"Politika i mediji "

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Pa posto nam idu izbori i ispiranje mozga, svaka novina i agencija ima svoga "mesiju"
Da vidimo ovako
B92- "cedovizija", mesije=ceda, solana,rupel !
Blic-nekada bila ok novina,ali zadnjih dana se vidi da se priklonila ekstremnom delu ds ,a na sajtu pocela i cenzura komentara (koji zastupa "jastreb" sutanovac, a to je koalicija sa ldp), fokus kostunica = satana, eu = alah ekber raj sa 40 devica !
Pravda - SRS, imaju dobre viceve, malo trule, slabo sam ih pratio ,ali samo Toma srbiju spasava !
Agencija BETA - ekstremno "objektivna", deluje kao sekta Aum-Sinrikijo, autori "kosova za patike", dileme EU ili korenje, exkluzivni intervijui sa Karlom i odlomci iz njene knjige !
Danas- koliko sam cuo b92 u olovnom obliku
Studio B - gl. urednik Timofejev, kao i on totalno antipaticna TV, Sarapa legenda i ostala ekipa za velikog brata
Press - Patriotskilist, jedini srpski list (kako kazu) , ali ebe ih to sto izlaze na latinici
Kurir - Anti gej 17, to mislim da svako podrzava, umeju da raspale po svima, mnogo lazu, ali su im dobre montaze!
itd..
Mozete nastaviti analizu ! Jedino da pohvalim Vecernje Novosti i Politiku, drze balans za sada, komenati na sajtu glat prolaze ma kakvi stavovi bili !
 
RTS - Ceda, Boris, Dinkic = izdajnici, Kostunica = Narodni heroj
PINK - Toma, Vucic, Velja = Kreativni umetnici, Ceda i Boris i Dinkic ne postoje uopste...
Vecernje Novosti - Kako Miskovic naruci tako pisemo...
Press - Mitovi i legende, "Bio jednom jedan ratni heroj" itd...
FOX - Pustamo sve i vucemo na sve strane ako dovoljno platite...
 

Back
Top