Glas za Tadića = glas za Koštunicu

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Svi vi loši đaci koji teško učite lekcije i spremate se da ponovo glasate za BoTu! Da li ste već zaboravili kako je politički puding Boris Tadić prošle godine besramno utovario sve vaše glasove u DSS džak i pristao na sve protiv čega ste glasali - učinio je Koštunicu premijerom, Jočića ministrom policije, Ilića kapitalcem, Bulatovića načelnikom DB..? Da li ste zaboravili kako je na sva usta pričao o potpisivanju SSP do 3. februara ove godine,pa je posle u zemlju propao? Čak ni sada nije imao hrabrosti da obori vladu nego je Koštunica to morao da učini..

Varate se ako mislite da vas ovaj čovek i njegovi saradnici opet neće izdati i napraviti magarcima pod izgovorom nekog "višeg državnog interesa" (npr. dolaska radikala na vlast). Nastavak agonije,nazadovanje,gubljenje vremena i živaca - da li ćete za to glasati? Prevario je svoje glasače svaki put do sada,prevariće opet.
Jedino glas za LDP je sigurno glas protiv Koštunice!
 
Bez obizra sta vi i ja mislili i zeleli, Toma dobija !
I ma ko da se sastane, bice tako ,a za to je kriva DS i prijatelji iz EU !
I sto vise budu se oglasavali vasi "prijatelji" iz EU, to SRS raste za 1-2 %, sto vise bude prica EU ili korenje, raste SRS !
Pa vi vidite !
 
Ljudi bez zezanja ja znam jedno 25 ljudi koji su glasali za Tadica na predsednickim izborima, a sada im nepada na pamet, a medju njima sam i ja !
Zato sto covek lupeta i EU i Kosovo, a sada smo videli posle proglasenja da nema nista od toga !
Covek koji toliko trabunja o EU ,a nezna nista o Lisabonskom sporazumu, onda on nezna nista o EU !
 
Glasajte za ciganina Jovanovica pa sa njim......pravac Indija.
Glasajte za DS pa sa njima pravac u "Evropu".
Idite bre svi u fizdu materinu da imamo mi (ca.4 miliona) gde da se vratimo a vi uzivajte u demokratijama i ostalim sranjima u kojima mi vec zivimo godinama.Marsh iz Srbije, BANDO CRVENA!!!
 
Svi vi loši đaci koji teško učite lekcije i spremate se da ponovo glasate za BoTu! Da li ste već zaboravili kako je politički puding Boris Tadić prošle godine besramno utovario sve vaše glasove u DSS džak i pristao na sve protiv čega ste glasali - učinio je Koštunicu premijerom, Jočića ministrom policije, Ilića kapitalcem, Bulatovića načelnikom DB..? Da li ste zaboravili kako je na sva usta pričao o potpisivanju SSP do 3. februara ove godine,pa je posle u zemlju propao? Čak ni sada nije imao hrabrosti da obori vladu nego je Koštunica to morao da učini..

Varate se ako mislite da vas ovaj čovek i njegovi saradnici opet neće izdati i napraviti magarcima pod izgovorom nekog "višeg državnog interesa" (npr. dolaska radikala na vlast). Nastavak agonije,nazadovanje,gubljenje vremena i živaca - da li ćete za to glasati? Prevario je svoje glasače svaki put do sada,prevariće opet.
Jedino glas za LDP je sigurno glas protiv Koštunice!

slažem se, al *** nema od toga nista, i ti to znas. nas narod je takav i ako ti se ne svidja da zivis ovde pali preko evo sad su madjari predložili da nam ukinu vize ako to prodje pali i ne okreći se sine, i nevraćaj se vise nikad.
iskoristi pametno(tj kako ti zelis) ostatak svog zivota. mnogo ih je otislo otićiće ih jos vise.

oootišo je...
svak ko valja
neki vani
a neki ka nebu
ostala je samoooo
fukara i raja
i mi s njima
na bijelome lebu.
Rambo Amadeus RASMC
 

Back
Top