Kome...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
....ne biste dali pa chak ni da je poslednji/nja na ovom svetu, a da je pritom sa ovog pdf-a...?
...ili da pojednostavim, krenete na pusto ostrvo sa druge teme i shvatite ali kasno da je umesto omiljenog forumasha sa vama na pustom ostrvu neko sasvim drugi...e pa ko je taj/ta kojem nedamo ni na pustom ostrvu bez nade da tje nas neko sutra natji...?:mrgreen:
 
....ne biste dali pa chak ni da je poslednji/nja na ovom svetu, a da je pritom sa ovog pdf-a...?
...ili da pojednostavim, krenete na pusto ostrvo sa druge teme i shvatite ali kasno da je umesto omiljenog forumasha sa vama na pustom ostrvu neko sasvim drugi...e pa ko je taj/ta kojem nedamo ni na pustom ostrvu bez nade da tje nas neko sutra natji...?:mrgreen:

:lol::lol::lol:
 
:mrgreen: ma ok....valjda tako mora biti...gde se covek duze zadrzi, neminovno je to....eh sad, pitanje koliko cu tu da se zadrzim....:cool:....mozda pocnu drugi vetrovi da duvaju.....

pa da te fatamo dok je vreme
da ne utekneš
ko će verovati vetrovima kad stalno duvaju :lol:

klassika:
ajmo na pićence da se dogovorimo gde ćemo da slušamo ploče
 
topmodelsici !!!!!
ja bih ga bacao, cackao, ceskao ali ne bi pokleknuo za sve teme sto me je ubijala u zdrav razum.
da smo poslednji ja ne bi bio "DIZEL" tj. covek iz njenog sveta maste
 
....ne biste dali pa chak ni da je poslednji/nja na ovom svetu, a da je pritom sa ovog pdf-a...?
...ili da pojednostavim, krenete na pusto ostrvo sa druge teme i shvatite ali kasno da je umesto omiljenog forumasha sa vama na pustom ostrvu neko sasvim drugi...e pa ko je taj/ta kojem nedamo ni na pustom ostrvu bez nade da tje nas neko sutra natji...?:mrgreen:

Ne znam,..jako tesko pitanje
 
Има овде неколико девојака које ми нису привлачне али као џентлмен нећу да кажем ко је у питању...
Вероватно ће се понека од њих сама јавити...
 
a sta se ovde deli?:)

nosonja2qb0.jpg
:)
 

Back
Top