"Ja sam ateista, ali za mene je Milošević svetac."

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Izjavio juče drug Mrkonjić na "hadžiluku" u Požarevcu. Neverovatno! Kakve sve gluposti čovek može čuti od političara u Srbiji. Smešniji su od najsmešnijeg crtanog filma i žalosniji od najžalosnije drame. :confused:

SPS i dalje gaji kult ličnosti svoga "sveca", pa mnogo više liči na sektu nego na političku partiju. Zato ih (zbog kulta ličnosti) nisu ni primili u Socijalističku Internacionalu. Ostaje samo pitanje koja će ga crkva ili sekta priznati za "sveca". :shock:
 
Strašno je to što njihovi glasači ne smatraju da ovi govore gluposti.

SPS ima i glasače? :shock::shock::shock:

A za sve ateiste-vegetarijance kao i bezmesne gurmane:

prasetina-i-janjetina.jpg
 
Izjavio juče drug Mrkonjić na "hadžiluku" u Požarevcu. Neverovatno! Kakve sve gluposti čovek može čuti od političara u Srbiji. Smešniji su od najsmešnijeg crtanog filma i žalosniji od najžalosnije drame. :confused:
SPS i dalje gaji kult ličnosti svoga "sveca", pa mnogo više liči na sektu nego na političku partiju. Zato ih (zbog kulta ličnosti) nisu ni primili u Socijalističku Internacionalu. Ostaje samo pitanje koja će ga crkva ili sekta priznati za "sveca". :shock:
Nisu jedini koji gaje kult ličnosti, pogledaj LDP i presvetlog Čedu brašnjavog, a ako hoćemo iskreno i u DS-u postoji kult ličnosti, od Djindjića su napravili sveca, o kome je svako kritičko mišljenje proglašavano za veliku jeres, takođe su i radikali od Šešelja napravili mučenika, tako da nije to samo karakteristično za SPS, već za gotovo sve stranke u Srbiji.
 
vise forumasa ovdje milosevica proglasavaju izdajnikom srpskog naroda...
mene bi zanimalo zasto je izdajnik ?
i kako netko moze, od skoro 100% podrske , "preko noci " postati izdajnikom...
zbog toga sto je poceo rat (i izgubio ga) ; pa on ga je i poceo vjerujuci u pobjedu, kao i ona ogromna vecina koja ga podrzavala...pogrijesio je, ali losa procjena nije izdajnistvo...
 
vise forumasa ovdje milosevica proglasavaju izdajnikom srpskog naroda...
mene bi zanimalo zasto je izdajnik ?
i kako netko moze, od skoro 100% podrske , "preko noci " postati izdajnikom...
zbog toga sto je poceo rat (i izgubio ga) ; pa on ga je i poceo vjerujuci u pobjedu, kao i ona ogromna vecina koja ga podrzavala...pogrijesio je, ali losa procjena nije izdajnistvo...

pa ako ne znas kako je to dobijao famoznih 100% onda i ne pitaj

a da si ziveo/la ovde ne bi ti trebala objasnjenja
 

Back
Top