Ko je veći patriota? Voja ili Čeda

Ko je veći patriota?

  • Vojislav Koštunica

  • Čedomir Jovanović


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Patriota, dr. Zoran Đinđić. Poslednji intervju.
Ne pribojavate li se da nas “međunarodna zajednica” polako navikava na pomisao da je za nas najbolje da se sami pomirimo sa nezavisnim Kosmetom?
- Moguće je da neko ima i takvu računicu. Samo, nezavisno od toga, mi moramo da definišemo naš nacionalni interes na Kosmetu i povodom njega i da za svoje stavove tražimo saveznike. Ne smemo više dozvoljavati da svoj nacionalni interes definišemo prema tome šta neki drugi misle da je naš nacionalni interes.
 
Patriota, dr. Zoran Đinđić. Poslednji intervju.
Ne pribojavate li se da nas “međunarodna zajednica” polako navikava na pomisao da je za nas najbolje da se sami pomirimo sa nezavisnim Kosmetom?
- Moguće je da neko ima i takvu računicu. Samo, nezavisno od toga, mi moramo da definišemo naš nacionalni interes na Kosmetu i povodom njega i da za svoje stavove tražimo saveznike. Ne smemo više dozvoljavati da svoj nacionalni interes definišemo prema tome šta neki drugi misle da je naš nacionalni interes.

Bas me interesuje kako bi se Djiki ponasao u sadasnjoj situaciji:(:(:(
 
Patriota, dr. Zoran Đinđić. Poslednji intervju.
Ne pribojavate li se da nas “međunarodna zajednica” polako navikava na pomisao da je za nas najbolje da se sami pomirimo sa nezavisnim Kosmetom?
- Moguće je da neko ima i takvu računicu. Samo, nezavisno od toga, mi moramo da definišemo naš nacionalni interes na Kosmetu i povodom njega i da za svoje stavove tražimo saveznike. Ne smemo više dozvoljavati da svoj nacionalni interes definišemo prema tome šta neki drugi misle da je naš nacionalni interes.

Zaboravili su to ove današnje demokrate i evropejci.
Kunu se u Đinđića, a rade sve suprotno od onoga kako bi on postupao.
Tako se i Crnogorci kunu u Njegoša zaboravljajući koliko je isticao srpstvo u svojim delima.
 

Боже ме сачувај и саклони...:roll::roll::roll:




episkop2qi.gif
 

Back
Top