Ko ima jak stomak i srce, neka pogleda, posebno nasa "braca" i "eurofanatici"

Pa ni meni nebi bilo drago da se igra drugo poluvreme, a ti mora da si jedan od onih zaludjenika koji misli da ratova vise nikad nece biti na Balkanu :roll: , dok ja nisam za tu opciju, ne zivim u zabludi i znam da je to realnost tih prostora i kad se jednog dana bude igralo drugo poluvreme ja sam za to da se prvo "pocisti" domaca stoka.

Ti nesretnice vise mrzis Srbe koji ne misle kao ti, nego zlocince koji su pocinili ove strahote nad Srbima.
A uzor i dika ti neko ko je naredio da se strelja i oko 700 dece (maloletnih) u Srebrenici.
Treba ozbiljno da razmislis o sebi , i potrazis strucnu pomoc.
Ne mora to da bude psihijatar, porazgovaraj sa svojim parohom, citaj Jevandjelje...
Ako si Srbin.
 
[/B]Ti nesretnice vise mrzis Srbe koji ne misle kao ti, nego zlocince koji su pocinili ove strahote nad Srbima.
A uzor i dika ti neko ko je naredio da se strelja i oko 700 dece (maloletnih) u Srebrenici.
Treba ozbiljno da razmislis o sebi , i potrazis strucnu pomoc.
Ne mora to da bude psihijatar, porazgovaraj sa svojim parohom, citaj Jevandjelje...
Ako si Srbin.


Ne, ja vise mrzim Srbe koji misle isto k'o i neprijatelji srpskog naroda. Zasto? Pa zato sto od neprijatelja ocekujem sve najgore, a na domacu stoku koja isto misli kao i neprijatelj nikad ne mozes biti spreman, zato je domaci neprijatelj najvece zlo bilo kog naroda.

Jeste, 700 000 maloletnih u besici :roll:, idi bre goni se u 3 lepe kengurove, za vreme ratnih zbivanja mene interesuju samo domace (nase) zrtve, a tebi nebi trebao psihijater, paroh bi ti bio dovoljan za opelo, nego sreca pa nisi ziveo u okolini Srebrenice da danas pocivas u Potocarima.
 
'Batice' vidiš gde živim, a u Beču studiram. Odrastao sam praktično na ratištu, zato nemoj da mi sereš ti o tome kako je u mom gradu sad, kako je pre bilo i kakav je naš mentalitet. Je li misliš da nije moguće da jedan Paljanin ima toleranciju prema drugima? Je li ti misliš da se ovde uopšte radi o toleranciji? Yebote kad skontam, su članovi čitave moje porodice doživeli najmanje jedan rat unazad najmanje 150 godina meni dođe da stavim prst na čelo, a ne pušku u ruke, i da zahvalim Bogu što sam se uopšte i rodio.
Izvini ako te vređa moja 'tolerancija', ali ja to zovem saživot. Zar nije bolje pustiti susede da se množe i da se mi množimo sa njima? Ima puno boljih i produktivnijih polja na kojima im možemo pokazati da smo bolji - ekonomija, sport, razvoj, nauka. Šta misliš da sami sebi pokažemo da smo ljudi sposobni za sopstveni razvoj, a ne samo životinje koje jedva čekaju da se pokolju sa drugim životinjama? Meni je tako lepše i ja tako zamišljam svoj narod, a ti me nazivaj praznoglavim, naivnim, glupim ili ludim, zaista sam ovuglao da me mrze zato što ja mrzim da mrzim!

Boli me qita kako je u tvom gradu sada, Mujo studira u Sarajevu, a ti studiraj u Becu i da se nikad nisi vratio ;) (to ti porucuje tvoj drug Mujo) :D a i ako se vratis, neka te po toj sumetini gore, a ne brini se ti za susede, oni ce se mnogo brze namnoziti od tebe sigurno, pa ces i iz te sume nazad za Bec ;)

Nema ja sta da te mrzim, mene boli uvo jesi li ti dobar sa Mujom, Idrizom i Ibrom, sutra kad dodje do nekog njesra opet, samo molim te ostani sa njima i kao i pre neki lojalni branite svoj grad i nek' vas djavo nosi, i vas i njih :D
 
Ne, ja vise mrzim Srbe koji misle isto k'o i neprijatelji srpskog naroda. Zasto? Pa zato sto od neprijatelja ocekujem sve najgore, a na domacu stoku koja isto misli kao i neprijatelj nikad ne mozes biti spreman, zato je domaci neprijatelj najvece zlo bilo kog naroda.

Jeste, 700 000 maloletnih u besici :roll:, idi bre goni se u 3 lepe kengurove, za vreme ratnih zbivanja mene interesuju samo domace (nase) zrtve, a tebi nebi trebao psihijater, paroh bi ti bio dovoljan za opelo, nego sreca pa nisi ziveo u okolini Srebrenice da danas pocivas u Potocarima.

Napoleon je rekao: 'Bože, sačuvaj me od prijatelja. Od nepriatelja ću se sačuvati sam'. Tvoja slepa vera u bilo koga može biti samo znak tvoje naivnosti.

