ne znam , mislim da ne bi usli nikada u koaliciju sa DS-om , a ako i bi to bi im bila smrtna presuda.
 
SRS je interesna grupacija za krađu opština u kojima je na vlasti. Ispada da je LDP najpoštenija, jer ne pljačka Srbiju već uzima lovu od USA. neka budu i drugi političari mangupi pa neka uzmu lovu od USA.
 

Back
Top