Ljubavne pesme ili mobilni???

Steffan:
Ronik:
Ja i dalje mislim da je bolesnik :)
Salim se...
Ja mislim da je enrico nesigurna osoba, verovatno isfrustirana losim iskustvom u odnosima sa suprotnim polom, ako ih je uopste imao...
Svakako inferioran kada je u vezi sa nekim do koga mu je stalo, opet ako je ikada tako nesto doziveo :twisted:
Ajde reci da li sam pogodio? Iskreno, i oprosteno ti je za sva s.ranja sto si pravio :wink:

hahaha... e stvarno si surov, sutiras coveka dok je na zemlji... pravi si sadista... mmmm... moj tip coveka... :)
Pa, nemojte, ljudi, kako vam ga nije zao? :lol: 8)
Covek otvorio svoju dusu, pokazao nam da i on misli da je samo smrtnik, cak se po svojoj inteligenciji stavio u poslednju desetinu ljudi sa foruma (sto ce reci - u ravni sa Mariovim bratom:)). Kako imate srca da se rugate coveku? :lol:
Salu na stranu, shvatite ozbiljno ovo sto cu reci – skoro svi ovde se pretvaraju da su nesto sto nisu. Podjite od sebe. Zato niko nema pravo da ovde ikoga osudjuje – u svetu ludaka lud je onaj covek koji je normalan. :? Dakle – slobodno se svi pretvarajte ovde, niko i ne ocekuje drugo… Samo sam ja ovde luda… Al’ ajde… ne mozes SVE imati… :wink:
Zato – pozdrav svima. A Steffanu i Roniku posebno, jer su ocigledno vrlo nestasna decica… :wink: :wink:
I nastavite da doprinosite razvoju tipova licnosti ovde na forumu. :twisted: 8)
 
Snezna_kraljica:
Salu na stranu, shvatite ozbiljno ovo sto cu reci – skoro svi ovde se pretvaraju da su nesto sto nisu. Podjite od sebe. Zato niko nema pravo da ovde ikoga osudjuje – u svetu ludaka lud je onaj covek koji je normalan. :? Dakle – slobodno se svi pretvarajte ovde, niko i ne ocekuje drugo… Samo sam ja ovde luda… Al’ ajde… ne mozes SVE imati… :wink:
Zato – pozdrav svima. A Steffanu i Roniku posebno, jer su ocigledno vrlo nestasna decica… :wink: :wink:
I nastavite da doprinosite razvoju tipova licnosti ovde na forumu. :twisted: 8)

Da mama... :( Da li mogu sada malo da se "igram" sa Ronikom u pesku? :P
 
Ima noći kada se trgnem u samoći
Krene mi ruka sama
Da porukom protrljam oči
Da joj kažem da sam sam u ovoj noći
...
Joj, ljudi, što ja volem da pisem ljubavne poruke. Zato i imam mobilni telephon. Pa sve smišljam, naprežem um da smestim sve u ono malo slova što podržava aparat. I baš me briga da li me ona vole, ja se družim sa mojom Muzom i sve mi lepo. Ona mene podari, a ja prenesem pesmu.
Kakve su to pesme, pojma nemam. Nešto mi ih ni ne komentarišu. Pa opet, pišem ih i dalje, a šaljem samo onim curama koje se ne bune što ih pesmorukama bombardijem. Još kada bih uspeo da se izregistrujem na one sajtove što ti daju besplatnu uslugu slanja poruka bio bih, pa - Car.
 
djidjo:
Joj, ljudi, što ja volem da pisem ljubavne poruke. Zato i imam mobilni telephon. Pa sve smišljam, naprežem um da smestim sve u ono malo slova što podržava aparat. I baš me briga da li me ona vole, ja se družim sa mojom Muzom i sve mi lepo. Ona mene podari, a ja prenesem pesmu.
Kakve su to pesme, pojma nemam. Nešto mi ih ni ne komentarišu. Pa opet, pišem ih i dalje, a šaljem samo onim curama koje se ne bune što ih pesmorukama bombardijem. Još kada bih uspeo da se izregistrujem na one sajtove što ti daju besplatnu uslugu slanja poruka bio bih, pa - Car.
I, eto tako – rast obima tvog stvaralastva je direktno proporcionalan sa brojem poruka koje saljes…
Interesantno… Kada bi operateri to shvatili, drugacije bi se ponasali, a ne ovako, kao da pokusavaju da uguse svaki pokusaj kreativnog izrazavanja…