Nešto ne mogu da shvatim da su ovo trenutno ratna zbivanja :confused:. Srpske žrtve se neće pronaći i obelodaniti tako što ćemo da omalovažavamo druge, a posebno ne prizivanjem novih sukoba i novih žrtava. Ovakvom retorikom ti lično samo umanjuješ srpsku žrtvu u Potočarima, jer je smatraš većom ili vrednijom od nečije druge.
 
Napoleon je rekao: 'Bože, sačuvaj me od prijatelja. Od nepriatelja ću se sačuvati sam'. Tvoja slepa vera u bilo koga može biti samo znak tvoje naivnosti.

Nešto ne mogu da shvatim da su ovo trenutno ratna zbivanja :confused:. Srpske žrtve se neće pronaći i obelodaniti tako što ćemo da omalovažavamo druge, a posebno ne prizivanjem novih sukoba i novih žrtava. Ovakvom retorikom ti lično samo umanjuješ srpsku žrtvu u Potočarima, jer je smatraš većom ili vrednijom od nečije druge.

Ja tudje ne omalovazavam, ali su mi srpske zrtve najvece i najvaznije. Sest miliona nemaca je isto izginulo u drugom svetskom ratu, pa ne vidim nesto ni Jevreje, Ruse, Amerikance ili bilo koga da ih zali. Jedno je sigurno, a to je da si ti na pravom mestu, daleko i od srba i srpske zemlje ;)
 
Boli me qita kako je u tvom gradu sada, Mujo studira u Sarajevu, a ti studiraj u Becu i da se nikad nisi vratio ;) (to ti porucuje tvoj drug Mujo) :D a i ako se vratis, neka te po toj sumetini gore, a ne brini se ti za susede, oni ce se mnogo brze namnoziti od tebe sigurno, pa ces i iz te sume nazad za Bec ;)

Nema ja sta da te mrzim, mene boli uvo jesi li ti dobar sa Mujom, Idrizom i Ibrom, sutra kad dodje do nekog njesra opet, samo molim te ostani sa njima i kao i pre neki lojalni branite svoj grad i nek' vas djavo nosi, i vas i njih :D

Pa je li treba da ih poubijamo pre no što se namnože?
Ne znam šta ti radiš i čime se baviš, ali ja sam došao u Beč da se što bolje obrazujem i da se vratim i pomognem svom narodu u teškim vremenima. To ja držim za patriotski. Takvih praznoglavaca kakav si sam koji su brzi na jeziku imamo u svakoj mesari prijatelju.
 
Ja tudje ne omalovazavam, ali su mi srpske zrtve najvece i najvaznije. Sest miliona nemaca je isto izginulo u drugom svetskom ratu, pa ne vidim nesto ni Jevreje, Ruse, Amerikance ili bilo koga da ih zali. Jedno je sigurno, a to je da si ti na pravom mestu, daleko i od srba i srpske zemlje ;)

Ne insistiraj na mojoj trenutnoj lokaciji. Ne postižeš ništa. Čitav život sam proveo na Palama. Čitavih 18 godina! Ne uči oca kako se prave deca. Ne soli mi pamet, znam ja već dovoljno.

I ja najviše žalim za srpskim očevima, braćom, sinovima i unucima. Žalim i za srpskim ćerkama, unukama i majkama koje su se našle pod nožem raznih bolesnika. Upravo zbog toga ja ne želim da se desi sranje ponovo! Upravo zbog toga treba dati generacijama posle nas priliku da probaju da žive u miru, kad mi već nismo znali u ratu.
 
Ja tudje ne omalovazavam, ali su mi srpske zrtve najvece i najvaznije. Sest miliona nemaca je isto izginulo u drugom svetskom ratu, pa ne vidim nesto ni Jevreje, Ruse, Amerikance ili bilo koga da ih zali. Jedno je sigurno, a to je da si ti na pravom mestu, daleko i od srba i srpske zemlje ;)

Uz svu ogradu prema tvom stavu koji uključuje i "govor mržnje" prema neprijatelju, moram da se složim sa tvojom konstatacijom da danas ne postoji nigde u svetu situacija da kada se pomenu žrtve domaćeg stanovništva odmah neko kreće sa pričom: "Jeste tačno je to, ali hajde da malo gledamo i koliko su "naši" pobili drugih...".

Na komemoracijama u Rusiji niko ne spominje poginule Nemce, baš kao što u Kini niko ne spominje Japance, ili u Izraelu Nemce ili Arape...

Jedino kod nas se mogu naći neki "mirotvorci", sledbenici LDP-a, LSDV, SDU, YUCOM-a ili nekih drugih NVO koji su u stanju da miniraju svaki pokušaj da se pronađu, identifikuju ili rasvetle srpske žrtve.
I gotovo svaki put se pominje Ovčara, Srebrenica, Račak, Dubrovnik... mada je (nije mi sada cilj da raspravljam o broju žrtava) već nebrojeno puta dokazano da su svi zločini koje su počinili Srbi preuveličani i brojem žrtava i obimom zločina, a da se srpske žrtve namerno umanjuju i minimiziraju jer kako bi se inače dokazala teza da su samo Srbi činili ratne zločine dok je kod drugih uglanom bilo reč o "nestašlucima pojedinih individua...".

