Besplatna procena vrednosti - stari novac, marke, ordenje

picture.php
 
Imam jos i
4 krajcare iz 1860 A
4krajcare iz 1861 A
3 krajcare iz 1800 B
3krajcare iz 1800 E
3krajcare iz 1812 B
1 krajcara iz 1763 W
1 krajcara iz 1781 B
1 krajcara iz 1790 S
1 krajcara iz 1800 S
1 krajcara iz 1812 B-dva komada
1 fllorin iz 1883
1 forinta iz 1891 KB
5 kruna iz 1900
5 kruna iz 1909
MOLIM VAS DA AKO NEKOM TREBA, NEKA DA PONUDU ILI BAR DA MI KAZE KOLIKO SE MOZE DOBITI ZA NOVCICE
HVALA

kolekcija 19 i 20 veka vredi oko 4000 a za 18 vek 1 krajcer malo mozes dobiti ja imam iy 1763 takode ako ove hoces da prodas rado cu ih kupiti
 
STA DA VAM ODGOVORIM,KAD MI NUDITE HILJADU DINARA ZA SVE??!!!

Ne nudim za sve vec samo za one prve, lepo procitajte poruku pa onda procenjujte ljude i pisite o njima !!! Oni fenizni toliko i vrede pogotovo ako su u onakvom losem stanju, i opet ponaljam, govorim svima koji pitaju sta koliko vredi, nemojte dolaziti da pitate za procenu sa nadom da novcici vrede milione i milione !!!:dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
Sve zajedno vredi koko 30 evra.
 
Evo jedan dinar koji sam pronašao sa greškom u kovanju. Na aversu je malo pomereno kovanje, dok na reversu ima viška materijala (ispod slova juUGOSlavija). Ne verujem da ima neku vrednost kao takav, ali bih voleo da čujem mišljenje iskusnijih kolega. Takođe sam primetio da je na više komada iz 90 i 91 pomereno kovanje (malo, ali odskaču od onih dobro centriranih).
Sad me zanima da li se neko susreo sa ovim i da li je negde zabeleženo da su tih godina izašle u opticaj serije sa lošim centriranjem?

257itlv.jpg
 

Back
Top