Dakle..... buckasta.....?!

Ana Ivanović je:


  • Ukupno glasova
    51
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Maločas pročitah da je Ana Ivanović debela..... dobro, dobro, pisalo je "buckasta" :lol: pa me to, eto, navede na razmišljanje..... a i nađoh se prozvana jer mi se butkica u zadnjih godinu dana razgoropadila :lol: (nemojte baš odmah da me prozivate, nekad sam imala 43 kile, pa mi je sad 50 nekako mnogo :lol: ), i tako se setih kako ideal savršene butkice zaista zahteva ili izuzetno oskudno, ili strogo kontrolisano unošenje hrane. Poznajući našu kuhinju, kao i činjenicu da većina roditelja hrani decu (devojke u, recimo, srednjoj) upravo onim "što danas ima", rekla bih da se dijete srpskih devojčica uglavnom svode na "mama, danas nisam gladna, jela sam u školi 17 puta".....
Uz čast veoma retkim izuzecima među devojkama, koje imaju strahovito ubrzan metabolizam.

Khm... ono što bih volela da vas pitam je sledeće: šta je za vas debelo?

Beše nekad "normalno" da devojke pate za izgledom sa plakata i da ih celulit daleko više zabrinjava od keca iz istorije..... ali danas je izgleda postalo popularno i među dečacima (da, dečacima :? ) da podižu sebi vrednost ocenjujući svaku drugu kao svinju (slušala malo kolege i njhove komentare sa strane) i da čak i među drugim devojkama govore isto sranye, samo lepše zapakovano. A ipak je najuzvišeniji momenat kada devojka sretne ortaka koji prokomentariše "nešto si se ubucila", a videla ga je prekjuče :?

Ne mogu da objasnim zašto, ali kad čujem takav komentar od žene skoče mi živci, ali kad ga čujem od muškarca dobijem strašnu želju da ga beskrajno ponižavam. I to me mnogo više iznervira ako je upućen nekome drugom, iza leđa.....

U svakom slučaju.....

1181296557_extras_albumes_0.jpg


.....ovo jeste pozamašna butkica, ali nikako ne bih rekla da joj je to minus. Zašto? Zato što odaje utisak osobe koja je opuštena i koja o svom izgledu brine dovoljno, ali ne opsednuto mnogo. Uz sve to, nije debela, tj. daleko od toga da je unazadila svoj izgled.....

(Nije ovo još jedna tema tipa - da li je bolje da ljulja ili da žulja, pitam vas sa strogo estetskog stanovišta, šta je sa vaše subjektivne tačke gledišta "buckasto". Da li su fotošopovane reklame najzad počele i na vas da utiču? A, ako vas ne mrzi, bilo bi super da svoje viđenje idealne težine predstavite nekom (dovoljno pristojnom :? ) fotkicom nađenom na internetu, jer bi opisivanje bilo potpuno besmisleno, kao i nabrajanje kilograma.....

Oprosti, Ana, ako guglaš svoje ime i prezime..... ali moram postaviti i anketu :lol:
 
meni je ana ok
ono ima jace butine,ali to je posledica treniranja,napuca se misic najnormalnija stvar kod profesionalnih sportista :neutral:
i to sto sam rekla da ima jace butine ne znaci debele vec misicave.
po meni niti je debela niti mrsava.
 
ova slika nije reprezentativan uzorak za ovu anketu jer anna trenutno ima nogu ..kao svarceneger :rolleyes:
Izvini, baš sam se trudila da nađem neku gde joj butka dolazi do izražaja, a obzirom da sam je do nedavno pratila na openu, ovde je definitivno "jača" :? tako da... ne lupaj.

Inače, evo vam primer druge krajnosti, pa možete i ovu sliku da prokomentarišete...

http://img229.imageshack.us/img229/5707/lepotapa2.jpg

Ova sa strelicom je 'nako, baš mišićava i rekla bih da ima prilično lepe noge. Al' zaboravila sam da ostavim tumbnejl.
 
Probacu naci sliku spreda..to je pravi haos od noge..nazire se misic ali mnogo vise se trese..za njene godine i bavljenje sportom u toj meri..no comment
Takodje triceps ne postoji..

Da da, ta je prva koja ispadne, ali nisam baš ni tu htela da stavim jer je u pokretu i ono što se vidi je tarlahavi mišić sa malo salca, a nema ni ne znam koliko celulita (na ovom delu tela obično ga imaju mnogo više). Dakle, ni najgoru, ni najbolju.

Inače, slobodno turi sliku idealne butkice.
 
Premršavo, Džorži... al' šta drugi misle? A i malo "zamazano" (pitaj "moje srce")

Ретко се срећу савршене ноге, као оне што их је Хеллен ономад поставила на топику ''На који начин минич привлачи вашу пажњу''. Не рачунам фотографије обрађене у фотошопу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top