Besplatna procena vrednosti - stari novac, marke, ordenje

Evo slike kako to izgleda imam ovaj jedan dukat Aleksandar I Kralj Jugoslavije iz 1932. godine i novcic Franz Josef iz 1900. godine....

Napomena novcice nisam slikao zato sto nemam neki dobar digitalni foto nego sam novcice stavio u skener pa ih skenirao zato su novcici ovako maksimalno uvelicani i nekako cudno izgedaju :D :prstic: :rumenko:

dukatslika1.jpg


dukatslika2.jpg


franzjosef1900slika1.jpg


franzjosef1900slika2.jpg


Svako ko je zainteresovan za otkup moze da mi se javi na e-mail deja333car@yahoo.com ili na telefon broj 065-4728923 ili da ovde odgovori.... DEJAN!
 
Veliki pozdrav,imam pitanje...

100 dinara papirnih iz 1941 Narodna banka kraljevine Jugoslavije
100 dinara papirnih iz 1929 Narodna banka kraljevine Jugoslavije
20 Lira zlatnih Italijanskih iz 1882 na novcicu pise "Umberto I Re D'italia"
5 Dinara srebrnih iz 1879 "Milan M. Obrenovic IV.Knjaz Srpski"
2 Dinara srebrnih iz 1897 "Aleksandar I kralj Srbije" (Ovih imam 2 komada)
2 Dinara srebrnih iz 1904 "Petar I kralj Srbije"

Zanima me kolika je vrednost ovog novca,ako neko moze da mi odgovori,Hvala unapred.

Ako su za prodaju javite mi se na: dejan_2809979_dejan@hotmail.com
 
Uff da je meni onda kupiti taj 1 dukat iz 1931 za 120 e, zaista otkupio bih neogranicene kolicine. Ne kolega on je 150-160 e najmanje, 20 dinara 1925 otkupna cijena kod veletrgovaca je 210 e ako je lijepo ocuvan (a vecina jesu) tako da na tih 200 dodaj jos 20-30 e. Svih 5 crnogorskih niklenjaka vrijede 10 e cak i ako su odlicno ocuvani. Pozdrav

ja sam pre neki dan prodao jedan solidan 1931 za 110e, gde si tad bio bratiću moj da ti ga dam za 100, samo za tebe :p
 
Ako su za prodaju javite mi se na: dejan_2809979_dejan@hotmail.com

Zanima me koliko vredi??,ne bih zeleo da ih prodam,ako ti ne znas da li neko drugi zna da mi kaze kolika je vrednost ovog novca ?

100 dinara papirnih iz 1941 Narodna banka kraljevine Jugoslavije
100 dinara papirnih iz 1929 Narodna banka kraljevine Jugoslavije
20 Lira zlatnih Italijanskih iz 1882 na novcicu pise "Umberto I Re D'italia"
5 Dinara srebrnih iz 1879 "Milan M. Obrenovic IV.Knjaz Srpski"
2 Dinara srebrnih iz 1897 "Aleksandar I kralj Srbije" (Ovih imam 2 komada)
2 Dinara srebrnih iz 1904 "Petar I kralj Srbije"

HVALA UNAPRED !
 
Zanima me koliko vredi??,ne bih zeleo da ih prodam,ako ti ne znas da li neko drugi zna da mi kaze kolika je vrednost ovog novca ?

100 dinara papirnih iz 1941 Narodna banka kraljevine Jugoslavije
100 dinara papirnih iz 1929 Narodna banka kraljevine Jugoslavije
20 Lira zlatnih Italijanskih iz 1882 na novcicu pise "Umberto I Re D'italia"
5 Dinara srebrnih iz 1879 "Milan M. Obrenovic IV.Knjaz Srpski"
2 Dinara srebrnih iz 1897 "Aleksandar I kralj Srbije" (Ovih imam 2 komada)
2 Dinara srebrnih iz 1904 "Petar I kralj Srbije"

HVALA UNAPRED !

Tesko je reci koliko nesto vredi dok se ne pogleda. Postavite fotografije pa cemo vam odgovoriti. Pozdrav!!!
 
