I sta sada ja da radim?!

Zvezda vodilja

Zainteresovan član
Poruka
301
Evo dragi, i manje dragi forumasi :), imam jedno veliko pitanje i dilemu i ne znam kako da je razresim! Pa mi je neophodna vasa pomoc ako bi imali ideju sta da uradim?

ovako, tip j estariji, znamo se godinama, zivimo 3000 km daleko i od prvog trenutka smo pali jedno na drugo. nikad se nista nije desilo a bilo je dva kratka i vrlo neuspela pokusaja. Prvi put on s*ebao mene, mislim da je imao nekog tada i uplasio se, drugi put ja njega a nije bila namera. Prosto je valjda bio trenutak, nekako nas je zivot ponovo ukrstio i onda je sve planulo za tili cas...i od svega sam se ja prepala i bukvalno pobegla. Uspeli smo da se poljubimo pre nego ja zapalih...

Pokusavam od tada a to je sada oko 2 god da pricam sa njim ali ne ide. Ne odgovara na poruke, pozive nista...tisina! Poslo mi je za rukom neposredno posle tog desavanja da se cujem sa njim da probam da mu objasnim i nekako smo traljavo i komunicirali a onda mi je rekao da sam razmazena i navikla da imam sve da njega necu imati i da cu ga se tako secati ceo zivot. To se sada i desava, on je i dalje tu i ako je proslo oko 2 godine a od njega ni glasa. Doduse zvao me je letos posle moje poruke da pita da li sam resila problem (nesto u cemu je on mogao puno da mi pomogne) i to je sve...niti pise niti se javlja niti odgovara kad ja pisem ili zovem.

Pitanje: Sta da radim sada? Trebalo bi da idem tamo gde on zivi za neko vreme i volela bih da namestim da se vidimo live jer je to jedino sta mozda moze promeniti ovu agoniju sada. Ne znam kako, ne krecemo se medju iste ljude i problem je kako da to vidjenje isceniram?!

Dakkle imate li predloga uopste sta uraditi i kako?!

Hvala u npred svima, ponajvise ozbiljnima i dobronamernima!

poz!
 
Ma nije mi vise on ni bitan mozda, prosto sujeta valjda. Ma samo bi da ga zagrlim jednom jako...eventualno kresnem i to je to...

A ne odustajem Boga pitaj zasto, prosto ne mogu, jako je toliko. A i nekako znam, ludo ali osecam da i on oseca slicno samo je naduti balkanac koga je "klinka" s*******...dosta je stariji od mene mada ja i nisam bas klinka :). A i nije mi bila namera da ga povredim i ponizim prosto sam se prepala...
 
Ma nije mi vise on ni bitan mozda, prosto sujeta valjda. Ma samo bi da ga zagrlim jednom jako...eventualno kresnem i to je to...

A ne odustajem Boga pitaj zasto, prosto ne mogu, jako je toliko. A i nekako znam, ludo ali osecam da i on oseca slicno samo je naduti balkanac koga je "klinka" s*******...dosta je stariji od mene mada ja i nisam bas klinka :). A i nije mi bila namera da ga povredim i ponizim prosto sam se prepala...

Dobro,..posto sam i ja tgalva kao ti ne volim ne raščišćene račune , onda te razumem.

Ja sam takvu situaciju resial tako sto sam otisla na jedan koncert u nekom kafiću gde je bio ON i bilo je sad ili nikad (da razresimo slicnu situaciju kao tvoja) i sacekala sam ga kad je izasao iz wc-a i konacno posle 2 godine razjasnili celu situaciju,...i bilo mi je mnogo lakse i mogla sam dakrenem dalje svojim zivotom, tako da ti je moj savet idi kod njega,..napravi mu sačekušu negde :D
 
E pa Samantha vidis da me razumes! Kad bih i ja samo mogla, ama samo da razresimo to live...

I nije to problem naci drugog, nego je problem izbaciti njega iz sebe i zasto je to tako tesko kad nikada prakticno nije ni bio u meni...? :)

I kako da mu napravim sacekusu?! Kad pojma nemam gde, sem na poslu gde je na visokoj funkciji ili kuci kad ne znam kada dolazi...I sta ako nije sam?
 
Ajde majke ti ne leleci tu.
Ocigledno, a kazes to i sama, imas problem sa sujetom.
Probali ste, prosto se nije namestilo da budete zajedno i cemu tolika kuknjava i patnja.

Dali su ti dobar savet.
Obrati mu se direktno na neki nacin, snadji se vec.
Reci da dolazis i da bi da ga vidis.
Ako te i tad "iskulira" to je to.
Meni se cini da je on shvatio da ga ti zavlacis i prosto se ohladio.
A to sto tebe pogadja to sto se ohladio, to je vec druga stvar
A u medjuvremenu zivi malo zivot i batali se muskarca koji ti je na 4 sata leta.
 
Zvezdice meni je ova prica poznata..kao da je vec bila..anyway..daleko od okica daleko od srca..:)
Jedan poljubac ne znaci nista..tako isto po njegovim pisanijama ne znas da li ima nekog..takva iznenadjenja su po meni velika kocka.
 
E pa Samantha vidis da me razumes! Kad bih i ja samo mogla, ama samo da razresimo to live...

I nije to problem naci drugog, nego je problem izbaciti njega iz sebe i zasto je to tako tesko kad nikada prakticno nije ni bio u meni...? :)

I kako da mu napravim sacekusu?! Kad pojma nemam gde, sem na poslu gde je na visokoj funkciji ili kuci kad ne znam kada dolazi...I sta ako nije sam?

