Porodicni problemi

pobegla bih ,ne bi smeo posle da me pipne bar ja tako mislim,a otisla bih kod drugarice .......ma ne znam gde bi pobegla ceo dan me ne bi bilo i onda bih ga pozvala i rekla to,to,to i to

glupo al nista mi ne bi u datom trenutku palo napamet
 
pobegla bih ,ne bi smeo posle da me pipne bar ja tako mislim,a otisla bih kod drugarice .......ma ne znam gde bi pobegla ceo dan me ne bi bilo i onda bih ga pozvala i rekla to,to,to i to

glupo al nista mi ne bi u datom trenutku palo napamet


mislim da bi posle 'bijega' bilo samo jos gore.....jer se 'usudila' na takav korak....
tako da je BIJEG potpuna greska...
a ako je toliko lose kao sto ona kaZze...treba da se obrati nekome...mami,ako ima ili nekome iZz socijalne ustanove.......ali i to....u danasnje vrijeme nije rijesenje....:-(
 
ljudi nasilje u porodici se strogo kaznjava tu nema zaebavanja....i recimo kad dete tuce svoje roditelje oni ce samo 2 puta da dodju jednom za opomenu drugi put se ide na saslusanje i odma u deciji zatvor....a za nasilje nad decom je jos strozije....
 
Mislim da je najbolje da porazgovaras sa nekim starijim u koga imas poverenja,ili sa skolskim psihologom ili pedagogom.Ispricaj im svoju pricu,njihova je duznost da ti pomognu.Ne znam gde zivim(mislim u kom gradu)i kome bi jos mogla da se obratis za pomoc.Sta znam,postoji i SOS sluzba za zrtve nasilja,njihov broj telefona mozes naci u dnevnim novinama "Politika''.........
U svakom slucaju,savetujem ti da ne cutis vise,nego da se obratis nekoj osobi koja stvarno moze da ti pomogne,i zelim ti puno srece!
 
pobegla bih i pozvala policiju da ide samnom kuci

joj kako ti idesh glavom kroZz zid....strashno...pa sta ce murija ...da spava moZzda s tobom u krevetu.,,,,???...kao sto sam vetj rekla samo ce biti gore....
a kako sam raZzumijela (ispravite me ako grijesim) u OVOM slucaju,ona ima dva brata, mama joj je otisla kad je bila mala...i sta ...'trebaju njih troje sami da zive....mislim da je ona i o tome mislisla....:P
 
Meni cale jdnom digu ruku na mene...i NIKAD vise....posto su bili posle toga OGROMNI problemi....itd....mislim ja zivim u nemackoj...ovde to sve drugacije nego kod nas....

A keva mi je tu drugcija....ona bih mogla dan i noc da me bije...ali ne usudjuje se...posto sam ja njoj vec jendom vratila....pre se nisam branila i cutala sam...ali nema nista od toga kad cutis i sve gutas...cek je onda gore...

Najbolje bih bilo da sa nekim popricas iz familije ko je dobar sa tvojim caletom....

Ja isto imam mladjeg brata...njega npr. nikad nisu udarili itd...sve sme ali nije vazno...***...kaznjeni smo vec sa time....da je Dr. reko na rodjenju kevama....,,Cestitam za CERKICU!!!,,
 
Malo se smirio,hvala Bogu.Neko je napisao da mu vratim,to necu uciniti sigurno.Iako bih mogla,on je star covek a ja sam do pre pola godine trenirala kik boxing (protiv njegove volje,tajno sam to radila),ali iz postovanja roditelje nikad ne bih udarila.
 
Daco,nadam se da ce da potraje.
Inace,posto su mi sportski tereni bukvalno ispred kuce,svako vece idem na trcanje i tako se oslobadjam besa i gorcine koju mi on nanosi.Nekako imas osecaj potpune slobode i oslobodis se negativne energije.Ponekad mi se pridruzi i neki decko,udvoje je jos lepse.
 
Ustanovili su mi preskakanje srca.Pila sam do skoro neke lekove i sada je sve okej,ali jos uvek ne smem da preterujem sa fizickom akivnoscu.Pre sam imala extra telo,sad su mi evo spali trbusnjaci. :( Jedva cekam da mi kardiolog dozvoli da nastavim aktivno da se bavim sportom ponovo.
 
U ja sam imao gadan trip pre 3 dana, 3h svadje, i onda je cale krenuo da udari kevu, i ja sam stao izmedju njih, on je recimo fizicki jaci od mene, nisam vise tinejdz pa umem da se oduprem, ali *** bitno je da zna da nema zezanja ako mi dira kevu.... Grizemmm AVVVVV, ili gore... malo bolesno, ali tako je! : )) inace od svega imam masnicu na mom enormnom bicepsu, od kidanja :))) al sam jak, hihihi
 

Back
Top