Uff da je meni onda kupiti taj 1 dukat iz 1931 za 120 e, zaista otkupio bih neogranicene kolicine. Ne kolega on je 150-160 e najmanje, 20 dinara 1925 otkupna cijena kod veletrgovaca je 210 e ako je lijepo ocuvan (a vecina jesu) tako da na tih 200 dodaj jos 20-30 e. Svih 5 crnogorskih niklenjaka vrijede 10 e cak i ako su odlicno ocuvani. Pozdrav

Procena je za neki srednji kvalitet. Mozda on vredi 150 ali ne eura vec dolara. Drugo je kad ljudi pomesaju te pojmove pa placaju vise nego sto vredi.
 
Procena je za neki srednji kvalitet. Mozda on vredi 150 ali ne eura vec dolara. Drugo je kad ljudi pomesaju te pojmove pa placaju vise nego sto vredi.
U pravu si sto se tice cene 1 dukata iz 1931.
Njegova vrednost je 150$. I ja sam moj u kvalitetu AUNC/XF+ platio 150$ i to kod coveka koji je sigurno medju najboljim poznavaocima srpske numizmatike u SND.
A on se sigurno nebi zeznuo pa mi prodao za 150$ nesto sto vredi 150-160E, bez obzira na duzevremensku dobru saradnju.
 
OK, 150 USD je negdje oko 117 eura, ja ostajem pri svojoj cijeni od 120 e koju bi dao za 1 dukat 1931. Bilo koji od zigova, nebitno, za oba razlicita dajem 240 eura znaci bez cijenkanja ni bilo sta sl jer sa zlatom i perperima nema cjenjakanja a ovo je po meni vise nego povoljna cijena tako da...Cak ni ne trazim savrseno stanje, samo da je ok i zdrav komad, neki xf,xf+. Imam onaj iz 1932 UNC i zaista ovo je maksimalno ozbiljan post koji ne pokusavam nista dokazati i sl, nabavite mi dukate iz 1931 po cijeni 150 $ i stvarno cu vam biti zahvalan od srca. Sto se tice placanja ako ste u BG ili Srbiji imam prijatelja koji ce to automatski regulisati a ja cu njemu vec platiti nama ustaljenom rutom, golubovima :)
Molim slike samo na mail ado_n_@hotmail.com
Unaprijed zahvalan svima koji ponude. Pozdrav
 
rebo bi pomoc,nabavio sam dosta srpskih dinara i para s greskom,pa me zanima koliko to vrijedi:

2 dinara 1938
2 dinara 1925
25 para 1920
Ovdje nepise mi mislimo da je srpski
1 1910
1 1900
2 1897
2 1911
1 1901
2 1898
10 1909
10 1898
10 1894
10 1895
2 dinara 1945 -greska isto

pisi normalno da te svi razumeju. sta ti znaci mislimo da je srpski !?!?
 
OK, 150 USD je negdje oko 117 eura, ja ostajem pri svojoj cijeni od 120 e koju bi dao za 1 dukat 1931. Bilo koji od zigova, nebitno, za oba razlicita dajem 240 eura znaci bez cijenkanja ni bilo sta sl jer sa zlatom i perperima nema cjenjakanja a ovo je po meni vise nego povoljna cijena tako da...Cak ni ne trazim savrseno stanje, samo da je ok i zdrav komad, neki xf,xf+. Imam onaj iz 1932 UNC i zaista ovo je maksimalno ozbiljan post koji ne pokusavam nista dokazati i sl, nabavite mi dukate iz 1931 po cijeni 150 $ i stvarno cu vam biti zahvalan od srca. Sto se tice placanja ako ste u BG ili Srbiji imam prijatelja koji ce to automatski regulisati a ja cu njemu vec platiti nama ustaljenom rutom, golubovima :)
Molim slike samo na mail ado_n_@hotmail.com
Unaprijed zahvalan svima koji ponude. Pozdrav
Ja sam musterija da otkupim taj dukat iz 1932 ukoliko je stvarno UNC.
Koliko ga cenis?
 
Ja sam musterija da otkupim taj dukat iz 1932 ukoliko je stvarno UNC.
Koliko ga cenis?

