PROGNOZE REZULTATA PARLAMENTARNIH IZBORA

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Recimo, da probam, sa nekom prelimainarnom prognozom...

Mislim da će procenti biti tu negde. Treba se potruditi i odvući glasove SPS-u i onda ništa od vlade DSS+SRS.

Moja procena:

SRS 36%
DS-G17-LSV-SDP 35%
DSS-NS 9%
LDP 5%
Mađari 2%
Sandžak 1%
Romi 1%

_________________

SPS 4%
Ostali otimači procenata i nevažeći - ostalo

Ovako otprilike ostaje pat pozicija i može mnogo da zavisi od toga da li SRS>DS ili obrnuto, pa makar i za 1 glas, ko će formirati vladu...

Ostavite svoje prognoze, ali budite realni. Pa ćemo 11. maja da vidimo ko je bio najbliži.
 
Potpuno se slazem ,jedino sto je sigurno da sada ni LDP ni DS mogu ocekivati osipanje biraca u velikom broju.
Kako rekose cekamo rezulttat izbora pa cemo doneti odliku u vezi euleksa ,opet ista prica .

Poenta je što će se na ovim izborima igrati na sigurno, bez puno rizika. Napadaj druge, ne pričaj o svojim greškama, a ni o planovima ako nisi pitan. Zato će svaka šuša da traži trn u tuđem oku.
Ovi izbori će biti veoma prljavi i unapred mi se gade, da ti iskreno kažem.
 
Poenta je što će se na ovim izborima igrati na sigurno, bez puno rizika. Napadaj druge, ne pričaj o svojim greškama, a ni o planovima ako nisi pitan. Zato će svaka šuša da traži trn u tuđem oku.
Ovi izbori će biti veoma prljavi i unapred mi se gade, da ti iskreno kažem.

Pa politika ti je takva jede zive ljude ,kad bude postojala partija koja nikog ne napada i koja postuje svoj program i prica samo sta ce oni da urade ili su uradili glasacu za njih bez obzira na program.
 
Torrente, Mrkonjić nema isti rejting kao Dačić, koji će biti nosilac liste i neće preći cenzus.

A sta mislis da su na predsednickim kao ljudi glasali za Mrkonjica zato sto je to Mrkonjic a ne zato sto su naklonjeni SPS-u. Pa pola glasaca DS-a misli za Tadica da je retard ali su glasali za njega zato sto je to DS.

SPS garantovano ide preko 5-6% a jos ako im se Palma prikljuci i vise,G17 garantovano duva ako izadje sam.
 
A sta mislis da su na predsednickim kao ljudi glasali za Mrkonjica zato sto je to Mrkonjic a ne zato sto su naklonjeni SPS-u. Pa pola glasaca DS-a misli za Tadica da je retard ali su glasali za njega zato sto je to DS.

SPS garantovano ide preko 5-6% a jos ako im se Palma prikljuci i vise,G17 garantovano duva ako izadje sam.

Tadić je političar svetskog renomea i manekenskog izgleda koji vodi realnu politiku. Retard može da bude neko ko izjavi: "Ja sam ateista, ali za mene je Milošević svetac."

SPS ne prelazi cenzus. Hvala bogu.
 

Back
Top