Ko ima jak stomak i srce, neka pogleda, posebno nasa "braca" i "eurofanatici"

Ja bih iskreno želeo da ne bude tog drugog poluvrmenena. Ja bih da to sve prestane, jer i naše majke će da kukaju isto kao i njihove. Treba li nam to još uvek?

Pa ni meni nebi bilo drago da se igra drugo poluvreme, a ti mora da si jedan od onih zaludjenika koji misli da ratova vise nikad nece biti na Balkanu :roll: , dok ja nisam za tu opciju, ne zivim u zabludi i znam da je to realnost tih prostora i kad se jednog dana bude igralo drugo poluvreme ja sam za to da se prvo "pocisti" domaca stoka.
 
Ja bih iskreno želeo da ne bude tog drugog poluvrmenena. Ja bih da to sve prestane, jer i naše majke će da kukaju isto kao i njihove. Treba li nam to još uvek?
a dobro ti si prosao rat pa je razumljivo sto tako pricas, da si komotno dezertirao i zbrisao u Kanadu onda bi odande komotno prizivao ratove i ubijanja koja ces gledat samo i na CNNu i navijati uz pivce i kokice :neutral:
 
Pa ni meni nebi bilo drago da se igra drugo poluvreme, a ti mora da si jedan od onih zaludjenika koji misli da ratova vise nikad nece biti na Balkanu :roll: , dok ja nisam za tu opciju, ne zivim u zabludi i znam da je to realnost tih prostora i kad se jednog dana bude igralo drugo poluvreme ja sam za to da se prvo "pocisti" domaca stoka.

Zaluđenik, izdajnik, evrofil, amerofil, kreten, balavac, ... zovi me kako hoćeš, ali mene to drugo poluvreme neće videti. Video sam šta se desilo i kako se desilo. Neću da moj klinac odrasta bez oca, ako uopšte i stignem da napravim klinca, samo da bi se istrebili ljudi i na jednoj i na drugoj strani oko toga čija će se zastava vijoriti na čijoj teritoriji.

Rečima Bill Hicksa:
-'My dad died for that flag!'
-'Well Gosh, I bought mine!'
-'My dad was killed in Korea for that flag!'
-'Oh what a coincidence, mine was made in Korea'
 

Back
Top