Mislim da se ipak nismo dobro razumjeli, taj komad imam samo jedan i u mojoj kolekciji je tako da ipak nije za prodaju, godina je lijepa ali opet nista posebno. Kvalitet je kovnicki sjaj, i kao takav da imam dupli primjerak cijenio bih ga 160 e, vama 150 e sto mislim da je povoljna cijena, iako da budem iskren volio bih neku zamjenu najvise. Da je kojim slucajem 1933 bio bi oko 300 e, a o 1934 da i ne govorimo 800-1000 e.
Ali evo ja pitam vas i sve ostale, da mi nabave dukat iz 1931, najobicnija godina, stanje xf za 120 e, ako se moze to izvesti. Pozdrav svima
 
Mislim da se ipak nismo dobro razumjeli, taj komad imam samo jedan i u mojoj kolekciji je tako da ipak nije za prodaju, godina je lijepa ali opet nista posebno. Kvalitet je kovnicki sjaj, i kao takav da imam dupli primjerak cijenio bih ga 160 e, vama 150 e sto mislim da je povoljna cijena, iako da budem iskren volio bih neku zamjenu najvise. Da je kojim slucajem 1933 bio bi oko 300 e, a o 1934 da i ne govorimo 800-1000 e.
Ali evo ja pitam vas i sve ostale, da mi nabave dukat iz 1931, najobicnija godina, stanje xf za 120 e, ako se moze to izvesti. Pozdrav svima
Ado, ja sam svoj dukat kupio u maju na sastanku SND-a od poznatog i cenjenog ko9lekcionara i poznavaoca. Kda dodjem pocetkom septembra pitacu ga da li ima jos neki i po koje pare. Moze se desiti da, ako ima sada ga zaceni malo vise s obzirom da je cena zlata nesto porasla posto je skoro od polovine juna bila stalno u padu do pocetka avgusta.
 
Ma vjerujem ja tebi druze milion posto to budi bez brige, nego bas zato i kazem, cijena zlata porasla i ima trend rasta u zadnjih 10ak dana, bila je cak i ispod 29 e tako da i ti dukati sumnjam da su vise 120 e iako se moze naci. Evo da se i ja malo pohvalim, prije mjesec i po sam uzeo ovaj dukat, zlato je bilo oko 31 e/gr, 1 dukat 1932 UNC, kovnicki sjaj, 100 e :) Naravno tip mi je rekao cijenu i rekao mi toliko zlata ima u njemu i ja mu platio toliko zlata hehe. Znaci ovo sam ispricao da vidite moze se naci to je neupitno, i ako opet kad naletite za 120 e lijep dukat iz 1931 uzmite ga a ja dajem rijec pare cete odmah dobiti i to tako da vam ja posaljem pare i tek kad preuzmete novac onda saljite po dogovoru. Ustvari akoBogda kad opet dodjem mislim da je 25.septembra madjunarodni sajam, ja ga sam uzmem ako naletim. Veliki pozdrav za vas :)
 
Ma vjerujem ja tebi druze milion posto to budi bez brige, nego bas zato i kazem, cijena zlata porasla i ima trend rasta u zadnjih 10ak dana, bila je cak i ispod 29 e tako da i ti dukati sumnjam da su vise 120 e iako se moze naci. Evo da se i ja malo pohvalim, prije mjesec i po sam uzeo ovaj dukat, zlato je bilo oko 31 e/gr, 1 dukat 1932 UNC, kovnicki sjaj, 100 e :) Naravno tip mi je rekao cijenu i rekao mi toliko zlata ima u njemu i ja mu platio toliko zlata hehe. Znaci ovo sam ispricao da vidite moze se naci to je neupitno, i ako opet kad naletite za 120 e lijep dukat iz 1931 uzmite ga a ja dajem rijec pare cete odmah dobiti i to tako da vam ja posaljem pare i tek kad preuzmete novac onda saljite po dogovoru. Ustvari akoBogda kad opet dodjem mislim da je 25.septembra madjunarodni sajam, ja ga sam uzmem ako naletim. Veliki pozdrav za vas :)

Ja sam zainteresovan za dukat 1932 bratiću ;) Šalji mi PP da se dogovorimo! A dukat 1931 drugi put kad budem imao daću ti za 110, VF kvalitet ;)
 

Back
Top