Pa da ,..ali fazon je u tome sto smo on i ja u istom gradu,...a i ovaj moj je na funkciji, samo sto meni to nie bilo bitno jer sam ga ja poznavala jos dok nije bio niko i nista, ali ko zna da li bi i ja to uradila da se nismo videli na toj zurci i da ja nisam odlucila da MORAM da zavrsim sa njim i da krenem dalje u zivotu.
 
Ma ja i te kako idem dalje i naravno da ne sedim i cekam na njega. u ostalom i tada kada je trebalo da se desi sam imala bojazan da ja i on nikada ne mozemo biti zajedno, prosto nemoguce tehnicki. Bilo bi moguce kad bih ja spakovala kofere zaboravila sve ovde i otisla na primer kod njega. A da bi se to desilo je potrebno meni bar dosta, bas dosta...

To sto je na funkciji meni nije ni malo vazno. Pa i ja sam na funkciji :). Mi se ni ne znamo iz tog profesionalnog konteksta pa je i nebitno. Pomenula sam samo jer je zeznuto traziti da vidis finansijskog direktora u veklikoj firmi tek onako...a ja ne bih rekla svoje ime. Pokusavala sam i do sada da se vidim sa njim kad sam tamo (2 sata leta nije 4 :))) ali nista...bez odgovora...
Eto...pa niste ni bili od neke pomoci.
Georgejune, dragi covece :9, ne pise on ni slovceta...kazem samo je jednom letos nazvao ne bi li mi resio problem koji sam mu napisala u sms-u i u medjuvremenu sama resila jer se nisam usudila njega da kontaktiram...i sta da kazem, opet sam se oduzela kad sam mu cula glas...i svaki put je tako!

i moram ga videti! Ovaj put moram! Samo ne znam kako?!
 
Zvezdo, da hoće, sam bi te potražio. Prošlo je previše vremena da bi se nastavilo tamo gde ste stali nakon jednog, jedinog poljupca. Čovek nije dugme pa da klikneš na njega; čak i da se ponovo vidite, mora da postoji mnogo toga što bi vas odvelo u pravcu koji ti priželjkuješ.
Koga nema, bez njega se mora.
 
Mackice, hvala na komentaru ali on i ja se znamo nekih 7-8 god i kazem kliknulo je od prvog trenutka. Tada nije nista moglo biti jer sam bila predmet velikog interesovanja njegovog prijatelja, tako smo se i upoznali. Kasnije smo se sporadicno vidjali stalno preko tog zajednickog "prijatelja" meni njemu prijatelja :). Ali su nam vidjenja bila sporadicna i godine su uvek bile izmedju ili bar meseci...i uvek je postojalo to nesto...

Prvi pokusaj kada je on zeznuo je doveo do toga da uopste ne budemo ni u kakvojk omunikaciji oko 3 god. Cak je jednom on dolazio u zemlju gde sam ja i pitao togzajednickog prijatelja da mu da moj tel koji ovaj tada vise nije imao, jer smo on i ja prekinuli to sta smo imali.

Posle 3 god se desava nesto strasno sa nasim zajednickim kontaktom i on mi je bio jedini koga sam mogla kontaktirati, njegov tel mi je ostao u secanju nekako. Te ga ja nazvah, on se odusevio, trazio moj tel i to medjutim sam ja tada totalno izkulirala. Da bi se iz istog razloga culi nesto kasnije, posle par meseci, kad sam ja bila dole, i trajalo je ludilo 3 dana (telefonom), onda je on dosao po mene 300 km da bi se videli i umesto da se desi ja pobegnem i odem da spavam kod drugarice....

Tako da vreme nije mnogo vazno, cini mi se bar.

A da li je sam ne znam. Razveden je odavno ima veliku decu, imao je neke duge veze kasnije ali mi se nekkao cini da nije ni sa kim u istoj kuci. I sada imam taj osecaj mada pojma nemam.

Ma lepo mi vi kazete da zaboravim, ja bih rado ali razumete li da ne mogu! Zelim samo jos jednom da ga vidim, ostalo vise nije uopste vazno.

Ja imam svoj zivot, i emotivni naravno a i mnogo toga zelim sta je vec oprobao tako da prica o nama ne moze lako imati kraj...i ziveli su dugo i srecno i zajedno do kraja zivota...

I poporicala bih sa njim o vidjenju ali shvatate li da nailazim samo na cutanje!? :heart:
 
Da, znam, taj trenutak vise nikada nece biti isti....ja to znam i pomirila sam se time.

I ko sto rekoh ja ni ne zelim nista sa tim covekom, sem samo da ga vidim jos jednom, zagrlim jako, poljubim...i nista dalje..nema dalje.

I sta u ostalom znaci to cutanje?! Zasto me prosto ne otera u pm ako ne zeli nista samnom vec to uzasno cutanje...?
 
Ma lepo mi vi kazete da zaboravim, ja bih rado ali razumete li da ne mogu!

Ne znam, Zvezdo. Lično, nikad sebi ne dozvoljavam sumnju da nekom dosađujem ili smetam. Ali, ne tvrdim da je moj rezon ispravan.
Ovo boldovano razumem.
Ukoliko veruješ svojoj intuiciji, koja ti govori da bi taj susret bio obostrano prijatan (da ga tako nazovem), onda idi kod njega….pa makar po cenu da se razočaraš ili budeš kvalifikovana kao nametljiva osoba. Ybg, ako treba – bolje brzi kraj nego spora agonija. Jer želeti nekog toliko vremena a nemati odgovor i jeste agonija. :-(

A zašto ćuti - ko zna... Kažnjava te? Ravnodušan je? Pođi od svih, najgorih pretpostavki. Mada, pretpostavka je majka svih zayeba, tako da... Nemam odgovor. Nema univerzalnih odgovora.
 

Back
Top