Ali, malo je nezgodno pisati poruku takvog tipa…
Ako dopustis inspiraciji da se razmase – ona ce se ipak smanjiti pod uticajem truda da otkucas sva slovca pravilno.
Zato je bolje smisliti pesmicu, pa onda na miru otkucati.

I… Vrlo je interesantno procitati poruku Novosadjanina… Bas VOLEM!
 
Snezna_kraljica:
Salu na stranu, shvatite ozbiljno ovo sto cu reci – skoro svi ovde se pretvaraju da su nesto sto nisu. Podjite od sebe. Zato niko nema pravo da ovde ikoga osudjuje – u svetu ludaka lud je onaj covek koji je normalan. :? Dakle – slobodno se svi pretvarajte ovde, niko i ne ocekuje drugo… Samo sam ja ovde luda… Al’ ajde… ne mozes SVE imati… :wink:
Zato – pozdrav svima. A Steffanu i Roniku posebno, jer su ocigledno vrlo nestasna decica… :wink: :wink:
I nastavite da doprinosite razvoju tipova licnosti ovde na forumu. :twisted: 8)

Ne moze covek da se pretvara ovde zato sto ovde ni ne moze blisko da upozna nekoga...
Traziti ovde prijatelja, srodnu dusu, ljubav, muskarca, zenu je mnogo pateticno i to mogu samo nesrecni i usamljeni ljudi. Svako ko ovde ocekuje nesto vise od dobrog zezanja je obicna budala(nemojte da mislite da govorim o nekom konkretno, govorim uopsteno).
Dobra osobina foruma je sto ljudi mogu da pricaju i ponasaju se mnogo slobodnije nego u prirodi. Ne bih rekao da je to pretvaranje, vec ispunjavanje skrivenih zelja i stvari koje u prirodi ne bi smeli (hteli)da rade. Zanemaruje se racionalni deo ljudskog ponasanja koji nas inhibira i drzi pod kontrolom. Ovde u pocetku postoje samo nickovi, ne licnosti. Zar niste primetili da sto ste duze na forumu to vam je vise stalo do vaseg "imidza". To je zato sto ste u medjuvremenu oformili neku "virtuelnu licnost" na forumu po kojoj vas drugi prepoznaju, koja se pomalo priblizava vasoj pravoj licnosti, ali koja opet nema blage veze sa njom. Zato ovde niko nikog u stvari ne poznaje i zato sve to treba da ostane u domenu virtualnih kontakata, jer cete se, u suprotnom, veoma razocarati... Osoba sa druge strane zice je onakva kakvu je vi zamisljate i kakva vi zelite da ona bude.
Evo sada malo msajlija ako sam bio previse ozbiljan:
:D :) :o :lol: :shock: :wink: :twisted:
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Steffan:
Da mama... :( Da li mogu sada malo da se "igram" sa Ronikom u pesku? :P
Ako njega pusti njegova mama… Moze, ali samo ako obecas da ces biti dobar. U suprotnom ce ti mama izvuci usi. Propisno.
I nemoj dugo, moras da ides na posao. :P

Ponekad se stvarno pitam zasto si me rodila... :(
Ma, nemoj tako, evo, rasplakaces me... :cry:
Volim ja tebe! Stvarno! Ali, moram biti stroga majka, da bi od tebe ispao covek jednog dana...
Ali - evo - radi sta hoces! Necu se ljutiti.
Ljubi majka svoje nestasno detence! :wink:
 
Steffan:
Ronik:
Snezna_kraljica:
Steffan:
Da mama... :( Da li mogu sada malo da se "igram" sa Ronikom u pesku? :P
Ako njega pusti njegova mama… Moze, ali samo ako obecas da ces biti dobar. U suprotnom ce ti mama izvuci usi. Propisno.
I nemoj dugo, moras da ides na posao. :P
A jel mali jos sisa?

