Besplatna procena vrednosti - stari novac, marke, ordenje

BESPLATNA PROCENA, OTKUP, PRODAJA I RAZMENA : DUKATA, ZLATNIKA, SREBRNJAKA , KOVANOG I PAPIRNOG NOVCA , MEDALJA I ORDENJA .
MOZETE POSTAVITI VAS MARERIJAL DIREKNO NA TEMU ILI NA PP, ILI DIREKTNO NA > numizmatika.bogdan@yahoo.com < (kod mail poruka obavezno navedite vas broj telefona) ili na 064-00-77-555 , odgovor stize naj kasnije za 24 casa.
Togodje vrisim otkup valuta u metalu austriskih silinga,(nemackih i bih ) maraka,( americkih,kanadskih,australiskih,singapurskih )dolara, svajcarskih franaka, engleskih funti,makedonskih denara,hrvatskih kuna,slovenackih tolara, bugarskih leva itd.
Prodajem pomocni numizmaticki materijal : albume za papir i metal i kataloge.
ISPLATA ODMA U GOTOVOM !
 
pitanje - poshto sam nov u hobiju sakupljanja novca
Zashto su zamenske novchanice na ceni ,da li ih ima manje po tirazu ili je neshto drugo u pitanju?
hvala unapred na odgovoru
pozdrav
Dragan

IMA IH MANJE NEGO OSTALIH SERIJA I NEKO IH SKUPLJA BAS KAO ZAMENSKE SERIJE , ALI ONE U PRAKSI SE NEMOGU PRODATI AKO NISU U BESPREKORNOM KVALITETU,
 
imam dosta novcica FRANC IOS I D G AVSTRIAE IMPERATOR HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX A A iz 1868 1877 1879 1883 1911 imam jos jedan prednja strana je ista samo ima ispod slike slovo B ali na zadnjoj pise HVNG BOH LOMB ET VEN GAL LOD ILL REX A A IZ 1853 slika je cini mi se od istog lika ali bez brade i mladjeg i grb nije ukrasen u sredini je prazan i orlovi nemaju perije kao na ovim drugima ko moze da mi kaze nesto o tome unapred zahvalan
 
imam dosta novcica FRANC IOS I D G AVSTRIAE IMPERATOR HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX A A iz 1868 1877 1879 1883 1911 imam jos jedan prednja strana je ista samo ima ispod slike slovo B ali na zadnjoj pise HVNG BOH LOMB ET VEN GAL LOD ILL REX A A IZ 1853 slika je cini mi se od istog lika ali bez brade i mladjeg i grb nije ukrasen u sredini je prazan i orlovi nemaju perije kao na ovim drugima ko moze da mi kaze nesto o tome unapred zahvalan

TO SU AUSTROUGARSKI NOVCICI IZ PERIODA VADAVINE FRANC JOSIPA , ZBOG OBIMNOSTI NJEGOVOG KOVANJA U TOM PERIODU ZA PRECIZNU PROCENU BI MORAO DA ZNAM KOJI SU NOVICI I KAKVA JE OCUVANOST , MOGU BITI DUKATI , CETVORODUKATI , CETVIROFLORINI , OSMOFLORINI , KRUNE , SOVRANI NEKI OGD NJIH VREDE MNOGO, AKO MOZETE DA MI POSALJETE SLIKE NA betimet@eunet.yu ili da me pozovete na 064-00-77-555 pa da dodete do mene da pogledam u svakom slucaju ja sam ozbiljno zainteresovan za kupovinu
 
pitanje - poshto sam nov u hobiju sakupljanja novca
Zashto su zamenske novchanice na ceni ,da li ih ima manje po tirazu ili je neshto drugo u pitanju?
hvala unapred na odgovoru
pozdrav
Dragan

Imam na prodaju zamenske novcanice u UNC kvalitetu,sledece:
20 dinara 1978.UNC ZA
100 dinara 1986.UNC ZB
500000 dinara 1993.UNC ZA (Dositelj)
5000 dinara 1993.UNC ZA (Tesla)
20 dinara 2000.UNC ZA
5000 dinara 1992.UNC ZA (Andric)


Ako nekog interesuju,neka se javi na lajcsaki@gmail.com
 
Imam sledeći novac:
Kraljevina Jugoslavija 2 dinara iz 1938 g.
Kraljevina Jugoslavija 10 dinara 1938 g.
Republika Francuska 20 centimes 1964 g.
Republika Rumunija 50 bani 1956 g.
Melvetia 1 fr. 1963 g.
Brodrafolkens val 5 ore 1898 g.
Magyarkira altopen2 10 filler 1943 g.
Mihai i regele romanilor 100 lei 1943 g.
Kraljevina Srbija 2 pare 1904 g.
Kraljevina Srbija 10 para 1883 g.
Magyarkiralysag 50 filler 1938 g.
Kraljevina Srba Hrvata i Slovenaca 1 dinar iz 1925 g. i 2 dinara
Medfolketfor fosterlandet 1 ett-ore 1946 g.
Kraljevina Srbija 20 para 1912 g.
Kraljevina Srbija 20 para 1884 g.
Chambres de commerce de France 2 bon pour Francs 1924 g.
Zanima me vrednost tih novčića!!!!!!!! Može li mi neko odgovoriti, molim vas!
 
Da li neko zna koji je ovo novčić i da li ima kakvu vrijednost:
mrwh6p.jpg

9bdkp3.jpg
 

Back
Top