Ova tema je počela sa ukazivanjem na jedan od malobrojnih web sajtova koji pokušava da dokaže i svetu i svim srbomrscima kako smo mi ipak bili najveće žrtve, kako su Srbi jedini koji su proterani i etnički očišćeni sa svojih vekovnih ognjišta i kako prema tome ne stoji priča o tome da su za sve ratove krivi Srbi i njihova "velikosrpska politika", već da je odgovornost svih strana u sukobu bila podjednaka, ako ne i veća od srpske...
Međutim, opet ponavljam, našli su se neki koji čak i ovakve stvari miniraju, pokušavaju da budu duhoviti na ovakvom mestu i koji nažalost opet prosipaju neke teze koje čak više ni haški tribunal ne uzima za ozbiljno.
 
Ne razumem šta misliš da treba da mi dokazuješ i pokazuješ. ne opravdavam zločine koje je bilo ko činio nama i treba im suditi. Ali isto tako treba suditi i našima koji su u "naše ime" činili jednake zločine. Ma koliko me neko smatrao izdajnikom, ne mogu da opravdam zločine poput onog u Srebrenici. Civili svih naroda su civili. Ako si faca bori se sa vojskom. Samo kukavice se iživljavaju nad civilnim stanovništvom i treba ih kažnjavati ma ko bili. Nema opravdanja. Ne znam šta je nejasno.
 
Za zlocine na Kosovu nad Srbima niko nije odgovarao, a da te pitam da ih nabrojis i neznas !
Za srebrenicu su odgovarali gotovo svi, plavsic, genrali svi osim mladica, krajisnik itd
A za zlocine na Kosovu niko, mi smo nase procesuirali i generale isporucili !
A Hasim ne da nije odgovaro nego i javno odbio da se izvini za zlocine !
Pa sta smo mi, stoka mozes da nas ubijas i nikom nista !
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=01&dd=19&nav_id=281274
 
Ako nisi shvatio na šta se moj komentar odnosio, moje objašnjenje je nepotrebno.
Dodala bih da se vara svako ko misli da će nekim zločinom koji opravdava ili ignoriše ukazati na zločine koji su nama učinjeni.

Izvni ako sam te pogrešno protumačio, ali nekako mi se učinilo da je tvoj komentar bio suvišan, pošto (između ostalog) ja nijednom rečju nisam pokušao da kažem da bilo koji zločin protiv bilo koga opravdava odmazdu i drugi zločin...
 
Izvni ako sam te pogrešno protumačio, ali nekako mi se učinilo da je tvoj komentar bio suvišan, pošto (između ostalog) ja nijednom rečju nisam pokušao da kažem da bilo koji zločin protiv bilo koga opravdava odmazdu i drugi zločin...

Hm, pa ja nisam odgovarala na tvoj post, već na utisak koji su mi mnogi ovde ostavili. Bilo je upućeno onima koji bi da ubijaju neprijatelje sa svih strana.
 
Boli me qita kako je u tvom gradu sada, Mujo studira u Sarajevu, a ti studiraj u Becu i da se nikad nisi vratio ;) (to ti porucuje tvoj drug Mujo) :D a i ako se vratis, neka te po toj sumetini gore, a ne brini se ti za susede, oni ce se mnogo brze namnoziti od tebe sigurno, pa ces i iz te sume nazad za Bec ;)

Nema ja sta da te mrzim, mene boli uvo jesi li ti dobar sa Mujom, Idrizom i Ibrom, sutra kad dodje do nekog njesra opet, samo molim te ostani sa njima i kao i pre neki lojalni branite svoj grad i nek' vas djavo nosi, i vas i njih :D


Вала баш...имамо ми сада и својих проблема да би се бринули о његовим федералним.:roll:

А тема,

Мислила сам да имам јачи стомак...ово ме дотукло.:confused:
 
Kakve veze paranoja ima sa slikama zlocina? Sa Jasenovcem ili Ausvicom??? Ne razumem.........u sta smo se pretvorili kada i na ovoj temi moramo da kenj,amo.....

Za onog Adema nije cudo da se veseli ovde kada pripada velikom ilirskom narodu koji zivi jos po rodovskom uredjenju i sasvim je normalno gledati i raditi ovakve stvari....neki od tih sipaca na slikama su sa svojim sinovima....isli su da ih uce i pokazuju sta treba da rade...................

....rekao sam sto puta ovde.....ne daj boze da se danasnje generacije vrate na Kosmet....pitanje je sta bi ostalo od sipaca od tolike mrznje......

Па видиш Ко их одмах проглашава за параноју...када су у питању српске жртве ?:roll:

Не морамо ми ништа да причамо о таквима...они сами о себи све кажу.:|
 

Back
Top