REPUBLIKA ILI MONARHIJA

REPUBLIKA ILI MONARHIJA?


  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .
Nikako,Monarhija.
Nemogu da oprostim greh sto su Karadjordjevici pobegli.

Славка, :heart: моје.

Ти да не излазиш из куће оног дана када се буде одржавао референдум по овом питању.

Не морају само Карађорђевићи да седну на престо, има још кандидата али о томе мора народ да одлучи.
 
Славка, :heart: моје.

Ти да не излазиш из куће оног дана када се буде одржавао референдум по овом питању.

Не морају само Карађорђевићи да седну на престо, има још кандидата али о томе мора народ да одлучи.

Koji:heart:moje.
Ja,samo znam za Karadjordjeviceve i Obrenoviceve.
Ili sam nesto propusila:rolleyes:
 
Opet anketa "Republika ili Monarhija"... Da li se nešto promenilo u odnosu na pre mesec dana?

Није се ништа променило. Можда, ал у корист монархије. Људи су огорчени на последње председничке изборе. Мислили су да ће нешто променити кад оно мућак.

Свака част Тадићи, културан је и уљудан. Није могао да издржи притисак те функције, оседео је, оперисао жуч. То је све од стреса.

Политика његове странке га ограничава у вођењу државе. Мада наш народ мисли да наш председник државе има иста овлашћења као и председник Француске, Русије и Америке.
 
Није се ништа променило. Можда, ал у корист монархије. Људи су огорчени на последње председничке изборе. Мислили су да ће нешто променити кад оно мућак.

Свака част Тадићи, културан је и уљудан. Није могао да издржи притисак те функције, оседео је, оперисао жуч. То је све о стреса.

Политика његове странке га ограничава у вођењу државе. Мада наш народ мисли да наш председник државе има иста овлашћења као и председник Француске, Русије и Америке.



Ogorcheni su oni glasachi i politichari koji su glasali i navijali za Tomu...
Kako se nije promenilo...Pukla VLADA...
 
Mopublicka renarhija.

Слажем се ако си мислио на парламентарну монархију у којој шеф државе (читај: краљ) неће чекати три месеца да предложи ко ће бити премијер владе. Краљ не одговара ни једној партији, не мора да се фемка:)
 
Не знам на кога мислиш.

Али Чеда ће свој рејтин поправити на штету Тадића.

И Влада је пукла зато што је тако Коштуница хтео.


lao shto si bio "obaveshten" o nuclear weapons u Indiji...tako si i sa "deshavanjima" u nas...
Vlada je pala jer je Koshtunjavi PREGLASAN...nakon toga ...logichan sled dogadjaja...
inache...BoTa...da je mogao...raspustio bi Vladu 04.02.2008...ali po Ustavu...on to ne mozhe...zato smo se i Mrcvarili mesec dana...
 

Back
Top