hahahahaha :D

hahahahaah... MAMA!!! :)
:shock: :shock: :shock:
Au, docekali ste me, sram vas bilo obojicu...
Evo, pocrveneh zbog vas... :oops: :oops: :oops:

Kad vec pitas - oduvek je sisao na flasicu, kazu da su takva deca malo gluplja, ali sta ces, nisam verovala... Zao mi je sto je tako ispalo...
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Ronik:
Snezna_kraljica:
Steffan:
Da mama... :( Da li mogu sada malo da se "igram" sa Ronikom u pesku? :P
Ako njega pusti njegova mama… Moze, ali samo ako obecas da ces biti dobar. U suprotnom ce ti mama izvuci usi. Propisno.
I nemoj dugo, moras da ides na posao. :P
A jel mali jos sisa?

hahahahaha :D

hahahahaah... MAMA!!! :)
:shock: :shock: :shock:
Au, docekali ste me, sram vas bilo obojicu...
Evo, pocrveneh zbog vas... :oops: :oops: :oops:

Kad vec pitas - oduvek je sisao na flasicu, kazu da su takva deca malo gluplja, ali sta ces, nisam verovala... Zao mi je sto je tako ispalo...

hahahahaha
Jadno dete!! :)
A jel zato voli da se igra sa drskom od lopatice? :shock:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Ronik:
Snezna_kraljica:
Steffan:
Da mama... :( Da li mogu sada malo da se "igram" sa Ronikom u pesku? :P
Ako njega pusti njegova mama… Moze, ali samo ako obecas da ces biti dobar. U suprotnom ce ti mama izvuci usi. Propisno.
I nemoj dugo, moras da ides na posao. :P
A jel mali jos sisa?

hahahahaha :D

hahahahaah... MAMA!!! :)
:shock: :shock: :shock:
Au, docekali ste me, sram vas bilo obojicu...
Evo, pocrveneh zbog vas... :oops: :oops: :oops:

Kad vec pitas - oduvek je sisao na flasicu, kazu da su takva deca malo gluplja, ali sta ces, nisam verovala... Zao mi je sto je tako ispalo...

hahahahaha... du du du brm brm brm... :)
 
Snezna_kraljica:
Ronik:
hahahahaha
Jadno dete!! :)
A jel zato voli da se igra sa drskom od lopatice? :shock:
Ma, pusti... Voli i da sisa palac, a ja mu kazem da to nije lepo... Ipak, necu ovde da iznosim njegove privatne stvari...
:shock: Ali da ti kazem ozbiljno - mnogo je uticalo na njega to sto je sisao na flasicu, i jako sam zabrinuta... :shock:

Mama, da li me zato zovu sisoje? :(
 
Steffan:
enrico:
Ma, meni je prichao o svom Edipovom komplexu! :twisted:

Zato sto me ti jedini razumes... :cry:
Oho-ho - ovde ce i tuča da padne uskoro!
Jedva čekam! :twisted:

Pa, to znači da vi volite starije ribe...

:shock: Iju! Sad mi nesto pade na pamet! Da ga nisam pogrešno vaspitala? Možda nije trebalo da mu dajem da spava kod nas u krevetu kad je bio mali...
Ja sam za sve kriva... :cry:
 
Snezna_kraljica:
Ronik:
Meni je pricao da je neki chika nocu non stop ulazio u njegovu sobu...Onda se igrao sa chikinim pipijem... kaze da to u pocetku nije voleo, ali posle mu se dopalo... :roll:
(Sad si ga bas preterao, da znas!)
:shock:
Mami to nije smeo da kaze... Aha... to objasnjava mnoge stvari... :?
sta ti je jos pricao?

Ti kao njegova mama bi trebalo da znas da ima obicaj da prica kao neka zena :wink:
Ma alapaca prava bre :twisted:
svasta on meni prica :wink:
 

Back
Top