Vaya Con Dios

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Znate onaj osecaj kada nabavite mp3 pesme koja vam se oduvek mota po glavi a ne znate kako se zove ni izvodjach ni pesma? Tako ja nabavih pre neki dan kolekciju Vaya Con Dios...i gle chuda,to su one pesme,znate ih svi....Don't break my heart,Puerto Rico,Johny....prelepo zvuchi ta muzika,neverovatno smiruje,ambijentalna....shta mislite o njima generalno,mozete da preporuchite josh neke stvari...?
 
Heading for a Fall meni omiljena..pravi izbor muzike dkole.
2vayaposter0607584kbcols2.jpg

http://www.vayacondios.info/main.html
 
xexexe isti slucaj!!! sasvim slucajno koleginica s posla spomenula Vaya Con Dios,meni zvucalo nesto interesantno...skinuo sa neta neki the best of kad ono 80% pesama znam i nekad davno trazio,a nisam znao kako da ih nadjem :D :D :D
 
Konacno da neko otvori temu sa Vaya con Dios, stvarno ta pevacica ima neku specificnu boju glasa koja bas prija i tako lako ulazi pod kozu. To znam jer je nekoliko mojih prijatelja prosto odlepilo na njih kada su culi jos neke pesme. Znali su do sada Johnny i Puerto Rico. Medjutim, kada sam im pustio spot za Don't cry for Louie, zatim i za Just a friend off mine morao sam da se snalazim za ostatak pesama :D
Neverovatno je kako sam nedavno procitao na nekom forumu da Vaya con Dios uopste nije postigla nikakav uspeh u Americi, niti su nesto posebno tezili da osvoje to trziste. :shock: Oni su iz Belgije i resli su da pokore Evropu... i u tome su na moju veliku radost i uspeli. Stvarno su odlicni i sada ne mogu nikako da pronadjem ni jednu grupu ili pevaca koji bar malo podsecaju na njih, e to je dokaz da su neponovljivi i da su uradili nesto sto se radi samo jednom u zivotu...
 
Da...Ta muzika ima bas taj "smokey cafe & cabaret style",koji se meni bas svidja

It was already half past three
But the night was young and so were we,
dancing
Ney, Nah Neh Nah
Oh Lord, did we have a ball
Still singing, walking down that hall, that
Ney, Nah Neh Nah
Ney, Nah Neh Nah
Ney, Nah Neh Nah
Nah Neh Nah
 
Specificna, originalna i posve prijatna za slusanje i da nikada, ali nikada ne dosadi i samim tim je dokaz njihovog postojanja.
Sve pesme su mi drage, evo pokusavam neku izdvojiti ali jednostavno ...ne mogu ...svaka je na svoj nacin posebna ...
 
Specificna, originalna i posve prijatna za slusanje i da nikada, ali nikada ne dosadi i samim tim je dokaz njihovog postojanja.
Sve pesme su mi drage, evo pokusavam neku izdvojiti ali jednostavno ...ne mogu ...svaka je na svoj nacin posebna ...

Tačno... Predobri su, a od takvih je nemoguće izdvojiti samo nekoliko pesama ;) :heart:
 

Back
Top