Kosovo: Protiv srpskih izbora

latrodectus

Zainteresovan član
Poruka
284
Predsednik Skupštine Kosova ocenio da na Kosovu ne bi trebalo održati lokalne i parlamentarne izbore koji su zakazani u Srbiji.

"Kosovo je proglasilo nezavisnost, to nailazi na međunarodnu podršku, i mislim da na Kosovu ne bi trebalo da se održavaju izbori drugih zemalja", rekao je danas Jakup Krasnići, posle sastanka sa šefom misije EULEKS Ivom de Kermabonom.
 
Predsednik Skupštine Kosova ocenio da na Kosovu ne bi trebalo održati lokalne i parlamentarne izbore koji su zakazani u Srbiji.

"Kosovo je proglasilo nezavisnost, to nailazi na međunarodnu podršku, i mislim da na Kosovu ne bi trebalo da se održavaju izbori drugih zemalja", rekao je danas Jakup Krasnići, posle sastanka sa šefom misije EULEKS Ivom de Kermabonom.

Zabole me šta kaže Jakub Krasnići, a i Buš!
Izbori će se održati hteo on to ili ne !


 
o tome i jeste rec

Kosovo je Srbija!:cool:

image-illusion-1.jpg


:D
 
Zamisli, prvi vas priznadoše Kostarika (američka marioneta), pa SAD, pa Afganistan, pa Turska (a onda kao nagradu dobiše dozvolu da se obračunaju sa Kurdima u Iraku)...
Nije li ti malo čudno sve to?
Ah da (zaboravih da napišem da je i Afganistan američka marioneta)... pa SAD koji je u najvećoj ekonomskoj krizi u poslednjih 20-ak godina, pa Francuska sa svojim sve nepopularnijim šefom države Sarkozijem...
Hmmmmmm
 
Predsednik Skupštine Kosova ocenio da na Kosovu ne bi trebalo održati lokalne i parlamentarne izbore koji su zakazani u Srbiji.

"Kosovo je proglasilo nezavisnost, to nailazi na međunarodnu podršku, i mislim da na Kosovu ne bi trebalo da se održavaju izbori drugih zemalja", rekao je danas Jakup Krasnići, posle sastanka sa šefom misije EULEKS Ivom de Kermabonom.

istine radi, to je rekao medjunarodni predstavnik, a ne jakup krasnici
 

Back
Top